Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da drugačije nije moglo, igrači i stručni štab Borca su vrlo dobro znali situaciju u kojoj se nalaze i iskoristili to na najbolji mogući način. Sumnjam da postoji ekipa koja to ne bi uradila. A Sarajevo može da se zahvali ovim kvazinavijačima, na suspendovanju stadiona i porazu. Možda da upute i žalbu zbog nasilnog ponašanja murije prema ovim cvjećkama, red bi bio da se stane u odbranu tih "navijača".
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Jebem li im mamu jednoglasno,za nas postoje izgleda posebna pravila.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Jeste da su postojala zakonska uporista za drugi rezultat,odmah se znalo da je ovo fiks za Borac i da znaju da im idu 3 boda i da vracanja nema.Jebiga

        Comment


        • Kakvu bi poruku poslali da je bilo 3-0

          Da na svim stadionima raja ulijece s bakljama na teren, da se prepadnu protivnici i da se jos dobije 3-0

          jedina postena odluka, 0-3 i suspenzija...

          Comment


          • Covjece 2004,navijac ulijece u teren i udara igraca,igraci Sarajeva izlaze sa terena i nece da se vrate,3-0 za Borac.

            Comment


            • Vidi se napredak u radu zaveza u tih 8 proteklih godina...ovo je jedina ispravna odluka, cak i ako to Zelji ne odgovara...

              Comment


              • Nema ovde nikakve rasprave, JEDINI nacin da se smiri stanje u nasem fudbalu su ovakve kazne, oduzimanje bodova, prazne tribine i novcane kazne, pa nek onda uprave klubova sa vodjama navijaca sredjuju ostale navijace.
                Ne moze mi niko reci da se sve ovo ne radi smisljeno, da o tome vodje navijaca nista ne znaju, sta kao balavac od 15 godina sam udje na teren i napravi sranje za svoj "voljeni" klub, ako to nije smisljeno ne mogu ni da zamislim sta bi mu poslije uradile "prave" pristalice kluba, a posto je smisljeno on postaje heroj i u rang ljestvici navijaca ide prema gore, nista to nije strano, samo je kod nas to toliko javno da je vise smijesno.
                Borac-Zeljo kad je bio upad navijaca na teren, kaze mi jedan od vodja da su im ostavili otvorenu kapiju na istoku, i da su imali garant da ih niko od sluzbenih lica i policije nece dirati.
                A ja slucajno sa kolegom doveo njegovog sina na tekmu, prvi put u zivotu, i sta sad da radim sa tim djetetom kad idioti ulete na teren.Sto se mene tice, svaki navijac kada napravi sranje, zabranu prisustva utakmicama dobija njegova navijacka grupa pa ces poslije vidjeti kako ce oni sami izmedju sebe rijesavati problem, odnosno problema nece ni biti, drugacije ne moze...DOSTA JE BILO SRANJA
                A sto se tice ovog javnog batinjanja, to ne podrzavam ni pod razno (iako je taj idiot to debelo zasluzio) , nigdje na svijetu se to ne radi tako, odvedi ga u stanicu (ako vec "moras" da ga razbijes, radi to u cetiri zida) , ali javno nema sanse, pa nije ovo policijska drzava...samo treba zamisliti situaciju gdje si ti prisutan na nakom mjestu i pocne sranje, uleti policija i ti ni kriv ni duzan najebes, ne ide to tako, postoje valjda zakoni koji su jednaki za sve...
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                Comment


                • Тони Маркић потписао за Борац ... Десни бек нам је био баш рак рана, у посљедње вријеме је Јовић стављао Радуловића тамо али није то то. Кондић је солидно одиграо прве двије, али вјероватно због неискуства га није стављао у ватру на овим јачим утакмицама

                  Drugi put sam u Borcu, poznajem atmosferu i ambicije kluba. Nadam se da ćemo ostati na ovom mjestu na kojem smo sada", izjavio je Markić poslije potpisivanja ugovora.
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-09-13, 18:17.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • https://soundcloud.com/sta-se-ono-tamo-cuje/dino-u-pm

                    Kakav lik

                    Comment


                    • Добро јој је и рекао, ја би био још окрутнији. Одазвао се на позив радија, а она га хандри. Него не разумијем шта на насловној страни СК представљају оне заставе. Коју год кликнеш мени се чини да је садржај исти. Ја под БХ не видим никакве вијести о лиги БХ или сам можда ћорав. БХТ поново почиње да глуми лудило, умјесто Челик, они преносе Младост - Травник. У пм код њих су најпреношенији клубови Звијеза, Травник, Витез и Леотар
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 27-09-13, 09:59.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • http://scsport.ba/vijest/61481

                        Vlado siguran u pobjedu

                        A pehovi se nastavljaju, i Selimovic je clan bolnickog tima...koliko samo povreda
                        Last edited by shminka; 27-09-13, 13:52.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          http://scsport.ba/vijest/61481

                          vlado siguran u pobjedu

                          a pehovi se nastavljaju, i selimovic je clan bolnickog tima...koliko samo povreda
                          :d јој јагодића краља. чуј он мислио дати њима да се сами договоре ко ће играти јер је он све пробао и ништа не иде испаде да нема нити знања нити ауторитета у свлачионици да прегрми ову кризу али да га из управе тјерају да остане на клупи а он сад неки мученик тамо. Иста спика као и кад је Козару водио.

                          Овако је код нас радио Џими Марић док је био на клупи, играчи сами и тренирали и постављали тактику и одређивали ко ће да игра, а он ко икебана.

                          и прво нахвали жељезничар и каже не гарантујем побједу, па онда каже ма нису они неки тим од којег треба стрепити. тачно је погубио све конце, претпостављам након сутрашњег пораза да ће летјети са клупе
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 27-09-13, 20:58.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Izgleda da bi Baka Sliskovic trebao preuzeti Velez, ovo sam danas nacuo ...

                            Mojatv ce sutra najvjerovatnije prenositi utakmicu Sarajevo-Rudar.

                            Comment


                            • Djaba Vlado i nepostojeci gol i crveni karton...nema pobjede

                              Pehovi se nastavljaju...s obzirom na crveni Hodzica i zaostatak od 2-1...dobili smo bod

                              Protiv Olimpica nas ceka jos jedna jako teska tekma...narednih 7 od 9 utakmica igramo u Sarajevu

                              Comment


                              • Shminka jel tebi igramo sad dobro,meni nekako igra dobra ali jbg nemamo srece

                                Ja sam zadovoljan bodom dobro smo se nosili sa ovim kradjama,ali nema veze
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X