Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je ovo iskreno sumnjivo,igraci Sarajeva nisu napravili sansu za 94. minute,skoro da nisu akcije imali i kretali su se vrlo letargicno,prakticno kao da ne znaju igrati lopte.Kvota je bila 5 na nerijeseno i sumnjivo mi je iskreno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ubise mi tiket

      Comment


      • Cekam druga s tekme da mi kaze utiske
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Slika koja govori hiljadu rijeci. O igri necu pricati jer ne vrijedi,samo mi je krivo sto su s uopste vracali,samo su trebali produziti za Trebinje

          [ATTACH=CONFIG]10406[/ATTACH]
          Nije isto. Koliko ja kapiram te male zastavice Vojska RS ili one vaše sa ljiljanima koje stoje od početka utakmice do sada nisu bile razlog prekidanja utakmice. Prekida se na skandiranje i isticanje velikih transparenata. Mada i tu ima puno različitih aršina ali generalno je to pravilo koliko sam ukapirao.
          Da ponovim svoj stav meni je ispod svakog dostojanstva doći na utakmicu svog kluba i isticati bilo kakve parole ili obilježja sem klupskim ili napadati gostujuće navijače kojih je nekoliko desetina i tim glumiti nekakvu silu.

          Leotar večeras odlično odigrao, i pade mi na pamet ona utakmica kad smo proslavljali titulu a oni nam zabiberili slavlje i kad smo odigrali 2:2 ali to je Leotar. Totalno nepredvidiva ekipa.
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 14-04-13, 21:46.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Smijesno je u kakvoj mi drzavi zivimo,na utakmici u Sarajevu ne smijes istaknut parolu za one koji su nas odbranili da bi uopste danas mogli igrat fudbal na svome stadionu.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Nije potrebno da se isticu takvi transparenti i kraj price , ni Sarajevo ni Borac ni Slavija ni Zrinjski , moze se i bez toga.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Borac Banjaluka@

                Ova trans je prvo podignut,spiker je rekao da ga se skloni i on je spusten normala i nije se stavljao do pocetka 2.poluvremena a prije nego sto smo ga stavili, spiker je rekao da igraci Leotara nece izlaziti na teren dok se ne skolni ta mala zastava o kojoj pricas i onda je bilo sta je bilo

                Comment


                • I onda udjes na oficijelnu stranicu tog "fudbalskog kluba" i nadjes ovo:



                  Samo je meni najtuznije od svega ovoga nasa igra,umjesto da ih razbijemo na kraju smo i sa bodom mogli biti sretni.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Najtuznije sto se igraci tog kluba zale na politicke parole,koji dvostruki arsini

                    A o igri ne znam sta da kazem,ono nikad nije vidjeno

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      Nije potrebno da se isticu takvi transparenti i kraj price , ni Sarajevo ni Borac ni Slavija ni Zrinjski , moze se i bez toga.
                      S tim bih se složio i stvarno ne vidim svrhu ovolike patetike i povređenosti bilo koga. Šta ste vi sad veći ili manji Bošnjaci time što možete ili ne možete na utakmici istaći taj transparent. Ustavari možete zadovljiti sebe ali utakmica se prekida i onda se postavlja pitanje da li se dolazi na utakmicu zbog kluba ili zbog navijača i njihovih performansa. Pa jel baš mora na utakmici to da se stavlja? Pričam o vama a isto sam govorio i kad mi kačimo i bilo ko drugi, i uvijek se nanerviram na stadionu kad krenu ti povici i neki dan idemo u kontru, oni nešto počeše skandirati i sudija prekide kontru
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 14-04-13, 21:41.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Nije isto kaciti zastave koje mi kacemo i zastave koje se kace u Banja Luci i nikad nece biti isto.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Nije isto kaciti zastave koje mi kacemo i zastave koje se kace u Banja Luci i nikad nece biti isto.
                          Možemo se do sutra nadmudrivati oko tih političkih stvari i nećemo se složiti ali ovjde je samo pitanje da li podržavamo da se na stadionima kači i skandira bilo šta što nije vezano za sport i klub i te navijačke nerede i sve što remeti normalan tok meča? Moj odgovor je tu nedvosmislen NE
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 14-04-13, 22:33.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Bojim se da te nisam nista pit'o a kamoli se nadmudrivao sa tobom niti me tvoji stavovi interesuju .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • http://radiosarajevo.ba/novost/109436/#

                              OBjasnio majstor

                              Spoiler
                              Legendarni sportski komentator Sabahudin Topalbećirević, popularni "Baho" dao je na svom Facebook profilu komentar na odluku suca večerašnje utakmice da ne nastavi susret dok se transparent sa natpisom "Armija R.BiH" ne skine s tribine.

                              Bahin komentar objavljujemo u cjelosti:

                              "Nisam pristalica bilo kakvih trasparenata ali pitam je li transparent "Armija Republike BiH" vrijeđa nekoga i odakle pravo dotičnom sucu da prekida meč na Koševu? Pa šta je ovo. Kao kada bi u bivšoj Jugoslaviji zbog transparenta "JNA" neko prekinuo meč, zapravo čovjek na Koševu traži da se skloni i uvjetuje time nastavak susreta. Skandal, za mene. Piše se prijava ako on misli da zbog toga treba i onda Nogometni savez odlučuje ako ima o čemu. Ovo je sramno i ovo više nema smisla kako se svako živ poigrava sa Bosnom i Hercegovinom.

                              Smijemo li biti Bosanci i Hercegovci, uopšte? Smijemo li voljeti svoju zemlju? Smijemo li biti patriote svoje zemlje gdje smo rođeni, gdje radimo, gdje boravimo... Ja sam rođen i odrastao u Sarajevu sa Bošnjacima, Srbima i Hrvatima i nema hvala dragom Bogu problem sa nacionalizmom, niti sam ga ikada imao, iako se zna šta je sve Sarajevo preživjelo, kroz šta je sve prošlo kao i BiH.

                              Fudbal i generalno sport može da spoji i približi ljude jedni drugima ali definitivno i da razdvaja. Cilj sudije na Koševu je bio da prekine meč da se ukalja obraz i FK Sarajeva i grada i države. Siguran sam u tako nešto, kao što sam siguran da mnogi svim silama i svom snagom žele da osujete i naš savez i našu reprezentaciju kako ne bi vidjela Brazil. I biće još toga, biće još pokušaja da se unese nemir među klubove, u savez pa čak i naše igrače koji igraju vani ali sve to čitaju i prate. Siguran sam da je to manji dio Bosne i Hercegovine, da su to ostaci i otpaci posljednji preostali i da se mi nećemo predati i da ćemo pokazati snagu jer Bosanci imaju snagu ogromnu, i ne daju se tako lako.

                              Mi moramo biti jači, jedinstveniji, sa stavom jer ljudi bez stava ne znaju ni gdje pripadaju a kamo li šta drugo. Sve zabraniti transparente sa bilo kakvim obilježjima i organizator treba da snosi posljedice ali dolijevati ulje na vatru, tražiti da se meč prekine, uslovljavati a to nisu tražili igrači Leotara onda je to zlonamjerno i sa ciljem. Nebitni su ovdje bodovi, pobjeda ovdje govorim u ime Bosanaca i Hercegovaca koji vole ovu zemlju. A njih je sigurno većina bez obzira na nacionalnost."
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ima mnogo bolji načina za dokazivanje "patriotizma" nego kačenje zastava od armija , koje su nastale kada pola ti momaka sto postavljaju nisu bili ni rođeni
                                sigpic
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X