Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadnja linija bi trebla izgledati ovako Radulovic (desni bek), Tatomirovic i Dupovac stoperski par i lijevo Letic. Trivunovic nije pravo rijesenje u ovom trenutku jer momak ozbiljno razmislja o prekidu karijere i ne ide mu se iz BL. Ako se prodje prva dva kola LE, mozemo ocekivati kvalitetnog igraca (za nase uslove) u ekipi. Treba ekipu slagati za PL, a ne LE. Nastup u LE nam u tome moze pomoci.

    Sto se Sesara tice tu mi situacija nije jasna, ali je najbolje za nas da od njega uzmemo pare jer cemo gusiti igrace poput Cimirota i Radovca. Jos na cemu ekipa treba poraditi jest fizicka sprema koja ce ove godine bitni vaznija nego i jedan aspekt u ekipi, valja 19. kola i jos eventualne tri utakmice u kupu (prvi dio sezone) odigrati na istom nivou.

    Moj najveci adut je Husref.

    Comment


    • Jos Duljevic i Letic i mirni smo,mislim da stopera necemo dovodit.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Ispalo je bolje nego sto sam ocekivao jos napadac po obavezno i to je to.

        Comment


        • Nista mislim da Sesar nece se vratit sanse su minimalne jer ima ponuda a i nama je cilj zaraditi tako na obostrano zadovoljstvo mislim da je i bolje da se tako rastanemo.

          Rijesili smo vezni red i polako rijesavamo napad, sto se tice odbrane za Radulovica neznam sta da mislim niko ga nije gledao u akciji neznam kako ce se snaci u ekipi,Letic ako bi dosao sigurno bi se brzo uklopio a ako ne tu je Mario Tadejevic,a Tatomirevic nadam se da ce igrati bolje nego prosle sezone (pod tim mislim 2 djela sezone) to je jedino sto me brine za sada.

          Ali i ja polazem velike nade u Husrefa i vjerujem da zna sta radi i da ce dovesti u formu ovu ekipu u to sam uvjeren.
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • @cortex Tatomirovic je nas igrac koji je odigrao najvise minuta na poziciji koja nije njegova prirodna, momak je bio konstanta u odbrani, o napadu ne bi. U njega imam veliko povjerenje i mislim da bi sa Dupovcem mogao biti najbolji stoperski par u ligi.

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              @cortex Tatomirovic je nas igrac koji je odigrao najvise minuta na poziciji koja nije njegova prirodna, momak je bio konstanta u odbrani, o napadu ne bi. U njega imam veliko povjerenje i mislim da bi sa Dupovcem mogao biti najbolji stoperski par u ligi.
              Popuno se slazem sa ovim, samo sam zelio reci da se nadam da ce imati jace utakmice u buducnosti, a ja licno smatram sto sam i rekao da njegova igra u drugom djelu sezone se razlikovala nego ona u prvom djelu dali sbog promjene nekoliko suigraca ili cega vec.Mozda si me pogresno razumio pod ovo "to je jedino sto me brine",mislio sam o uigranosti zadnje linije.Momak je kvalitetan igrac i drago mi je sto igra za nas.
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • Šta je sa Mešanovića, čini mi se da je bio meta Sarajeva? On bi vam jako dobro sjeo na toj poziciji gdje ste najtanji. Ili se možda i on nada nekom inostranom angažmanu, sigurno je privukao pažnju na sebe u ovoj odličnoj polusezoni za Čelik.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Ima li 'dje' spisak trenera za ovu sezonu da procenim ko ce koji biti
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • @Merlin Nista od Mesanovica, on ostaje u Celiku ili ide vani.

                    Evo sad se zavrsi utakmica u Sloveniji protiv Maribora u kojoj smo izgubili 3:1 (Todorovic jedini strijelac za nas). Bio stream, ali tek skonto u 39. minuti tako da cu ako bude na youtube kabalu Maribora pogledati i tih prvih 39. minuta. U prvom poluvremenu igrali smo u vom sastavu

                    Bandović, Tatomirović, Dupovac, Tadejević, Čulov, Džakmić, Cimirot, Huseinbašić, Handžić, Suljić, Melunović.
                    Kasnije usli Hrelja, Radulovic, Radan, Radovac, Todorovic, Haurdic, Osmanagic, Aganspahic, Varatanovic, Abdihodzic.

                    Prvi i treci gol koji smo primili sam vidio, kod drugog je na kratko puko stream. Treci gol je bila bas velika greska Radovca. Bilo je lijepi kombinovanja, ali zavrsnica losa. Da je Hadzija bio na mjestu Todorovica i Aganspahica ono bi bili golovi.

                    Rano je za neke zakljucke, ali ovaj Radulovic ce nam dobro doci, napokon desni bek koji ucestvuje u napadu i ima solidan ubacaj.

                    Comment


                    • Duljevic ostaje u Olimpiku.
                      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                      Comment


                      • Nakon večerašnjeg sastanka UO fkb predstavnici su izjvili da većina igrača želi ostati u klubu i za 50% manje plate uključujući i Avdukića, Maletića i Stokića. Nešto sumnjam da će ovaj trojac ostati al eto.

                        Razgovarano je sa upravom Telekoma m:tl, ali onima iz BG i oni će narednih dana donijeti odluku da li su spremni preuzeti generalno sponzorstvo gdje bi plaćali najmanje 300 000 godišnje.

                        Džajić će poslati naredne sedmice tim marketing stručnjaka koji će obučavati domaće snage. Inače u zvezdi na marketingu radi čak 30 ljudi.

                        Takođe Jović i Krunić će put BG i razgovarati sa trenerima Zvezde o posudbi mladih igrača.

                        itd. itd. Jedna od pozitivnijih stvari sa ovih UO, je da će gro novca ići za izgradnju pomoćnih terena i rad sa mladima

                        E sad zavisi ostanak igrača i od isplata nekih dugovanja i koliko će trebati čekati na to ali ja mislim uprkos svemu da ćemo znatno podmlađeni i u izmjenjenom sastavu u nastavak
                        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 19-06-13, 23:38.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment




                        • Lose reakcije kod svakog gola, prvi svi na jednoj strani, drugi niko da faulira Tavaresa i treci greska Radovca. Husref izjavio da je zadovoljan prvim poluvremenom sto se odbrane i igrom Cimirot-Dzakmic, dok je u drugom zadovoljan napadackim dijelom. Pa kad se to spoji, ekipa mi mogla valjati

                          Comment


                          • Doveli Cimirota,Radulovica i Karica ja mislim da bi nam trebala jos 2-3 pojacanja.Imali nesto za Sesara novo???
                            Kada bi se on kojim slucajem vratio sto se mene tice jos samo jednog napadaca i to je to.
                            Last edited by _cortex_; 20-06-13, 18:24.
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • Ocekujem dovodjenja Letica koji prema zadnjim informacijama sa Velezom ima amaterski ugovor. Sto znaci da ako vani nesto ne nadje, eto ga u Sarajevu. Ne znam koga bi mogli sto se napadaca tice dovesti, tako da ce na Karicu, Melunovicu, Aganspahicu i Plakalu ostat nas napad.

                              Za Sesara nista novo.

                              Comment


                              • Ako dovedemo ovog slovenca o kojem se prica onda Letic otpada.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X