Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Post Fante je izbrisan jer nema veze s temom. Svaki post koji bude vezan za navijace bit ce izbrisan jer se ovdje nece pisati o navijacima i nece biti prozivanja drugi navijaca. Imate forume na kojima se diskutuje o navijacima.

    Comment


    • Cestitke komsijama sasvim zasluzeno su prosli.Nerado ovo kazem ali trenutno su miljama daleko ispred svakog tima u ligi.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Pokaja se sto pogleda utakmicu,covjece.Pa iz BL tekme ne treba ni gledati prvo nije za usi lijepo a evo ne moze se tekme zavrsiti do kraja



        EDIT:Elem,cestitke Zelji stvarno igraju strasno.Svraka me odusevio danas kako je igrao a Zeba majstor nema sta

        Comment


        • Vala se nisam pokaja jer je prvo poluvrijeme bio na zavidnom nivou. Zajko Zeba postigao fenomenalan pogotak.

          Comment


          • Borac zaslužuje drugu ligu, nezz koji ce k...c u premier ligi kad neznaju podnjeti poraz, govnari obicni kojim želim da Evropu očima ne vide. Jest mi željo mrzak al zasluženo ide dalje

            poruka za kraj ĆAO ĆAO VOZDRICA ;)


            EDIT:
            Ovaj Borac vapi za jednom žestokom kaznom. Od skandiranja sa tribina, kamenica i stolica, do ovog sa sudijom na kraju
            Last edited by edohz; 04-04-12, 19:09.

            Comment


            • Sto se tice same igre,kao sto je Sef rekao teren je bio tezak,nije se mogla raziviti.Oni su sezalili na sudjenje,a sta je sa ofsajdom koji nma je sviran (kada je Vernes isao 1 na 1),a igrac borca je bio ispred njega metar.Zeba majstorski,kako jedino on i zna pogadja I niz u kupu se nastavlja (zadnji put porazeni u sptembru 2008.) kao i niz od 23 utakmice u svim takmicnjeima bez poraza,dok je ovo i osma utakmica u nizu bez primljenog gola! NASTAVI NIZ!

              I TRPAJ TE LEVATE
              I DALJE I DALJE!

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Vala se nisam pokaja jer je prvo poluvrijeme bio na zavidnom nivou. Zajko Zeba postigao fenomenalan pogotak.
                Bilo je zanimljivo samo je bilo perioda gdje se nista nije desavalo.


                Da me neko sad ubije,nije mi jasno sto su ovo Lesinari uradili

                EDIT:Pametnom dosta prvih 20 sekundi videa

                Last edited by DinoFC; 04-04-12, 17:57.

                Comment


                • Majstorija Zajke Zebe

                  Comment


                  • Sta mislite da li bi Zeljo mogao da paririra klubovima iz regiona?

                    Comment


                    • Ovaj Željo je nevjerovatan. Najbolja ekipa trenutno i BiH i zasluženo idu u finale Kupa i prema tituli u Premijer ligi.

                      Igra danas u I poluvremenu i ne baš najbolja, no i ono sparno vrijeme je malo otežalo igru. Bez konretnijih prilika na obje strane. Tu su bile po 1-2 prilike, no ništa ozbiljno. Zatim slijedi po meni nepostojeći faul iz kojeg je Željo poveo. U nastavku se Željo povukao dosta, Borac bio nešto konkretniji, no ponovo su teško dolazili do prilika. I na kraju velika sramota za B. Luku i bh. fudbal uopšteno. Ono nam netreba pogotovo ne u polufinalu Kupa. Ali nije mjesto za to.

                      Dakle, Željo i Široki sasvim zasluženo idu u finale gdje očekujem 2 dobre utakmice.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Da i ja kažem koju. Prvo naravno čestitke.

                        To sad da li je sudija svirao ili ne neki faul koji se i mogao i nije svirati to je irelevantno. Bilo je svačeg ružnog, i ovo ovako ne ide. Jedva čekam da navijači pređu na bočnu tribinu. Ako su bolji treba čestitati ne znam šta su očekivali em rezultat negativan em nema par važnih igrača. Ja sam očekivao da ćemo primiti gol jer smo primili i od Rudara i od Sloboda ali sam se nadao da bi mogli uz pune tribine i neki ludi pritisak dati 3.

                        Dobro, igrom i zalaganjem nisam nezadovljan. Bila je to igra na nekakav remi a kada se sve sabere trenetnu i sa prvim timom pitanje je da li bi izvukli više. Čestitke još jednom pobjeda je čista a mi ćemo morati malo oko ovih navijača i zajebancija da se pozabavimo. Taman da nas je 5 puta pokrao ne možeš gađati čovjeka u glavu kamenom, to je primitivizam. Zviždi mu, vrši pritisak al ne možeš prekidati utakmice. Sad se bojim malo da će i ekipa pasti nakon svega a nisu loše igrali. Bilo je ovo negdje oko maksimuma ovog tima
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Ocekivao sam ovakav razvoj utakmice(ne mislim naravno na prekid nego na igru),mi smo najbolja ekipa u BIH,a to je zato sto smo najcvrsci,vrlo tesko je napraviti priliku protiv nas,da ne govorim dati go,znao sam da mi mozemo zabiti,a primiti tri uz ovako borbenu ekipu je skoro pa nemoguce...

                          Sto se tice prekida i toga,stvarno je ruzno to sto su uradili,ali vise od toga ne bih da govorim jer smo ovdje prije svega da pricamo o fudbalu

                          Tri godine Zeljo nije izgubio u kupu,fascinantan podatak...do duple krune
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ima ta jedna pa nije to ni grupica, možda nekoliko stotina navijača na obje tribine koji bacaju ljagu na klub, na sve nas. Je.i ga, nije da nema i kod drugih ali nekako počinju nas prepoznavati po glupostima i tim ekscesima. Kao jedan od najvećih klubova trebamo biti uzor u ponašanju i svemu. Jednostavno moraće se malo pročešljati to, nije ni čudo što je bilo 4 a ne 8000.

                            Teško je o fudbalu nakon svega kad mi je u glavi ona glupost, više sam i zaboravio šta se dešavalo na utakmici. Treba tu djecu naučiti i da su porazi i pobjede sastavni dio sporta. To je sport i ne možeš uvijek pobjediti zato ga i volimo.

                            Dosta za večeras ne da se ni meni pisati, nekako sam ubijen em porazom em ovim glupostima
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment




                            • Stvarno ruzna slika danas u Banja Luci...Nije im ovo uopste bilo potrebno,navijam za Borac uz Kozaru ali stvarno ne vidim sto im je ovo bilo potrebno samo stvaraju ruznu sliku o sebi jer ti huligani ne mogu podnijeti poraz ili je pitanje u necem drugom?Zeljo je super ekipa najjaca u BiH trenutno i ne moze im niko parirati...Cesititke navijacima Zeljeznicara i sjajan pogodak majstora Zebe..

                              Comment


                              • Kazna za Borac i ostale kazne od pocetka 2.djela prvenstva

                                http://sportsport.ba/bh_fudbal/borac...-publike/78011

                                Comment

                                Working...
                                X