Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mikula mojne vise poznajes nasu ligu ko ja prvu dansku u carlingu.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • http://scsport.ba/vijest/54040

      Najebem se ja njemu majke onako s pola gasa,smece ono obicno.Pogledaj ti znaci gad je maksimalno prihvacen kod nas i vidi kako ti to vrati,picka mu materina odvratna
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Mikula mojne vise poznajes nasu ligu ko ja prvu dansku u carlingu.
        Jel' nisam u pravu ? Jel' Zeljo ne dominira ligom otkad je Osim dosao ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ne mozes Mikula traziti od njih da to izgovore ili napisu...uvijek je nesto deseto razlog naseg uspijeha

          Comment


          • Pa ne trebas biti pametan da skontas da Zeljo igra fudbal otkad je Osim dosao , nzm kakva je uprava otkad je ona i kako se radi ali dovoljno da pogledas tabele 3-4 godine pre Osimovog dolaska gde Zeljo bio i rezultati otkad je Osim dosao.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Nazalost u ligu nece uci klub koji ima navijace, tradiciju (za razliku od na silu stvorenog kluba) i najkarizmaticnijeg trenera Darka Vojvodica. Sada je bez tri igraca (crveni kartoni) uspjeo ostati ne porazen.

              Spoiler



              http://lukavac-x.ba/lukavac/sport/re...ica-video.html

              Comment


              • Ali će ući najkvalitetniji i ubjedljivo najbolji tim lige. ;) Gledao sam ih par puta i momci igraju zaista odlično, usudio bih se reći da u Prvoj ligi zadnjih 10-ak godina su bile možda svega 1 ili 2 bolje ekipe. Zvijezda možda onda kada je ulazila u PL i eto da ostavimo još jedno mjesto, iako možda i ne treba.

                Ono što mi je zapelo za oko da je na ovoj utakmici dosta stvari bilo čisto samo što se digla prevelika frka i onako kako to Lukavčani znaju `napumpati`. Došao sudija sa mudima i stao u kraj krkanluku kakvog su naučili u Drugoj ligi. Druga stvar su odlični navijači, historija i tradicija, ali ipak je igra ta koja treba biti glavni mjerodavni podatak. Usput, ni Vitez nije baš bez te tradicije, klub je osnovan dosta davno, 40-50-ih ne znam tačno, uz to je i u Jugoslaviji znao igrati čini mi se čak i Republičku ligu, a ni Radnički se tu nije baš isticao sa nekim rezultatima.
                Last edited by Merlin; 29-04-13, 15:51.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Nisam te ni spomeno zbog Zeljeznicara vec zbog drugih gluposti,Osim jeste vrlo sposoban covjek,zna kako se igra u ovoj ligi i to je to da je neki poseban strucnjak i nije.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Ma da , slucajno osvojio 2 lige i 1 kup i sad ce 3 ligu. Namestili mu sve...
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ja se nekad pitam jesil ti normalan procitaj ponovo sta sam napisao pa onda komentarisi.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        Ja se nekad pitam jesil ti normalan procitaj ponovo sta sam napisao pa onda komentarisi.
                        Napisao si da Osim nije neki poseban strucnjak sto aludira na to da on nije imao zasluge prvenstveno kada je osvajanje titula u pitanju sto aludira opet da je Zeljo namestao a ja ti odgovorio to sto sam ti odgovorio. Ja smatram da je u BH ligi daleko najbolji trener. Posle njega Jagodic pa svi ostali.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • @Merline upravu si, malo sam ludilo glumio zbog Vojvodica jer jedva cekam da ga vidim ponovo u Premier ligi i da poslije utakmica ovako emotivno odreaguje



                          Sudija nije pogrijesio ni kod jedne situacije.

                          Comment


                          • Ma on je meni krajnje odvratan lik i ne gotivim ga ni sekunde. Veliki glumac, pa ne možeš toliko biti emotivno vezan za svaki klub koji si vodio. Kakav on i njegova ljubav prema Slobodi, nije to vidjelo ljubavi - čista gluma. Tako je bilo i sa Drinom dok ih je vodio u PL-i, pa sa Slobodom, evo sada i sa Radničkim još pogotovo kada je tek došao kako je samo glumio. Haman želio odmah da se uvuče Lukavčanima.

                            Za ovo što radi sa Radničkim ide respect jer ga je u potpunosti zaslužio. Do njegovog dolaska Radnički je bio bez pobjede i prikovan za dno tabele, a sada su drugoplasirani + imaju niz od 15 utakmica bez poraza.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Sigurno ima glume, ali brat to strasno odradi. Ne znam kakav je covjek, ali meni je kao svaka budala gotivan

                              Comment


                              • Ma imao sam priliku da ga upoznam prije 10-ak godina dok je još bio u Budućnosti. I nama je isto glumio ovo ludilo, dođe lafo na tribinu pa prosipa šuplju, ali sve u jednom cilju koji sam već gore naveo.

                                Budaletina jeste, ali meni baš i ne kupi simpatije. Očekujem sada novi show nakon ove utakmice sa Vitezom, čudi me da nije bilo izjave na ovom snimku jer redovno bude, valjda zbog nereda na kraju susreta.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X