Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ovo Engleska liga da se tek tako lagano moze predpostaviti kako ce se bodovi dijeliti u narednih 5-6 kola, ovo je BIH "premier" liga i svako svakoga moze da tuce.

    Comment


    • Originally posted by FC Nadal View Post
      Komisija bi isto trebala otkriti,ko je ostavio kapiju otvorenu da bi Lesinari mogli krenuti u svoj sprint i ko im je dostavio kamencuge za kojeg su ti potrebne dvije ruke da bi ga bacio
      A recimo što bi tebe to zanimalo ili komisiju, to je manje bitno za vas očigledno kako stvari stoje danas, dobijate 3:0 i nama 2 tekme + jedno 8 000 kazna. To recimo nas više treba da zanima i da vidimo ko je napravio propust, da se razgovara sa obezbjeđenjem pa i navijačima i da se više nikad ne ponovi.
      Jesi bio nekad navijač ? Pa znaš kako se to radi svugdje na svijetu, dan prije utakmice unose sve što ne može na dan utakmice, pripremi se teren, a i kapiju kao da je teško otključati ili lanac precvikati to je kapija za slučaj nezgode da se može brzo evakuisati stadion nisu to neka gvozdena vrata koja su pravljena da se ne mogu sat vremena otključati.
      Policija tvrdi da je i savez omanuo jer je umjesto u utorak juče javio da se radi o utakmici visokog rizika...
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 25-09-11, 23:27.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
        A recimo što bi tebe to zanimalo ili komisiju, to je manje bitno za vas očigledno kako stvari stoje danas, dobijate 3:0 i nama 2 tekme + jedno 8 000 kazna. To recimo nas više treba da zanima i da vidimo ko je napravio propust, da se razgovara sa obezbjeđenjem pa i navijačima i da se više nikad ne ponovi.
        Jesi bio nekad navijač ? Pa znaš kako se to radi svugdje na svijetu, dan prije utakmice unose sve što ne može na dan utakmice, pripremi se teren, a i kapiju kao da je teško otključati ili lanac precvikati to je kapija za slučaj nezgode da se može brzo evakuisati stadion nisu to neka gvozdena vrata koja su pravljena da se ne mogu sat vremena otključati.
        Policija tvrdi da je i savez omanuo jer je umjesto u utorak juče javio da se radi o utakmici visokog rizika...
        Pa jbg,sta se bunis sada? Kakva god bila kazna zasluzena je...

        I sta ti to znaci "svugde u svetu"?Pa hajde ti probaj u bilo kojoj civilizovanoj evrospkoj drzavi uneti kamenje na stadion dan pre...

        nema bre izgovora za ovo,ja volim Borac i strasno me je sramota...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Pa jbg,sta se bunis sada? Kakva god bila kazna zasluzena je...

          I sta ti to znaci "svugde u svetu"?Pa hajde ti probaj u bilo kojoj civilizovanoj evrospkoj drzavi uneti kamenje na stadion dan pre...

          nema bre izgovora za ovo,ja volim Borac i strasno me je sramota...
          Ne treba tebe ništa biti sramota samo uživaj, tvoj obraz je čist.I ja volim svaki srpski klub ali nije me sramota kad vi pravite pičvajz protiv Zrinjskog ili na derbiju ili u Novom Pazaru i još na 200 drugih mjesta, to me ne zanima neka se stide oni koji to rade. I to klub kome se dešava u saradnji sa nadležnim organiam treba da pokuša iskorjeniti a ne kao što prethodnik reče takmičarska komisija. Šta ona ima s tim, i što bi to njih zanimalo? njihovo je da nađu činjenično stanje koje odgovara odredbama pravilnika i primejne isti a istrage i procesuiranja nalagodavaca i egzekutora ne spada u njihov domen
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-09-11, 00:52.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Jbg,ja sam takav,primam tudju sramotu a i krivo mi je jbg...ja volim fudbal,volim sport,i smatram da tu nema mesta takvim idiotizmima...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment




            • Evo gola koji nam je ponisten,meni i dalje nije jasno zasto
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ovaj gol vam je čist kao suza.

                Ako ima cijela utakmica negdje postavi barem adresu, pogledaću u segmentima kako budem imao vremena
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Mozda je ponistio go jer mu se nije dopalo sto je Suljic onako bacio golmana .

                  Ja ne znam da ima neka stranica gdje se moze cijela utakmica pregledat mozda ce ti neko drugi znati vise reci.

                  Jedino da uhvatis snimak na Vogosci
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ne mogu uhvatiti na Vogošći jer na internetu mi najčešće tu TV kad hoću pogledam utakmicu Sarajeva blokira a na kablovskoj je nemam
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Suljic: Gol je 100% regularan.[/QUOTE]

                      "Ubjeđen sam da je gol 100% regularan. Evo i što se dogodilo. Lopta se odbila od Vedrana Ješea, pobjegla mu je i i došla do mene. Ja sam je špicem ubacio u mrežu i počeli smo da se radujemo. Međutim, tek nakon desetak sekundi sudija Zrilić je pokazao da je u pitanju navodni indirektan udarac. Pomoćni sudija uopšte nije reagirao, a trebao bi da je tako zaista i bilo. Pri svemu tome je Zrilić od cijele situacije bio udaljen 30 metara. U prošlom kolu su nam u Trebinju poništena dva gola gola, sad i ovaj. Mislim da tu više nema šta da se doda"
                      Amar Osim i prekidu u Banjaluci:

                      "Možda da sada sjednemo u autobus da se vratimo da nastavimo utakmicu ako su se stekli uslovi?", u svom se stilu ironično pita Osim u razgovoru za Hayat.
                      "Ako u teren može ući 200 ljudi i slobodno hodati terenom, gdje su tu uslovi za igru? Zar da očekujemo da ljudi koji naše navijače napaduju bakljama i kamenjem od tri, četiri kile budu prema nama prijateljski raspoloženi? Organizator je kriv za sve propuste jer organizator treba srediti sve sigurnosne uslove. Pa nisam valjda ja kriv?

                      Comment


                      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                        Ovaj gol vam je čist kao suza.

                        Ako ima cijela utakmica negdje postavi barem adresu, pogledaću u segmentima kako budem imao vremena
                        Prvo poluvrijeme http://www.megaupload.com/?d=SKNF4OPN
                        Drugo poluvrijeme http://www.megaupload.com/?d=H2MI13J4

                        Comment


                        • Izgleda da bi kao sto sam i ocekivao Zeljeznicar trebao dobiti tri boda,mene samo zanima na osnovu cega su neki mislili da ce biti drugacije(Miko je cak imao i neke dodatne izvore),sudija je prekinuo utakmicu i rekao da nema uslova za nastavak iste,cisto kao suza novcana kazna oko 8000km,2-3 utakmice bez publike i 0:3,u najboljem slucaju za Borac moze se ponoviti utakmica ali da se registruje 3:0 bilo bi smijesno kao sto sam vec rekao

                          Ocekuje nas dosta povoljna raspored do kraja polusezone i nadam se da cemo to iskoristiti

                          Moram iskoristiti priliku da pohvalim sjajne partije svog skolskog druga Harisa Harbe za Olimpik,momak igra odlicno
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Haris je pokazao protiv Borca da je strasan igrac, koji zna igradi fudbal i koji ima strasan sut. Dugo mu je trebalo da se na velikom terenu pronadje, a bolji poznavaoci malog fudbala znaju da je majstor malog fudbala.

                            Comment


                            • Nema šta nejasno. ono što sam rekao neki dan to je danas i klub ponovio. Borac treba odgovarati diciplinski jer navijači nisu smjeli u teren znači 2 utakmice +7-8000 KM po pravilniku, ali utakmica je mogla biti nastavljena igrači Željezničara su odmah otišli na tuširanja i takav potez se ne može tolerisati davanjem pokona od 3:0. Delegat je tražio nastavak, naredili pražnjenje tribine i opet ovi nisu htjeli igrati - nova utakmica je jedino pravdeno rješenje i to klub i traži mada da nije Željezničar nasuprot jer ima jake veze u savezu, bilo bi 3:0, bar po pravilima.

                              Bez da ih pravdam ali treba primjetiti da navijačima ni jedan jedini trenutak nije bio na meti igrač Željezničara ili službena lica, sudije, trener.

                              Mene brine nešto drugo čitam i saopštenje FK Sarajevo, bojim se da je sve jasno već sad i da se zna ko je novi šampion. Gura se Široki. Sarajevu se poništavaju golovi, nama su dali pobjedu u travniku a sada hoće uzmu na isti način. Previše je ovo sumljivo. Zašto bi onaj iz čista mira udarao sudiju u Travniku i kako mu je prišao, a sa druge strane ja sam čitao u novinama ili na nekom poratlu komentare ispod, još prije 10 dana da željezničar neće završiti utakmicu u Banjaluci i da će samo tražiti povod da napuste
                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-09-11, 16:23.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Ako je ono bilo trazenje povoda...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X