Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
    Борцу није императив титула, више су медији надували, а и ти лупаш али баш. Треба бити одмјерен и реалан. Борац држи читаву сезону мјесто бр. 1 без адекватних припрема, пара, и са играчким кадром склепаним пред првенство а од тога 13 играча у врх главе могу играти ПЛ. Борац одиграо врх сезону и у наставак улази као један од највећих фаворити за Европу али и титулу.

    Жељезничар захваљујући повољном распореду и лиги у којој свако свакога може побједити прилази врху.
    Ja uopste ne lupam,rekao sam da Borac nece biti prvak i nece nisam pricao sta i kako.Druga stvar rekao sam da smo bili na -10 a sada ih mozemo prestici sto je isto tacno.To sto si ti iskompleksiran je nesto drugo

    Cak mislim da nece ni medju 4 zavrsiti na kraju,ali to cemo jos da vidimo.Zeljo isto nema za kiflu i situacija je vise nego losa,otisao nam je napadac i komplet odbrana,igraci se masovno povrijedili i u jednom trenutku je izgledalo bas lose,ali dzaba u inat svima
    Last edited by AK47; 17-11-13, 18:21.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ja uopste ne lupam,rekao sam da Borac nece biti prvak i nece nisam pricao sta i kako.Druga stvar rekao sam da smo bili na -10 a sada ih mozemo prestici sto je isto tacno.To sto si ti iskompleksiran je nesto drugo

      Cak mislim da nece ni medju 4 zavrsiti na kraju,ali to cemo jos da vidimo.Zeljo isto nema za kiflu i situacija je vise nego losa,otisao nam je napadac i komplet odbrana,igraci se masovno povrijedili i u jednom trenutku je izgledalo bas lose,ali dzaba u inat svima
      Опрсти, нисам мислио написати да лупаш, то је више несмотрено излетјело, то сам побрисао касније кад сам прочитао пост.
      А остало ћемо видјети, биће ту гураво, 6 екипа су јако близо. И даље мислим да је Широки тренутно најбољи, да ће Сарајево са најбољом ситуацијом у клубу и најбољим играчким кадром ући у прољетни дио а Борац и Жељезничар уз Зрињски ће ту да гледају своју шансу из другог плана.
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-11-13, 19:07.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Ja isto mislim da je Siroki najbolji,samo sto oni godinama kao da namjerno hoce da idu u LE,a ne u LS valjda im vise lezi...

        Sto se nas tice nisam pametan definitivno i sanse da osvojimo titulu su tu,ali ne bih bio razocaran i da je ne osvoje,da probamo jednu godinu da igramo LE jer koliko ja cujem pojacanja nece biti sigurno,a kako ce naci pare za pripreme pojma nemam.Sarajevo ima pare i to je cinjenica,ali igra im nije nesto mada prica se da ce im stici pojacanja koja su im potrebna tako da su mi oni ipak ozbiljan kandidat za titulu.Sto se tice Borca imam osjecaj da ce dosta igraca da im ode i da ce da padnu,a koliko je to realno vidjet cemo koliko na proljece
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Оно што се дефинитивно може реће без гледања ова два кола, јесте да у прољетни дио 6 клубова улази готово у потпуном егалу и да ће рад управе умногоме одредити и коначан пласман на прољеће. Треба обезбиједити појачања на дефицитарним мјестима, плате, адекватне припреме. Борац ће ући са сасвим новим тимом а лично мислим и са новим тренером, а да ли ће нам то донијети боље игре или пак лошије ???? У сваком случају - ћераћемо се још!
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Borac nece vidjeti ni evropu to je jasno ko dan osim ako se ne dese neke velike promjene u klubu preko zime.Mi smo trenutno dno dna tako da se nadam da ubuduce moze samo bolje biti.

            Golovi sa danjasnje utakmice protiv Slavije,vrijedi pogledati zbog treceg gola:
            Last edited by soe; 17-11-13, 19:24.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Dobra tekma na Grbavici, gledljiva.

              Moglo je pasti jos barem 4-5 golova. Posebno u drugom poluvremenu kada nam je sredina spala na bracu Sadikovic i Muamera, pa su i igraci Viteza imali 2 100% sanse koje nisu iskoristili.

              Muamer ostao sam na pocetku tekme, nakon jako lijepe akcije i rutinski zabio gol. Bilo je jos par lijepih akcija u prvom poluvremenu, ali je izostao zadnji pas. U drugom smo imali 7-8 jako dobrih prilika, a iskoristili samo 2. Stanic srusen u 16, a Selim zabio za 2-0. A onda najljepsi dio tekme kada je Stana protutnjao po desnoj strani, iz trka ubacio loptu, a Hodžić zabio glavom. U medjuvremenu je Selimovic pogodio stativu, kao i Stana pred kraj tekme nakon solo prodora. Dobili smo i nekog sponzora za igraca utakmice. Titulu sasvim zasluzeno dobio Stanic koji igra najbolji fudbal u karijeri

              Hodžić je mogao zabiti jos barem 2 komada. Previse se zeza! Bajic imao odlican sut sa nekih 25 metara.

              Bas dosta prilika na utakmici. Rezultat je komotno mogao biti i 6-3.
              Last edited by shminka; 24-11-13, 14:21.

              Comment


              • Lijep pogled na tabelu

                Comment


                • Ocekivano Borac nije dobio Olimpic,a Sarajevo tradicionalno ne moze Sirokom nista

                  Zeljo prvi jbg
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Prvi smo, poklopili se rezultati.. Zna li iko gdje ide Selimovic?
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Вечерас сасвим солидан фудбал по тешком терену на Градском. Могли смо до побједе било је доста прилика, руку на срце у другом су нас виле 2-3 пута проносале тако да је могао и убјдљивији бити овај пораз. Све у свему очекивао сам икс, дошао је пораз. Нема везе, идемо даље. Олимпик заслужује спортске честитике на коректној побједи.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Prvi smo, poklopili se rezultati.. Zna li iko gdje ide Selimovic?
                        Ide Urdinov, zeznuli se vrli novinari...ne znaju vise ni napisati ono sto im se kaze na presu

                        ovi iz sourcea sa zajebancija kamerom naprave bolju reportazu od nesposobnjakovica sa BHta

                        http://www.source.ba/clanak/13084471...0na%20Grbavici

                        Bas lijepa akcija za prvi gol
                        Last edited by shminka; 25-11-13, 02:42.

                        Comment


                        • Kao sto rekoh Borac nece vidjet evropu i vjerovatno ce biti 5 vec na ovoj pauzi,mi gore od ovog ne mozemo tako da ce od sada samo bolje biti.
                          Last edited by soe; 25-11-13, 10:38.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Nemoj biti pesimista, uvijek moze gore

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Nemoj biti pesimista, uvijek moze gore
                              Tesko bitno je samo da ostanu svi bitni igraci(citaj Komazec) a pojacani smo sigurno Bilbijom i mozda jos po nekim igracem.Takodjer proslo je i teskih utakmica dosta tako da se imamo cemu nadat.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Tesko bitno je samo da ostanu svi bitni igraci(citaj Komazec) a pojacani smo sigurno Bilbijom i mozda jos po nekim igracem.Takodjer proslo je i teskih utakmica dosta tako da se imamo cemu nadat.
                                Па сад, то је све упитно што си рекао. Сарајево ове сезоне нема игру, нема је већ дужи низ година, тако да не знам ко ти гарантује да ће све профункционисати напрасно на прољеће а да вам се распоред отвара, све можеш рећи само то НЕ. Имали сте среће јер нема у лиги екипе која може држати 15 кола уједначен ритам иначе бисте већ сад заостајале 10-15 бодова за водећим.
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 25-11-13, 10:48.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X