Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post

    Kad se sjetim samo Danska pa SICG pa Portugal,svaki put tako blizu a tako daleko .
    Odmah mi nije dobro, ali sad nema ekipa u grupi sa takvim renomeom kao sto je Danska, Srbija i Portugal osim Francuske koja ce sigurno biti prva.

    Comment


    • Ma bit cemo drugi 1000 % , samo da se ovo , ako Bog da rijesi , i da sve bude kako treba
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ja se potajno nadam nekom kiksu Francuza i a posto mi imamo lagan zrijeb do kraja da prodjemo bez baraza..

        Comment


        • Hehe

          Ali ne vjerujem , otkako ih Blanc vodi u top 3 su u kvalama , i po ljepoti igre , i po rezultatima

          Da se nama hoce rijesiti ovo sto je u nasoj moci , tj. u moci ljudi iz BiH , a onda mogu i Francuzi kiksati
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Danas na Grbavici se igra prva utakmica finala kupa BiH između FK Željezničar i NK Čelik. Željezničar će ove godine da pokuša osvojiti ono što mu je prošle sezone oteo Borac na Grbavici u fantastičnoj utakmici sa puno golova. Mada Željezničar nije u nekoj formi, dok je Čelik u uzlaznoj putanji što se tiče forme. Oba tima su osvajala kup BiH, Željezničar tri puta samo jednom u zajedničkom takimičenju pošto se zajednički kup igra od sezone 2001/2002(sezonu prije zajedničke lige) i Čelik koji je dva puta osvajao samo ni jednom u zajedničkom kupu.

            Danas se očekuje invazija zeničana na Sarajevo.

            Comment


            • Ja cuo sam,oko 800 Robova dolazi ce doci

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Ja cuo sam,oko 800 Robova dolazi ce doci
                Toliko je karata dao Željezničar za navijače Čelika mada ih ja očekujem više jer ovo je za njih jedna od najveci utakmica u zadnji 20 godina a više.

                Comment


                • Kakva kontra Željezničara i gol Zebe. Gotovo pun stadion fantastična atmosfera

                  Comment


                  • Dobra tekma za sada. Na Grbavici u zadnje vrijeme sve klasici.

                    Nemamo priliku da cujemo Robijase,ima ih oko 1000 ja mislim..

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      Dobra tekma za sada. Na Grbavici u zadnje vrijeme sve klasici.

                      Nemamo priliku da cujemo Robijase,ima ih oko 1000 ja mislim..
                      Možda samo kup utakmice jer utakmice sa Slobodom i Širokim su bile pravi smor, ali sa Veležom kazu da je bila dobra nisam je gledao pa ne mogu reci kakva je bila.

                      Kako je počela utakmica ja sam mislio sijevat ce sa svi strana. Malo sudija favorizuje domacine.

                      Comment


                      • Ih i ja sam mislio da ce biti spektakl kako je pocelo,vec je sada

                        Comment


                        • Zeljo je mogao daleko ubjedljivim rezultatom pobjediti,strasno koliko se Popovic napromasivao.
                          Zeljo ce imati prednost u revansu,ali nista nije osigurno ali moglo je da bude.


                          Robijasi su onako mogli gledati utakmicu i od kuce. Oni dosli u turisticku posjetu Sarajevu a ne da navijaju,posto glas nisu pustili.Osim na kraju kada su pjevali uzasno smijesnu pjemsu.

                          Comment


                          • Popović se baš bori ali neće ga gol. Više sam očekivao od Adilovića ali se on nije čuo, dobro je odigrao onaj ''švicarac'' u Željezničaru.

                            Comment


                            • Arsenijević, Šćepanović i Gutić vraćeni u prvi tim Sarajeva nakon što su dogovorili sa upravom oko vraćanja duga ovim igracima.

                              Comment


                              • Sarajevo - Zvijezda 2:1. Današnja utakmica je dokazala u kakvoj smo krizi. Igra bez ideje, Zvijezda sa kontrama prijetila i zabila gol u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena. Drugo poluvreme ponovo u igri bez ideje i onda gol povratnika Vučine koji zabija glavom. Onda slijedi penal koji ne znam da li je bio jer nisam dobro vidio i to nije dovoljno jer penal fula jedan od lošiji igraca ove sezone Muharemović ali se kasnije iskupljuje pogotkom iz igre. Sve u svemu loša igra.

                                Ostale utakmice i tabela

                                Last edited by danijelkr; 30-04-11, 21:44.

                                Comment

                                Working...
                                X