Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cirkus uvjek po nama,jebem ti savez i sudjenje i sve.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Vrhunsko sudjenje do te situacije i onda se pokaki na sav posao

      Comment


      • Odigramo posle 8 mjeseci jednu utakmicu kako treba i sudija nam mora usrat.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Vala je i Suljic mogao uraditi nesto pametnije u par situacija

          Comment


          • Ovo mu je jedna od najboljih partija dosta se popravio u zadnje vrijeme,morali smo ovo rijesit prije al jbg.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Momcima svaka cast na ovom sto su veceras pokazali. Nijednom igracu ne moze se prigovoriti, jer su ginuli. Svaka cast Husrefu sto istrajava da Radovca forsira i sto je uspjeo natjerati Suljica da pokaze sve ono sto zna. Danas je Suljic bio najbolji igrac i ko ga je prvi put gledao rekao bi sto ne igra za reprezentaciju. Borac je najbolja ekipa u drzavi, ali veceras smo im ocitali lekciju o borbi. Sudija je morao onaj penal svirati, ali ...

              Comment


              • Odlican je bio...al nista napravio nije...hebo te igrac kad nema snage opucat s 8 metara kako treba

                Comment


                • Dobro su odigrali momci,stvarno jedna od boljih utakmica samo je realizacija losa,prelosa.Sve to tako traljavo izgleda kada treba zabit gol da je to nevjerovatno.Ali eto ne izgleda toliko lose ko u prethodnim utakmicama

                  Comment


                  • Los je i teren bio pravo,treba uzeti u obzir i da smo igrali bez naseg najboljeg igraca Emira Hadzica.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • I jos vam ga veliki pitar zabi...ne da vam se

                      Comment


                      • Celik na 5 bodova od 3.pozicije a generalno imaju najlaksi raspored do kraja tako da mozda i se obistini ono moje sa pocetka sezone da ce biti 3-ci...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Celik na 5 bodova od 3.pozicije a generalno imaju najlaksi raspored do kraja tako da mozda i se obistini ono moje sa pocetka sezone da ce biti 3-ci...
                          Nisi ti rekao da ce biti treci,nego da ce se boriti za titulu Mikula,a i vidi slucaja rekao si da je Siroki jedan od favorita za naslov

                          Favorita 3 za titulu ? Verovatno bar po meni se tu izdvajaju Zeljeznicar i Siroki a kao 3. iz senke pa reci cu Celik koliko god to ludo zvucalo. Borac i Sarajevo odmah dolaze posle navedenih.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Nisi ti rekao da ce biti treci,nego da ce se boriti za titulu Mikula,a i vidi slucaja rekao si da je Siroki jedan od favorita za naslov
                            I meni i tebi je jasno da 3 tima ne mogu osvojiti titulu , Siroki je ipak ulozio sve u osvajanje kupa kad je vec titula daleko iako su losi bili ove sezone. Celik je bio po meni treci favorit za titulu sa Jagodicem , sto znaci da bi 3-ca pozicija bila ono od prilike sto se ocekivalo medjutim Borac se strasno pojacao tako da trenutno ima najvece sanse za 3-cu poziciju. Cenim da ce Celik zavrsiti 4-ti sto je opet dosta vise sto je vecina ocekivala
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              I meni i tebi je jasno da 3 tima ne mogu osvojiti titulu , Siroki je ipak ulozio sve u osvajanje kupa kad je vec titula daleko iako su losi bili ove sezone. Celik je bio po meni treci favorit za titulu sa Jagodicem , sto znaci da bi 3-ca pozicija bila ono od prilike sto se ocekivalo medjutim Borac se strasno pojacao tako da trenutno ima najvece sanse za 3-cu poziciju. Cenim da ce Celik zavrsiti 4-ti sto je opet dosta vise sto je vecina ocekivala
                              Ma ja sam ih ocekivao na 5. ili 6. mjestu Mikula gdje ce i zavrsiti realno,nemaju oni sanse za nesto vise,a i to im je dosta...od favorita za titulu do 5. mjesta i skoro 20 bodova zaostatka,bio si blizu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Jbg kad Zeljo ima 15 bodova vise od treceg , Zeljo je generalno dve stepenice iznad sviju , velike zasluge tu pripisujem Osimu , jedan od retkih trenera uopsteno na ovim prostorima koji se uspio zadrzati evo sad ce 4 godine na klupi Zelje a da konstantno uz to pravi rezultate.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X