Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobjeda je sada sigurna, Svraka za 3-0

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Pobjeda je sada sigurna, Svraka za 3-0
      Mnogo bolje ove godine namjestamo u gostima
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Sada je Zvijezda u problemima, 3. utakmica bez osvojenog boda uz to su potopljeni kod kuće. Što se ostalih tiče jedino iznenađenje je pobjeda Rudara u Mostaru, opet uzimaju bodove Veležu koji je danas prema reporteru iz Mostara bio blago rečeno katastrofalan.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Trener Zvijezde je vrlo blizu otkaza u to sam ubijedjen

          Dominacija se nastavlja,Zeljeznicar za zivot cijeli <3
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Trener Zvijezde je vrlo blizu otkaza u to sam ubijedjen

            Dominacija se nastavlja,Zeljeznicar za zivot cijeli <3
            Evo već su mu navijači okrenuli leđa, a kleli su se praktički u njega kada je tek došao, uspostavio red, disciplinu u klub i slično, a sada totalno druga priča. Kad se sjetim samo njihove priče kako će napasti Evropu ove sezone. Moguće je i da sam da ostavku ionako se već zamjerio navijačima na treningu, a ovo bi mogla biti samo kap koja je prelila čašu.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Jos jedna utakmica poslije koje mozemo biti samo zadovoljni rezultatom. Danas sam cuo dobar komentar da nasi igraci igraju ko na terminu bez nekog zara i volje. Sreca pa je sa druge strane bila gotovo amaterska ekipa Gradine. Jovic po starom, nikakve promjene u ekipi, formaciji i taktici. Samo da hoce skontat da Hadzic ne moze sam u napadu. Golovi nisu losi, ali bez petice protiv ovakvih ekipa je lose.

              Sljedece kolo na Otoci na kojoj su nam prosli put priredili veliko razocarenje i vrijeme je da pobjedimo na Otoci.

              Comment


              • Dominacija nad slabasnim protivnikom.Kapiten dominira .
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Kapiten vam trci isto kao zena neka,a i Hadzic je igracina,fulio prazan go s pola metra
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Torlak najbolji na terenu,a Hadzic ne moze nikako sam igrat u napadu,da imamo jos jednog spica njegova igra bi dosla do izrazaja.Inace ova Gradina je preslab protivnik da bi se donosili neki sudovi vidjecemo protiv Olimpica kako ce to izgledat.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Sta ce mu jos jedan napadac da zabije go s pola metra,ne treba ti niko za to...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ne govorim zbog one prilike nego inace.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Pa ne moze to tako,onda bi Jovic morao da mijenja cijelu formaciju i da igra sa dva napadaca,a koliko sam ja skontao on bjezi kao lud od te ideje,morao bi da se odrekne krila sto on sigurno nece uraditi
                          Last edited by AK47; 18-08-12, 20:50.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Zeljo ce verovatno dobiti Zvijezdu , Sarajevo bi trebao rutinski protiv Gradine kao i Siroki protiv Radnika.
                            Velez protiv Rudara bi moglo biti zanimljivo , imam neki osecaj da ce Rudar bar bod izvuci kao i Slavija Borcu. Slavija igra dosta bolje a u Borcu je dosta mutna situacija. Travnik - Zrinjski nezahvalno prognozirati, Olimpik bi trebao dobiti Goska ,dosta su kvalitetniji i ozbiljniji tim. Celik mi je najsigurniji da uzme sva 3 boda kao gost posle Zeljeznicara
                            Sve ubo sem Celika

                            Borac Slavija objasnila na gradskom
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Cuj Celik sigurna tri boda,protiv Leotara,simpatican si ti decko uistinu.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Ko je rekao da su sigurna ? Ja sam rekao najsigurnija posle Zeljeznicara , znaci kad bi igrao kladzu da bi od svih ostalih najpre stavio 2 na Celik
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X