Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To nam je najbolji trener kojeg smo imali do sada ako sa ikim mozemo osvojiti trofeje onda je to Husref Musemic.Sada mu treba dati punu podrsku i dopustiti mu da dovede pojacanja bez mjesanja uprave kao ove godine najavili su igrace kao pojacanja npr. Huseinbašic momak se povrijedio ali po meni on neka sta raditi u klubu korisnij bi nam bio Diatta da je jos u timu, zatim bih se ove sezone zahvalio i Zlatkovicu koji uopste nije zadovoljio svaku utakmicu koju je igrao igraci su ga doslovno pojeli.Husref je i izjavio da ima u planu da dovede 2-3 igraca koja bio on volio vidjeti u dresu Sarajeva i koji su zasigurno kvalitetni.Treba napraviti ekipu i kontinuitet kojeg mi nemamo vec duze vrijeme svake sezone nam ode 2-3 dobra igraca.Ovako samo trosimo pare na neka pojacanja koja se u opste nisu pokazala.Imamo odlicnih igraca: Torlak, Dupovac, Hadzic, Haurdic, Radovac (koji ce ostati na Kosevu), Bandovic itd.Ove sezone su nam potrebna najmanje 3 igraca.Imamo kvalitetan napad i nadam se da ce Hadzic produziti ugovor jer mu istice ove sezone jer je odlican igrac i trebamo ga zadrzati, Melunovic nije los igrac samo se treba jos uigrati u ekipu pokazao da ima kvaliteta.
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • Huseinbasica i takve kao on bi uvijek volio vidjeti u ekipi prije nekog stranca koji zauzima jedno mjesto od 6 igrac koji mogu biti u protokolu za utakmicu. Jos je on mlad i moglo bi od njega biti hljeba. Kako stvari stoje klub sigurno napustaju Zlatkovic i Mijuskovic (steta, momak je samo takav potencijal). Hus ako bude vodio ekipu znace sta je najbolje.

      Meni se ponasanje Melunovica i Haurdica ne svidjaju i ako misle tako nastaviti, nogom ih nabiti i nek drugom prosipaju te fore. Znanje i talenat ova dva igraca nisu upitni, ali volja za igrom u ovoj ligi jeste.

      Comment


      • Da smo mi ovih zadnjih godina imali jednu odlicnu ekipu napravili neki kontinuitet i da nemjenjamo igrace svake sezone razumio bih dovodzenje igraca kao sto su Huseinbasic ima talenta Gradina ispada dovesti ga u klub i napraviti kvalitetnog igraca.Ali ovakva situacija sa igrackim kadrom nije na nivou da dovodimo tako mlade igrace kada nemamo na klupi napadaca koji bi usli i zabili taj gol on je jos mlad i nije za prvog tima.Ove sezone se i pokazalo ono cega sam se i najvise bojao a to su nedostaci igraca u nekoliko utakmcica vidjeli smo da nam fale igraci da pokrenu igru.On je mlad i igrac kojem treba duze vremena da se uklopi u ekipu.Aj za Melunovica mogu razumiti ali Haurdic je covjek na mjestu i jedini koji je pored Alena pokazao da je pojacanje za klub.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • Не знам шта да кажем за Јагодића стварно, мене ни не одушевљава претјерано. Са Борцем је узео титулу у екипи је имао једног феноменалног тад за ово лигу Малетића а колико су бањалучани били задовољни тим бункер фудбалом говори и посјета од свега 5000 на прослави титуле. Чак му се и клупа тресла пар кола прије краја јер је гајио негледљив фудбал. Сад у Челику има Кајкута који игра у животној форми а тренирао је и Козару са којом није могао ништа направити. Видјећемо сл. године може ли са Челиком поновити ово вјероватно без Кајкута
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Ali vidi sad sa mladom reprezentacijom kakav fudbal gaji. Ja u pojedinim trenucima ne mogu vjerovati da onako mi znamo igrati.


            @_cortex_ Haurdic je majstor, ali mora se vise truditi i ginuti na terenu. Pitanje je zeli li on ostat kod nas.

            Comment


            • Imamo kvalitetnu mladu reprezentaciju sa dosta buducih A reprezentativaca.Jagodic je jedan od 5 najboljih trenera u BiH ali Celik nema igrace koji bi se borili za titulu, nisu losi imaju igru i mogli bi sa nekim dobrim pojacanjima postati opasni

              Originally posted by danijelkr View Post
              @_cortex_ Haurdic je majstor, ali mora se vise truditi i ginuti na terenu. Pitanje je zeli li on ostat kod nas.
              E tu se slazemo ne samo on vec svi igraci koji zele nositi sveti dres.
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • Широки најавио да иде сутра без калкулација на побједу и са пуним гасом без обзира на Куп. Било како било по мени апсолутно очекивано. Нама Билбија под упитником, мало Кантар исто али постоји могућност да се враћа Авдука.

                Шта да кажем за сутра осим, ћераћемо се!
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Siroki ili je u padu forme od one utakmice na Grbavici ili se cuvaju za Zeljeznicar nekako mi nisu isti onaj tim.
                  Al bice gusta utakmica u Sirokom, Zeljo imao tesku utakmicu kuci i sada gostovanje kod Veleza sto moze Siroki iskoristiti i pobjediti al mislim da ce i Osim malo smiriti strasti i pokusati protiv Veleza pobjediti rutinski 0:1, sve je otvoreno pa i pobjeda Veleza.
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Debakl Borca , Siroki vodi 3-0
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • BHTV i kombinovanje prenosa...vrhunski

                      bagra
                      Last edited by shminka; 11-05-13, 17:36.

                      Comment


                      • Koliko vidim kombinuju samo Gosk-Travnik i Velez-Zeljo
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Siroki je zato lijepo iskombinovao Borac
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Slabo vidis Miko, ne kombinuju oni nista

                            Sto je i logicno...zanimljivije je na utakmici GOSK-Travnik 3-0...nego u onoj gdje se promovise prvak drzave

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Siroki je zato lijepo iskombinovao Borac
                              Ne znam da li je ovo provokacija upucena meni ili ne ali u svakom slucaju tesko brukanje Borca.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kakva provokacija, pa nije im AKan 4 komada zabio

                                Comment

                                Working...
                                X