Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno od boljih poluvremena danas na Kosevu. Brzo smo napunili protivnika i kasnije nije bilo potrebno napadati pa su se nasi orijentisali na kontre koje nikako ne trcimo dobro. Nakon ovog danas Melunovicu je najvjerovatnije klupa do kraja sezone. Po meni potezi dana golovi Hadzije i Haurdica, evo gol Haurdica.



    Comment


    • Utakmice u Trebinju i Gabeli su namjestene to se zna vec par dana .
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Potencijalna pojacanja Sarajeva na ljeto su Mesanovic iz Celika,Duljevic iz Olimpica i Cemalovic iz Veleza.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Potencijalna pojacanja Sarajeva na ljeto su Mesanovic iz Celika,Duljevic iz Olimpica i Cemalovic iz Veleza.
          Ciljana pojačanja i koga god od te trojice da dovedete nećete se pokajati. Mešanović mlad, ali već sada kompletan igrač sa mogućnošću da još napreduje, pogotovo u jačem klubu od Čelika. Ima strašan osjećaj za gol, onaj `napadački njuh` i mislim da bi bio idealan za Sarajevo jer vam baš takvih fali. Duljevića i Ćemalovića kad god sam imao priliku gledati ostavili su dobar trag na mene. Pogotovo ovaj prvi koji će stasati u strašnog igrača ako se nastavi ovako razvijati i ako ne bude nekih povreda. Mislim da će uletiti i u reprezentaciji u prvih 11 jer zaista igra odlično. Sviđaju mi se ova potencijalna pojačanja Sarajeva, vidi se da se radi odgovorno i ciljano, samo provjereni i dokazani igrači - recept za uspjeh.

          Što se tiče dna tabele, već je počeo cirkus, a vjerujem da će do kraja biti i veći. Sada ni Zvijezda nije sigurna, pa ni Rudar ni Radnik u slučaju da do kraja sezone upadnu u rezultatsku krizu. Volio bih da GOŠK napusti ligu jer ni po čemu ne pridonose njegom poboljšanju, sa njima vječno neke sumnjive utakmice, klub bez duše što bi se reklo jer doslovno ne igraju ni za koga. Ona šaka jada što se skupi na utakmicama jer prikladna za 3./4. rang takmičenja. Travnik (koji je dosta iskusniji ) haman osjetio da stvari izmiču kontroli pa počeli i oni da pobjeđuju na `onaj` način, jer zaista teško da ovakav Travnik može praktički demolirati Leotara u Trebinju.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Tek sam maloprije vidio penal za Zelju i sve sto mogu reci je

            http://www.youtube.com/watch?v=6sGMF...outu.be&t=2m2s

            Komedija pocinje na 2:16

            Comment


            • Bas sam sinoc sa shminkom oko toga raspravljao i nisam zelio da ovdje kacim, ali eto kad si postavio, pa da prokomentarisem. Ovom iz Olimpica je cilj lopta, ali zaletio se ko sivonja na nju. Dosao je on do nje, ali je Urdinov odradio svoj dio posla bacio se ko da je na minu stao. Teatralni Aleckovic jedva docekao da dosudi penal. Bila je ona situacija sa Hamzicem i Hodzicem, gdje je Hamzicu isto cilj lopta. Kad je vidio da do nje ne moze doci zaustavlja se ali ne dovoljno i ostvaruje kontakt. Hodzic je bas izgubio ravnotezu kad ga je dotakao Hamzic i pada za razliku od Urdinova on ne simulira pad. Ozbiljno savez mora poraditi na sudijama i da se tacno zna sta je prekrsaj za penal i da sve sudije imaju isti kriteriji jer svaki ima svoja uvjerenja.

              Comment


              • Dobro si tu situaciju pomenuo po meni je vise to bio penal nego ovo ali...

                A nama nece da sude ruku koja se sa mjeseca moze vidjeti

                Comment


                • Ona situacija iz Banja Luke za sudijsku organizaciju BiH nije penal, toliko o njima.

                  Comment


                  • Jos kad sam vidio da nas prave budalama i govore da po nekim pravilima nije penal,pa poludio sam i onda vidim sta jucer svira sudija na tekmi Dortmund-Bajern

                    Comment


                    • i nama jucer istu stvar nisu sudili kao penal, igranje u 16 rukom u prvom poluvremenu

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        Potencijalna pojacanja Sarajeva na ljeto su Mesanovic iz Celika,Duljevic iz Olimpica i Cemalovic iz Veleza.
                        Medzu njima najbolji je Mesanovic provjeren,mlad igrac dokazao kvalitet covjek jednostavno zna i volio bih vidjeti njega u Bordo dresu dok ova dvojca mi nesto nisu zapali za oko.
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • Kakav pregled sa utakmice u Trebinju izmedju Leotara i Travnika, kao nekad sto su canal+ kodirali Dva loba igraca Travnika

                          Comment


                          • SKANDALOZNO licencu dobijaju, a nisu izmirili obaveze prema bivsim igracima.

                            Spoiler


                            Comment


                            • Cudi me da posteni Ivica Osim nije ovo uzeo u razmatranje tokom svog mandata .
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Ivica danas slavi rodjendan, nek je sretan legendo!!!

                                Comment

                                Working...
                                X