Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa stani to uopste nece biti lose,2.super ce to biti.Sada mi je baraz premija

    Rumunija-the world of tigana

    Comment


    • Ma ja nekako ne sumnjam u to drugo mjesto,mislim da cemo dobiti kuci Albaniju,Luksemburg i Bjelorusiju i najmanje bod uzeti protiv Bjelorusije u gostima i vjerovatno izgubiti u Francuskoj,ali sta imamo sa tim barazom ponovo ce naici neka ekipa poput Portugala i opet ce biti tako blizu a tako daleko
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Sramota Zmajevi , sramota , jedini put kad sam bio vise razocaran je ono kad smo igrali s Danskom za plasman 1-1 .

        Samo je razlika sto sam tad bio tuzan i razocaran , ali je igra bila fantasticna , a ovo danas je bilo ocaaaaajno

        Nadam se da cemo bar protiv Albanije uzeti ta 3 boda i vratiti se u borbu za 2. mjesto .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Nevjerovatno,taman kada se necemu ponadamo slijedi hladan tus,a kada mi je bilo svejedno kada su gubili u Zenici,onda progiraju i pobjede.

          Opet odbrana bila komedija,nisu mogli da sastave dva pasa,samo Hasagic nabijao Dzekica nista sam nije mogao i relana rezultat
          Izjava Sušića da nam Papac nema mjestau prvi 11 je poslije vecerasne tekme tragična. Na svakoj poziciji u odbrani ima mjesta za Papca. Džeko = Parmak izjava Ivice Osima

          Comment


          • Pojedine igrače treba iglom bocnuti da se trznu. Pristup je bio nikakav, čim je počela utakmica znao sam da neće biti dobro. Niti jedan izuzev Hasagića nije opravdao povjerenje. Ostali se trebaju sramotiti nisu svjesni koliko ne znaju. Oni misle da su igrači, a nisu ni "i" od igrača. Najgore je to što misliš da si na dobrom putu i onda zbog njihovog ponašanja sve padne u vodu za 90 minuta. Možda sam pogriješio što sam bio pretjeran optimista", ističe Sušić.

            Kad si znao sto jadan ne mjenjas pristup igre.

            Ma ja,svi su krivi osim tebe.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Tako je JC. Ove izjave me posječaju na izjave Mirze Varešanovića samo su malo pismenije. Stavio Misimovića, Medunjanina, Ibrčića i misli ako su maštoviti i dobri sa tehnikom eto uspjeha a zaboravio da danas nema nista bez trke i kopanja svih 90minuta. Mravac Spahic kapiten

              Comment


              • Ma sta ce nam Papac kad je tu Mravac za kojeg se otima svaki klub u Europi

                Ali bitno je da gospodin zna sve i da je svako kriv osim njega jer ipak ima zavidnu trenersku karijeru
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Susicu , koliko god si bio dobar fudbaler , trener nisi .

                  Napusti molim te , ucinit ces uslugu i sebi i nama svima
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Pape jeste najbolji igrac sa ovi prostora(tako svi dobri poznavaoci fubala na ovim protorima kazu) ali sto mu je ovo trebalo da samo se potroši kao trener.

                    Comment


                    • Vidio da imamo pristojnu reprezantaciju pa konta da ce se proslaviti sa nama,ali nije mu neko rekao da ipak moras imati neko trenersko znanje.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Jedan od glavni problema je sto on ne može motivirati ekipu. Evo pokušavam da napišem o svakom igracu po nesto za vecerasnju tekmu ali samo šteta riječ pa bolje ne pisati. A da ih vidi Babo kako igraju ....

                        Comment


                        • Sto bi se reklo neocjenjeni svi.

                          Vidjet cemo u utorak moze li gore od ovoga.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • VG sigurno ulazi u 1.ligu Federacije Samo jos treba odrati utakimicu protiv Vratnika i to je to

                            http://www.nsfbih.ba/index_drugaligacentar.html

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              VG sigurno ulazi u 1.ligu Federacije Samo jos treba odrati utakimicu protiv Vratnika i to je to

                              http://www.nsfbih.ba/index_drugaligacentar.html
                              Mislio sam da treba Unis da razigrava ali sam našao u propisima saveza da razigravaju 2. liga Zapad 1 i Zapad 2. a prvaci ostali direktno idu u 1. ligu FBiH

                              Evo člana
                              Član 46.
                              Prvu ligu Federacije po završetku 2010/2011 takmičarske godine popunjavaju četiri kluba- prvaci Druge lige FBiH: grupa «Sjever», «Centar» , «Jug» i «Zapad». Za prvaka Druge lige FBiH- grupa „Zapad“ u dvije utakmice ( po jedna kući i u gostima) razigravat će prvaci grupa „Zapad 1“ i „Zapad 2“.

                              Comment


                              • Zvjezdan Cvetković novi trener Borca

                                SportSport.ba je danas objavio informaciju kako je Cvetković preuzeo klupu Borca, što nam je kasnije potvrdio i direktor Banjalučana Radmilo Šipovac.

                                "Razgovarali smo danas sa gospodinom Cvetkovićem, koji je došao iz Zagreba, i na obostrano zadovoljstvo dogovorili saradnju. Cvetković će u srijedu i zvanično biti predstavljen kao novi trener Borca", kazao je Šipovac za SportSport.ba
                                Last edited by danijelkr; 04-06-11, 19:12.

                                Comment

                                Working...
                                X