Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    Za nase ove cemerne uslove se prica da je Borac trenutno ima najjaci tim,pa ti vidi
    Sta se prica, ne znam, jedino znam da je Zeljo tu prvi kad god pogledam.

    Comment


    • Kakva centarsut Hodzica za laganih 0:3

      Strijelac naravno zna se

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Umjesto da je uprava bila pametna i zavrsilia dva Mostara i Zenicu oni njemo gledaju sta radi ono smece.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Ocekivao sam bar da zavrse sad u Mostaru ali ni tu nista

          Comment


          • Ne bi bilo to,vi cete osvojiti titulu u stilu Zoro osvetnika,protiv bogatih zlobnika koji igraju kvarno,nije to vas stil...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nadam se samo da ce biti pametniji sljedece sezone,mada ne znam ni sta su ove glumili ludilo neko.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Ma valjda mislili nesto se mjenja u savezu,pa ce biti sve regulara,oce malo sutra.

                Comment


                • Adilovic zaradio aplauz domace publike

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Adilovic zaradio aplauz domace publike
                    Dobio je jedan i ispred mog monitora,majstor

                    Podijelio Amar i publici malo para,kad je svadba nek se i kuma jebe
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Emir Hadzic medju velicinama kao sto su Salih Sehovic, Emir Obuca, Vahidin Musemic, Zijad Arslanagic i Bosko Antici, ako neko ima zelju nek procita uvijek to dosta profesionalno obave momci s fksinfa

                      http://fksinfo.com/novosti/hadzic-dr...iji-kluba/2202

                      Comment


                      • Hadzija je za mene najprijatnije iznenadjenje od svih pojacanja,samo takav golgeter, jak ,dobar u skoku dugo kod nas nisam vidio takvog napadaca.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Meni se nije svidjao prvi par utakmica,posto mi se previse gradio i uvijek bjezao od gola,samim tim nismo imali klasican spic ali definitivno je sada strasan napadac

                          Comment


                          • Danas u PD odlična utakmica i posjeta, mislim i najbolja od kad su izgradili i ovu drugu tribinu. Rudar super motivisan, imao je kad se sve zbroji i više prilika za gol, na kraju Vule Trivunović zabija za 1:1 i 10-tu uzastopnu utakmicu bez poraza. No ipak mislim da je sada sve jasnije što se tiče poretka na tabeli. Nedavno sam naveo da su nam mine Čelik, Prijedor i Olimpic, Prijedor nismo pregrmili i ostaje da se borimo da sačuvamo ovo 3. mjesto

                            Gledam sad kadrove iz Bijeljine, nisam čitao da li ste komentarisali ali sva tri gola su mi dosta čudna. Ne vidim da odbrana ide ni kod jednog gola na loptu nego nonšalantno bježe unazada od lopte i ostavljaju golmana na streljani

                            P.S. Sad kad sam pročitao komentare definitivno bih se složio s onima koji misle da je i ova utakmica Željezničara u Bijeljini namještena, bez obzira na 0:3, svi golovi su sumnjivi a igrači Radnika trčkaraju anemično i nezainteresovano
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 14-04-13, 00:41.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Slika koja govori hiljadu rijeci. O igri necu pricati jer ne vrijedi,samo mi je krivo sto su s uopste vracali,samo su trebali produziti za Trebinje

                              44814_593332450679741_447260136_n.jpg
                              Last edited by DinoFC; 14-04-13, 21:01.

                              Comment


                              • Cudna utakmica na Kosevu, tim koji ima skor fenomenalan skor na domacem terenu nije opucao na gol kako treba...a nesto se specijalno nisu ni trudili da prave ozbiljnije akcije

                                Comment

                                Working...
                                X