Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bruka i sramota...
    Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

    Comment


    • Sutra je na rasporedu 25 kolo koje ce mozda odlučiti prvaka. Borac gostuje neugodnom Rudaru koji je ove godine iznenađenje lige i Borcu nece biti lako. Ova dva grada imaju rivalitet i prošle godine kada je Borcu trebala pobjeda u Prijedoru pisalo se da ce utakmica biti prodana ali su Rudari pobjedili i zacepili usta mnogima. Željezničar sutra dočekuje Slaviju i uz pobjedu i poraz Borca prisao bi na 3 boda i uz bolji raspored koji ima do kraja Željezničar titula je ponovo u opticaju jer igraju derbi u gostima(znamo da u derbijima prednost domaceg terena ne igra neku ulogu),igraju protiv Budućnosti u gostima i u predzadnjem kolu docekuju Borac. Pobjedom Borca teško bi Željezničar mogao stici Borca. Evo rasporeda do kraja prvenstva ova dva kluba:
      Last edited by danijelkr; 03-05-11, 12:49.

      Comment


      • http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=18887

        Comment


        • Tabela i rezultati 25 kola i parovi narednog kola

          Comment


          • U subotu se igra najveća utakmica u BiH između FK Sarajeva - FK Željezničar i to po 97. put u prvenstvu i 115. put u svim takmičenjima. Omjer u prvenstvima je sljedeći:
            FK Sarajevo - FK Željezniičar 29 - 38 - 29, a u svim takmičenjima 37-40-37. Nadam se novoj pobjedi Sarajeva i da se približimo komšijama i da gotovo sigurno izborimo Europu.

            Evo koje dobio licence za Europu:
            Prvostepena Komisija za licenciranje N/FS BiH razmotrila je danas zahtjeve bh. premijerligaša za dobijanje licence za evropske nastupe u sezoni 2011/2012. .
            Borac, Željezničar, Sarajevo, Široki Brijeg, Olimpic i Zrinjski su dobili pozitivan odgovor, dok su Budućnost, Travnik, Čelik, Leotar, Rudar, Zvijezda, Velež, Slavija, Drina i Sloboda dobili - odbijenicu.
            Last edited by danijelkr; 05-05-11, 18:42.

            Comment


            • Pobjedom Sarajeva,uz pobjedu Borac dolazi do titule 95%
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Pobjedom Sarajeva,uz pobjedu Borac dolazi do titule 95%
                Ne brini se za poraz Željezničara pobjedit cemo ih , još sudi Alečković(sudija iz Sarajeva) koji je već sudio derbi i pristrasan je

                Comment


                • Onda bi bilo 4.kola prije kraja 9.bodova,kazu ovi iz Prijedora da je sudija pomogao Borcu ovo zadnje kolo
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Onda bi bilo 4.kola prije kraja 9.bodova,kazu ovi iz Prijedora da je sudija pomogao Borcu ovo zadnje kolo
                    Ne znam za to ali sam vidio da je Rudar dosta prilika profulio, iskreno meni je Rudar najsimpaticnija ekipa u PLBIH. Manda da te pitam iz tvog nekog ugla da li se Banjalučani i Prijedorčani ne gotive baš, jer vidim non-stop je neko prepucavanje.

                    Comment


                    • Pobjeda na derbiju,nista drugo.

                      Neka Lede zabije 2 i svi zadovoljni.

                      Jedva cekam subotu

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Ne znam za to ali sam vidio da je Rudar dosta prilika profulio, iskreno meni je Rudar najsimpaticnija ekipa u PLBIH. Manda da te pitam iz tvog nekog ugla da li se Banjalučani i Prijedorčani ne gotive baš, jer vidim non-stop je neko prepucavanje.
                        Pa jeste tako nekako.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Na rasporedu je gradski derbi izmedju sarajeva i zelje. Izuzetno bitna utakmica za oba kluba. Sarajevu za trece mjesto u trci sa Sirokim a Zelji za titulu mada je to vec izvjesna stvar ali pobjedom ce se rijesiti pitanje drugogo mjesta i Lige Evropa. Uprava Sarajeva napravila cool stvar zlaznice i za jug i sjever po 6 km pusteno u prodaju 16 000 ulaznica nadam se lijepom vremenu i jedno 10-12 hiljada na Hadisonu.

                          Comment


                          • Ovako cemo pjevati poslije okrsaja na Hadisonu kad pobjedimo


                            Comment


                            • Originally posted by MT87TM View Post
                              Na rasporedu je gradski derbi izmedju sarajeva i zelje. Izuzetno bitna utakmica za oba kluba. Sarajevu za trece mjesto u trci sa Sirokim a Zelji za titulu mada je to vec izvjesna stvar ali pobjedom ce se rijesiti pitanje drugogo mjesta i Lige Evropa. Uprava Sarajeva napravila cool stvar zlaznice i za jug i sjever po 6 km pusteno u prodaju 16 000 ulaznica nadam se lijepom vremenu i jedno 10-12 hiljada na Hadisonu.
                              Pobjedimo li na bod smo vam pa do kraja je moguće da vas prestignemo. Samo nemoj zvati najveći stadion u BiH Hadison nije bas neko ime a i to je ne poštovanje prema najvećem fudbaleru BIH svi vremena Asimu Ferhatoviću Hasetu.

                              Comment


                              • Pa ako se sjecas gola Zubanovica, znas o cemu je rijec i sto je Hadison ili Zubanpolje. ali nebitno je to. rekao sam da je bitna skroz utakmica i za jedne i za druge zeljo bez zebe i mislim da ce biti girava utakmica bez neke ljepote kao i predhodni derbiiji

                                Comment

                                Working...
                                X