Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj sta je ovo ispisano, on tako bezveze stvarima. Pa Sarajevo je pobjedilo 4:0, a FC ti pises o ''navijačima'' Sokolovima, zar nije bolje napisati kako je mali Suljic do ludila dovodio igrace Slavije ili kako je Sarajevo moglo jos natrpati mrežu Slavije.

    ove fasističke pjesme su se pjevale i pjevat ce se, tu se nista ne može(kako nekom zabraniti). da je ultrasa vise bilo, nebi ih istjerali na onako brutalan nacin.

    I nemoj da se vise posvecuje paznja nebitnim stavarima, sto i jesu sokolovi i ultrasi, nego de pisite ako vec hocete o igrama Vaseg kluba.
    Last edited by danijelkr; 27-08-11, 09:11.

    Comment


    • Tabela sa zakasnjenjem i parovi narednog kola koje se igra danas i sutra

      Comment


      • Kozara deklasirala Slaviju 6-1 , u krizi su Sokolovi , moraju bolje a Velez na Policama pobedio 0-1
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Tacno nisam mogao da vjerujem da je Kozara dala 6 golova,sportsport.ba nisam vjerovao i onda sam tek vidio.Bas je u krizi Slavija.

          Ja cu na Kosevo tek za jedno sat vremena,nadam se pobjedi naravno

          Comment


          • Ipak nisam nesretan kad odem na utakmicu

            Samo ne daj Boze da nam se Torlak povrijedi pa primali bi po pet u svakoj utakmici.Nista specijalno nisu odigrali veceras,ali eto ubiljezila se pobjeda i to je bitno da se ostalo na prvom mjestu.Sto bi se reklo igru brisi bodove pisi .Po meni Kojasevic i Suljic dobili utakmicu.Ako Lede i Skoro potpisu to bi bilo odlicno pogotovo Skoro jer fali nam jedan pravi napadac,Obuca i Haskic tesko mogu dobit utakmicu sami.

            I nova pjesma je dobra
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Lijepa noc na Kosevu.
              Puno golova, sansi, precke, stative, driblinzi, za neutralne navijace odlicno, za nas infarkt zavrsnica.
              Vodili smo dva puta, Celik se dva puta vracao, na 2-2 imao zicer da povede, na kraju autogol Sisica je presudio, Kojasevic majstorski pogodio za konacnih 4-2.
              Najvaznija je pobjeda, igra nako nako, imamo sad vremena u pauzi da sve to popravimo, prvi smo i dalje, gol razlika, 15-5.
              Sjever fantastican.
              Celik zadnji sa tri boda.
              Genius, outrageous, the best ever! RF!

              Comment


              • Sutra ce se nadam se najveci klub u BIH Zeljeznicar vratiti u borbu za vrh,mi to mozemo i moramo

                Slavija je danas pokazala koliko su mocna ekipa,zelim im od srca da ispadnu i da se nikad ne vrate u Premijer ligu,zbog svega sto rade,los fudbal i ogavna publika
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Za nase uslove odlična tekma i atmosfera na tribinama je bila dobra. Otvaranje kao i protiv Veleža odlično napadi i pgodak iz penala a onda isto ko da se povucemo i Čelik nas je bas izigrao i zabio pogodak iz fine akcije. Nakon toga ponovo se havizamo i nakon Suljićevog prodora po lijevoj strani i ubacivanja iskusni Van Cipelić pogađa.
                  Drugo poluvrijeme, pocetak nama je pripao ali zato negdje od 60 do 75 Čelik je tako pritisno i uspjeli su zabiti gol nakon smusenosti odbrane i u tom periodu smo prošli jer je Čelik imao tri 100% prilike. Za 3:2, evo tek sad vidje da je auto gol nije mi se cinilo tako, svejedno gol je.
                  Na kraju Piksi pravi šou i zabija gol.

                  JC zaboravio si Pehlica Limuna, on je za klasu bolji od svi igraca u nasoj ligi, a i Dilaver je veliko pojačanje

                  Nova pjesma gori, davno je skontana samo je danas imala promociju.

                  joj retro ja sam sve mislio da si ti strumf ali sam se prevario, puno nas je na ovom forumu.
                  Last edited by danijelkr; 27-08-11, 23:56.

                  Comment


                  • Kad bi se trebao vratit Pehlic,bil mogao protiv Kozare zaigrati?

                    Samo mislim da su malo prenatrpali taj napad :Pehlic,Obuca,Haskic,Dzafic,Handzic pa onda ofanzivni Suljic i Kojasevic jos ako Skoro dodje bit ce veselo .Samo onaj Comor je meni katastrofa,meni jaran govori sta se deres na njega toliko ko da ti je djevojku oteo
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Kad bi se trebao vratit Pehlic,bil mogao protiv Kozare zaigrati?

                      Samo mislim da su malo prenatrpali taj napad :Pehlic,Obuca,Haskic,Dzafic,Handzic pa onda ofanzivni Suljic i Kojasevic jos ako Skoro dodje bit ce veselo .Samo onaj Comor je meni katastrofa,meni jaran govori sta se deres na njega toliko ko da ti je djevojku oteo
                      Ja sam za Limuna cuo da je se sa nekim posvadjao u ekipi, ali nadam se da to nije istina. Trebao bi se on vratit poslije reprezentativne pauze. Danas kad je izlazio iz autobusa osamio se. Koliki je onaj Pantic u p.m.? Kako je se nasmijao kad mu je moj drug dobacio evo ruže crno bele i nadam se da ce on braniti, jeste nas spasio Adilović ali ne ulijevao sigurnost nikako.

                      Meni je Comor dobar igrac ali ga se stavlja na pogresno mjesto, mislim da bi bio bravi zadnj vezni, a da Dilaver igra desnog beka.

                      Comment


                      • Stvarno je bila dobra utakmica,ja sam se u jednom trenutku prepao da necemo kiksati ponovo,ali bogami onaj sto je vodio navijanje pogodi sve covjek Kad god kaze pasce gol ne prodje par minuta ono stvarno padne

                        Zanimljiva utakmica,puno sansi,na kraju su malo i uljepsali rezultat.Iznenadio me Celik dobrom igrom,bas su dobro kontre igrali. Tu su nam najvise probleme pravili.

                        Navijanje isto dobro bilo,nisam mogao sinoc post da napisem.
                        Nova pjesma je savrsena i uzivanje je pjevati.

                        Comment


                        • Dugo nije bilo velike afere na nasim terenima, ali i to je doslo. U utakmici Travnik - Borac je se desio incident u prostorijama gdje se nalaze sudije, gdje kako pojedini mediji prenose Predsjednik NS Srednjobosanskog kantona Behudin Trbojević napao sudiju Rusmira Mrkovića. Rezultat 1. poluvremena je bio 1:1 strijelci su bili Vidakovic za Borac (koji nastavlja odlicnu seriju, ja mislim 4 gol) i Čurić za Travnik. Na Komitetu za normalizaciju je da ovo na pravi nacin sve sagleda i odluci sta ce biti sa ovom utakmicom, ali ce najvjerovatnije 0:3 za Borac.

                          Rudar Prijedor - Sloboda 2:0

                          Comment


                          • Sta mislite kako ce zavrsiti ovo Travnik-Borac ,ja se nadam rezultatom 0-3 za Borac posle disciplinske
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • trebalo bi da se odigra nova utakmica ili da ostane 1-1....najpostenije. Ni pocemu borac nije zasluzio pobjedu a kaomli 0-3 smjeso

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Sta mislite kako ce zavrsiti ovo Travnik-Borac ,ja se nadam rezultatom 0-3 za Borac posle disciplinske
                                Ako se sjetite prosle sezone kad su igraci Budućnosti napali sudiju i on je prekino utakmicu i kasnije Zrinjski dobio tekmu sa 0:3. Sada je razlika ovdje sto je se desilo u prostorijama gdje su smjestene sudije i to je jos gore, ali napao ih je covjek koji nije u zapisniku(kako ja znam) bio dio ekipe Travnika. Ipak ce Travnik morati odgovarati jer nije obezbijedio sigurnost svi ucesnika.

                                Ja bi iskreno volio da se nastavi utakmica, ali je realno ocekivati 0:3 kao rezultat ove tekme.

                                @edohz 1:1 ne može ostati jer se nije odigralo 70 ili 75 % utakmice
                                Last edited by danijelkr; 28-08-11, 19:25.

                                Comment

                                Working...
                                X