Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Subotu se nadam pobjedi protiv Sirokog, neka se ostavi srce na terenu, kao sto je vec neko rekao ovo nije obicna utakmica.. ovo je vise od pobjede i 3 boda. Nadam se da ce Kojasevic biti raspolozen za golove a i za asistencije jer je u oba segmenta najbolji u ligi.

    Sto se tice Zelje, ukoliko budu igrali kao protiv Zvijezde ocekuje ih tezak poraz.

    Comment


    • Od teskog poraza nema nista,jer necemo igrati otvoreno kao na Grbavici i Borac nece imati toliko prostora za manevar,ako nas i dobiju nece to biti neka velika razlika
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Prosle godine se secam da sam sa poluvremena Borac-Zeljo otisao u kafic gledati kvalifikacije za F1 Abu Dhabi ... Bice dobar mec , prosle godine Maletic resio pobednika , bio jako dosadan mec , secam se da su dosta kasnili Zeljini navijaci , videcemo kakav ce biti slucaj , ja uvek navijam za lep i dobar mec , pobednik nije vazan ako ce mec biti lep a nadam se da ce to biti Borac ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Prosle godine se secam da sam sa poluvremena Borac-Zeljo otisao u kafic gledati kvalifikacije za F1 Abu Dhabi ... Bice dobar mec , prosle godine Maletic resio pobednika , bio jako dosadan mec , secam se da su dosta kasnili Zeljini navijaci , videcemo kakav ce biti slucaj , ja uvek navijam za lep i dobar mec , pobednik nije vazan ako ce mec biti lep a nadam se da ce to biti Borac ;)
          MA to ti je praksa nazalost kod nas.Dodjes u 30 minuti odes u 80. minuti jos ako si na nekom divljem gostoavnju gdje moras i kartu kupit...

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Prosle godine se secam da sam sa poluvremena Borac-Zeljo otisao u kafic gledati kvalifikacije za F1 Abu Dhabi ... Bice dobar mec , prosle godine Maletic resio pobednika , bio jako dosadan mec , secam se da su dosta kasnili Zeljini navijaci , videcemo kakav ce biti slucaj , ja uvek navijam za lep i dobar mec , pobednik nije vazan ako ce mec biti lep a nadam se da ce to biti Borac ;)
            Brate ti sebe baš fino popljuva kroz ovaj post. Došao na derbi utakmicu Borac - Željezničar, navijaš za Partizan pa ti se nije dalo gledati otišao na pola ganjati formule i za kraj ti kao Banjalučanin kežeš neka pobjedi bolji.
            Moja preporuka u najboljoj namjeri je da ukoliko ti kao Banjalučanin Borac ne nosiš na srcu i za Borac ti ne rade emocije nema potrebe da ideš na ovakve mečeve. Skupljaj kintu pa prati BG derbije oni su "mnogo" interesantniji.
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
              Brate ti sebe baš fino popljuva kroz ovaj post. Došao na derbi utakmicu Borac - Željezničar, navijaš za Partizan pa ti se nije dalo gledati otišao na pola ganjati formule i za kraj ti kao Banjalučanin kežeš neka pobjedi bolji.
              Moja preporuka u najboljoj namjeri je da ukoliko ti kao Banjalučanin Borac ne nosiš na srcu i za Borac ti ne rade emocije nema potrebe da ideš na ovakve mečeve. Skupljaj kintu pa prati BG derbije oni su "mnogo" interesantniji.
              Imam dzabe ulaz na utakmice ;) Ne verujem da cu sutra ici , igraju Partizan-Rad u isto vreme tako da tesko ce to ici. Dobice to Borac, Zeljo u losoj formi totalno , ako ovo ne dobiju Cvele moze da ide
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • E sad o meču, nemam ni jednog trenutka sumnju u našu pobjedu jer smo u ovom trenutku bolji, forma je standardnija. Naravno Željezničar jeste prosuo mnogo bodova ali to je više - manje ista ona ekipa koja je prije godinu - dvije igrala jako lepršavao, mnogo efikasno ali počev od evrope na ovamo u prvih 7 kola nešto tamo ne štima. šta? to nije moj problem. Time nek se zabave njihovi navijači.

                Mi ulazimo u meč poslije pobjede u 1/16 finala Kupa RS, atmosfera u timu je dobra, naši momci, siguran sam ukoliko Željo ne bude igrao neki bunker, da će pružiti jako lepršav fudbal, atraktivan za publiku sa dosta šansi i pokojim golom. Posljednje procene su da bi stadion mogao biti ispunjen do posljednjeg mjesta i jedva čekam derbi. Njima respekt kao velikom protivniku, želim sutra rivale koji će igrati fudbal, jer Željo nije Travnik pa da parkira autobus ispred gola, i na kraju očekujem naravno bodove u Banjaluci koji će nam mnogo značiti za dalje.
                Naprijed Borče, bori se!!!
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Imam dzabe ulaz na utakmice ;) Ne verujem da cu sutra ici , igraju Partizan-Rad u isto vreme tako da tesko ce to ici. Dobice to Borac, Zeljo u losoj formi totalno , ako ovo ne dobiju Cvele moze da ide
                  To ti reci Stanojeviću, a zaista je neozbiljno od tebe nakon svega rečenog iznositi takve konstrukcije. Cvetković je nadam se trener Borca na duži period i po meni već sada pokazuje da je pri samom vrhu trenera koji su sjedili na klupi Borac od rata na ovamo. Cvetković kao takav od navijača i simpatizera Borca ima nedvosmislenu podršku i samo nek nastavi ovako.

                  Šef je skrenuo pažnju na konferenciji za novinare da je naš tim poslao zahtjev u savez da se kao i u svim normalnim ligama u ovakvim susretima vrši na kraju meča doping kontrola i mislim da će i to biti uslišeno, nema razloga da ne bude.

                  Što se tiče povreda, Savića muči leđni mišić a protiv Župe je istakao kandidaturu za prvih 11 sutra, vidjećemo šta će biti s nim. Ostali su zdravi, po meni nedoumica je oko toga da li na štoperu Boka ili Marković koji se vratio nakon povrede i koji je igrao fantastično i protiv Makabija a i u prvenstvu. Biće to jedan vrlo ofanzivan Borac koji kidiše na gol od 1. minute
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Neke izjave za danasnja 2 derbia:

                    „Sarajevo ima dobru ekipu, korektno igraju i imaju dobre rezultate. Međutim, ako oni najavljuju da sigurno pobjeđuju, mi kažemo da dolazimo potpuno neopterećeni da sa jednom željom i dobrom igrom osvojimo minimalno bod, iako ćemo gore ići sa postavkom da uzmemo sva tri boda.“, rekao je na današnjoj press konferenciji trener Širokog Branko Karačić.
                    "Svi znamo koliko nam je važna utakmica. Svjesni smo snage Širokog Brijega. Kvalitetna su ekipa. Mi imamo veliki motiv nakon utakmice prošlog kola. Želimo svi pobjedu", rekao je Plišek.

                    "Bili bi prezadovoljni kada bi bio pun stadion. Svi znamo koliko nam znači podrška navijača. Ovo je fina ponuda da dođu na stadion i da zajedno dođemo do pobjede", dodao je češki stručnjak.
                    ________________________________________________

                    "Dobro poznajem momčad Borca, uostalom kao i njihov trener nas. Nema tu nikakvih tajni. Mislim da će utakmica biti neizvjesna do posljednjeg trenutka, a pobjednika će odlučiti nijanse. Možda i jeda dobar potez nadahnutog pojedinca. U derbijama je nezahvalno prognozirati rezultat. Tu smo negdje što se tiče kvalitet i mislim da će se sutra to i pokazati", rekao je jučer u razgovoru za SportSport.ba menadžer Plavih Amar Osim.
                    "Pobjedom bi sigurno otpisali Željezničar iz trke za jesenji naslov, a stvorili bi i osjetniju bodovnu prednost na velikog protivnika. Želimo da odbranimo naslov prvaka osvojen na kraju prošle sezone i sa ova tri boda bi napravili veliki korak ka tom cilju, jer bi najvećeg rivala iz posljednje dvije sezone ostavili iza sebe. Zato je ulog u ovom meču ogroman, kako za nas tako i za njih", kazao je Boris Raspudić, jedan od najstandardnijih igrača banjalučkog sastava.

                    Comment


                    • strasana utakmica u tuzli .... olimpik u gositma vode protiv slobode 1-3 ;)
                      nisu slucajno dobili borca kuci sa 2-1..........jos kad predju na svoj obnovljeni stadion ;)

                      Comment


                      • Lešinari kamenjem i bakljama gađali navijače Želje

                        http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak...tari#komentari

                        fuj....

                        Comment


                        • Stoka.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Ista situacija kao prosle godine.
                            Samo je prosle godine bilo obrnuto. Prosle godine su Zeljini navijaci na Grbavici kamenovali posle meca Borceve navijace sada Borcevi navijaci kamenovali i bakljama Zeljine. Isao sam na mec ali ovo je strasno sta se desava
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • ako nebude registrovano 0-3 za zelju ovu ligu treba ukinut............. isli na manijake sa onilikim gromadama kamenja, mogo je neko i da nastrada, katastrofa

                              Comment


                              • Originally posted by edohz View Post
                                ako nebude registrovano 0-3 za zelju ovu ligu treba ukinut............. isli na manijake sa onilikim gromadama kamenja, mogo je neko i da nastrada, katastrofa
                                Tvoja netreperljivost prema Borcu ide iz komentara u komentar. Ovo se desilo i ukazivalo je dosta na ovo posle meca sa Zeljom prosle godine kada su navijaci Borca kamenovani posle meca na Grbavici. Ovo nikome ne treba , ali nemoj bas sve lose od Borca veseliti
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X