Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta je brzi vezni red sa Zahirovicem i Salihovicem. Na mene je Zahirovic je ostavio fin utisak protiv Grka. Nisam bas ubjedjen da ce Pape staviti Papca na lijevog beka, a Pandžu na stopera (nema on povjerenja u Pandžu), mogao bi on Lulica staviti na lijevog beka.

    Comment


    • Samo da Mravac ne igra pa moze i Muslimovic stopera igrati

      Mozda je malo previse,ali ako dobijemo u obje utakmice Bjeloruse,osigurali smo baraz i igramo u Parizu za prvo mjesto sa Francuzima.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Joj na pomen Mravca nesto mi se u stomaku prevrne... Mislim ako budu ozbiljno svatili i bez padova u igri pobjeda je sigurna, jer smo kvalitetom bolja ekipa. Protiv Francuza ako Bog da za prvo mjesto

        Comment


        • Sutra je na rasporedu 4. Kolo PLBiH, a parovi su

          U prvoj utakmici Olimpic dolazi poljuljanom Čeliku i ekipi koja je jedina bez boda. Olimpic je po igračkom kadru favorit, ali Čelik nikad nije ovako loše startovao i učinit će sve da dođu do pobjede. Pred ovu utakmicu su na zidovima stadiona NK Čelik, pojavili natpisi koji pozivaju direktora Čelika Šabića da ode iz kluba. . Zadnja vijest Čelik je ostao bez trenera.

          Na Grbavicise igra meč između Željezničara i Zrinjskog. U prošlom kolu je Zrinjski pokazao da su istinite najave prije sezone da ova ekipa nema kvalitet za vrh i tako da je teško očekivati da će odnijeti bod(ove) sa Grbavice. Željezničar je dosta loše ušao u sezonu i sigurno je se očekivalo bar nešto bodova sa gostovanja i u ovoj utkmici nemaju prvao na kiks jer polako će im najveći konkurenti pobjeći. Tako sve osim pobjede domaćina je iznenađenje.

          Iz godine u godinu meč između Borca i Rudara prerasta sve u veći derbi. Utakmice su uvijek sa puno gledatelja i atmosfera je odlična. Ovdje mogu isto konstatovati kao za Željezničar – Zrinjski.

          Zvijezda mora dobiti na svom terenu Travnika, ma da će to biti teško jer je ekipa Travnika pokazala da je možda i jača nego prošle sezone.

          Veležova pobjeda u meču sa Kozarom nebi trebala doći u pitanje.

          Sloboda – Široki Brijeg. Vidjećemo koliko mogu mladi igrači Slobode ponuditi protiv dosta iskusnije i snažnijeg tima. Široki je bliži pobjedi, ali čudan je Tušanj stadion tako da je sve moguće.

          Mali derbi koji tako neki nazivaju mečeve Slavije i Sarajeva. U nekoliko zadnji godina je i bilo tako, sa dosta zanimljivim utakmicama i punim tribinama ali samo u Istočnom Sarajevu. Po kvaliteti Sarajevo je bliže pobjedi, ma da je i takva situacija bila prošle godine pa Slavija dobila, tako da je sve moguće.

          GOŠK ima priliku da ostvari prvu premijer ligašku pobjedu i to protiv Leotara prvog šampiona zajedničke lige BiH.
          Last edited by danijelkr; 23-08-11, 13:12.

          Comment


          • Kopirano sa jednog foruma.Ne mogu da vjerujem da sam ovo upravo procitao
            Koji pacenici,kreteni,debili

            Dnevnik RTRS; utakmica Slavija - Sarajevo
            Najprije prikazani golovi, a onda (parafraziram): Ni ovaj mec izmedju Slavije i Sarajeva nije zavrsio bez incidenta. Nakon sto su navijaci Sarajeva istakli ratnu zastavu takozvane Armije Republike bejha, navijaci Slavije su usli na teren zahtjevajuci da se zastava ukloni. Sudija je takodjer trazio da se zastava ukloni kako bi se nastavio mec. Zastava nije uklonjena, ali se mec ipak nastavio.
            Last edited by DinoFC; 24-08-11, 19:48.

            Comment


            • Pogledah sad ove snimke meceva na BHT i pazite rezultate u zagradi pisem koliko je penala bilo jer ja msm da je na svakom skoro mecu bio po penal

              Celik - Olimpik - 1:0 (1)
              Velez - Kozara - 0:0 (1)
              Zvijezda - Travnik - 3:2 (1)
              GOSK - Leotar - 2:1 (0)
              Slavija - Sarajevo - 0:4 (1)
              Sloboda - Siroki - 1:0 (1)
              Borac - Rudar - 3:1 (2)
              Zeljeznicar - Zrinjski - 3:3 (1)

              8 penala na isto toliko meceva
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ovo je stvarno bruka za Zelju.Opet onaj kretenski odnos prema Svetom dresu,kao i prije par godina. ćza Sokolove nemam sta reci osim "napaceni seljaci" a za Ultarase oni su dobili svoje ;)

                Comment


                • Sta su Ultrasi uradili pa ih policiji isibala i izbacila sa tribine?

                  Comment


                  • Originally posted by FC Nadal View Post
                    Sta su Ultrasi uradili pa ih policiji isibala i izbacila sa tribine?
                    Ma takodje nacionalistcke pjesme pjevali i dobili opomenu da ce ih izbaciti sa tribine ali oni nastavili i jos se pravili mangupi i onda dobili po guzici Drotovi jesu malo pretjerali jer su napravili kolonu i svako ko prodje dobije pendrek u ledja jer se to moze desiti svakoj grupi bilo kad ali ipak to se samo moze ovako rijesiti jer da vidim kada ce sljedeci put na Grbavici pjevati opet ;)

                    Comment


                    • Vidio sam to,kada sam gledao snimak na Vogosci.Ko god prodje dobije pendrecinu.

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Vidio sam to,kada sam gledao snimak na Vogosci.Ko god prodje dobije pendrecinu.
                        ALi jednog su momka posebno krenuo on bjezati ovamo prema jugu i uhvati ga specijalac i onda ga uz ogradu. Prvo saka u nos,pa ga onda onim oklopom,pa nogom u rebra Lik nemoze hodati

                        Comment


                        • Ja mislim da sam vidio kada je par njih pocelo bjezati prema jugu,ali to tabanje nisam vidio.

                          A nesto je opasno planulo (baklja valjda)u onom sektoru gdje su gostujuci navijaci,pa je tada policija krenulo da sprovodi teror.

                          Comment


                          • Originally posted by FC Nadal View Post
                            Ja mislim da sam vidio kada je par njih pocelo bjezati prema jugu,ali to tabanje nisam vidio.

                            A nesto je opasno planulo (baklja valjda)u onom sektoru gdje su gostujuci navijaci,pa je tada policija krenulo da sprovodi teror.
                            Da dvije baklje kada su im rekli da napuste tribinu ovi se pravili mangupi i onda dosli specijalci...

                            Comment


                            • Tek pogleda na youtubu sad cijeli klip.Koliko je policija batinjala Ultrase

                              Comment


                              • Evo snimke da se desavalo na Grbavici
                                Svi oni koji su htjeli izaci normalno izasli su,oni koju su trazili batine,fine su dobili

                                Comment

                                Working...
                                X