Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
    Ala majko, kakav raspored Sarajevo ima u drugom dijelu Ostali tako i tako, a SA praktično svima ide u goste sa vrha sem Olimpiku, što je opet za Olimpic bolja varijanta jer će imati manji pritisak sa tribina nego kući.
    U prvom dijelu smo imali jednu vise utakmicu kuci, a osvojili smo bod manje nego na gostovanjima (domace utakmice 14 bodova - gostujuce utakmice 15 bodova), ali sa ovakvom igrom nista od nas i titule. Ne znam sta se treba promijeniti u glavama igraca i trenera, da mi pocnemo igrati fudbal. Ne znam koji ce im sad biti alibi, evo im viseg broja utakmica na gostovanju (i to protiv najjaci ekipa), nema famoznog pritiska navijaca na Kosevu. 10 bodova izgubljeni na Kosevu .

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      U prvom dijelu smo imali jednu vise utakmicu kuci, a osvojili smo bod manje nego na gostovanjima (domace utakmice 14 bodova - gostujuce utakmice 15 bodova), ali sa ovakvom igrom nista od nas i titule. Ne znam sta se treba promijeniti u glavama igraca i trenera, da mi pocnemo igrati fudbal. Ne znam koji ce im sad biti alibi, evo im viseg broja utakmica na gostovanju (i to protiv najjaci ekipa), nema famoznog pritiska navijaca na Kosevu. 10 bodova izgubljeni na Kosevu .
      Знам ал сад кад се окрене распоред па ови нешто лошији крену гостовати на Кошеву онда ћете имати више бодова кући а мање на страни. Ваљда, а можда и не. О том по том.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Kako god okrenes igraci i trener ce uvijek imati opravdanje za neuspjeh. Od toga da ne mogu istrpiti tempo srijeda-subota (eto drugi ne igraju isto tako), uvijek izostanak nekog je veliki hendikep, pritisak navijaca na Kosevu je nevjerovatan ......

        Comment


        • A vise se ni na sudjenje ne mozete zaliti...teska situacija

          Comment


          • Kod komsija ''veselo'' pred kup utakmicu sa Slavijom

            http://sportsport.ba/bh_fudbal/fudba...enirati/117355

            Da Brko nije ovo porucio igracima?

            Comment


            • Па сад, није баш спортски манир спрадати се са тим стварима. Нисам ја баш поборник те зехебанције.

              Што се новца тиче, за час било који клуб у ова туробна времена може доћи у тешку ситуацију, па и ви, без обзира што се назире нека веселија перспектива по том питању, барем код вас.

              Ко би рекао прије 2-3 године, да они неће имати данас ни за кифле, још узимају тај кеш од ЛШ редовно и највише су утрапили играча, а колико чујем, данас немају ни за кифле.
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Samo trpaj Bajic Rijade

                Jedan od rijetkih koji ne panici kada se nadje u prilici...dva lagana gola uz odlican volej sa dvadesetak metara pod precku...strasnu ljevicu ima

                Rutinska pobjeda. Imali smo barem 75% posjeda lopte...vjerovatno i vise...Slavija nije sastavila 4 pasa u komplet utakmici...

                Niz u kupu nastavljen...39, 40 komada...koliko li vec
                Last edited by shminka; 06-11-13, 18:19.

                Comment


                • Ako koga zanima Bajiceva ljevica

                  http://www.youtube.com/watch?v=dEbxj_Fuztc

                  Comment


                  • Данас је на конференцији пред утакмицу Борац - Челик саопштено да пренос раде и Арена и БХТ.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Kako li ce to izvesti, bas me interesuje. Razumijem arenu sto je uzela tu utakmicu, jer im je u nedjelju raspored pretrpan, ali bht umjesto da uzme u nedjelju Zrinjski-Sarajevo

                      Cirkus.

                      Comment


                      • Изгледа да је ипак разум побједио. Арена ће преносити из Мостара у недјељу од 15:00. Барем тако пише сада у програму.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Originally posted by danijelkr View Post
                          Kako li ce to izvesti, bas me interesuje. Razumijem arenu sto je uzela tu utakmicu, jer im je u nedjelju raspored pretrpan, ali bht umjesto da uzme u nedjelju Zrinjski-Sarajevo

                          Cirkus.
                          Jebo te arena,svi u Mostar .
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Niko od napacenih da spomene da je sudija za utakmicu u Bijeljini dobio skoro zatvorsku kaznu za svoj rad na toj tekmi

                            Sta cemo sad kad se vise ne mogu ni na sudije zaliti,na rad saveza,Fife,Uefe i ostalih
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Niko od napacenih da spomene da je sudija za utakmicu u Bijeljini dobio skoro zatvorsku kaznu za svoj rad na toj tekmi

                              Sta cemo sad kad se vise ne mogu ni na sudije zaliti,na rad saveza,Fife,Uefe i ostalih
                              Sudjenje nam je dobro zato sto logistika napokon radi svoj posao,a ova kazna za sudiju pokazuje stav saveza prema nama.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Kazna za sudiju moze samo pokazati stav prema sudiji i njegovom (ne)radu

                                Comment

                                Working...
                                X