Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce sve biti dobro sa Ivicom.

    Podrska Straussu.

    Comment


    • http://www.sport.ba/fudbal/osim-se-d...i-s-musemicem/

      Comment


      • Šaban Pehilj

        Šabane, Šabane, Šabane

        Comment


        • I staro i mlado i staro i mlado svi svi svi u cirkus kolorado.
          Vratice ti se sve ovo brkata spodobo.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Ne budi smijesan, al fkt ne budi smijesan...dosta za ovu sezonu vise!!

            Steta sto na kraju ne dobismo, svaka cast momci!!!

            Comment


            • Ma tripujem ja malo sve je cisto i posteno .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Zajebali su Stivena Spilberga

                Comment


                • Utakmicu mi stari gleda, covjek kojem je Dnevni avaz jedino preko cega se informise o nasem sportu i gleda izvodjenje penala i smijese.

                  Poslije prve utakmice su navijaci Zeljeznicara govorili da ce biti nerijeseno i to se desilo. Kvota u bh. kladionicama na X 1.40

                  Comment


                  • Jeste, onaj Kordicev udarac je nastiman...kako je covjek majstorski pogodio raslje da izadje napolje

                    Zar i ti Danijele

                    Comment


                    • Nisu sigurno htijeli ovako da ispadne ali slucajni go Sabana i nesposobnost igraca Sirkog da zabiju za pobjedu u 4. i 5. seriji su kumovali ovakvom raspletu.Prva dva penala zeljeznicara .
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Jap, sad nismo htjeli da ovako ispadne

                        Cudo smo fkt...ne do Bog da je ostalo 0-0...koliki pritisak hebeni, idiotskih kladionica...da ti i ne bude zao sto ti ga zabiju, cisto da ne bi izgubio obraz

                        Nevjerovatno
                        Last edited by shminka; 14-05-13, 20:21.

                        Comment


                        • Nit mi je drago sto je Siroki uzeo kup a nebi mi bilo drago ni da je Zeljo uzeo.Sve o svemu Siroki zasluzeno uzeo kup prvo poluvrijeme solidno za oba time Siroki bolji bio u drugom poluvremenu igrali odlicno zeljo lose Siroki setao oko Antolovica mogli dati jos golova zeljo me doveo do pomisli "boze ko je nama sampion" al dade im bog neku nafaku pa ga dadose u 90 ko inace.Siroki imao 3 ciste prilike za gol i onu stativu al nisu imali srece.Da je Zeljo uzeo kojim slucajem ovaj kup to bi bilo nezasluzeno Siroki se bas borio i zasluzili su Zeljo igrao dosta salbije.
                          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Zar i ti Danijele
                            Pa sta trebam biti corav i klimati glavom da nije namjesteno kad jeste. Ovo je zalosno, mene je stid sto nam je ovakva liga i kup.

                            Comment


                            • Danijele, onakav gol se postigne jednom u 100 godina na nasim terenima...

                              pa onaj Kordicev udarac....

                              Ma ne mogu da vjerujem da se moramo raspravljati oko ovoga...tako da i necu vise...

                              Hebeni Bekam smije promasiti penal 2 metra...ali Pehilj ne moze

                              Comment


                              • Sramota,sramota.Pogotovo da nam prvak drzave ovoliko namjesta,za GOSK i Travnik i ostale sabanske ekipe mogu nekako i prihvatiti ali ovo je smijesno.

                                U obje utakmice ljudi kuce stavljali na nerijeseno

                                Comment

                                Working...
                                X