Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma smijesna vam je vise ta prica, ispade da su sve nase tekme nastimane i da se prvenstvo ne bi trebalo ni igrati ;)

    Prvo Ivica, pa sudije...pa kad toga nema...onda je i kupljeno

    Comment


    • Naravno da nisu sve nastimane ali bilo je stimanja i podmazivanja nemoj da se ludi pravimo,ne kazem da ste samo vi nego svako ko je imao priliku.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Pametna recenica momka s tm foruma

        Jos jednom hvala komitetu za normalizaciju jer da njih nije bilo udarac Adila zavrsio bi na tribinama

        Comment


        • Jeste da je odigrano samo 6 kola nastavka ali dosta toga je već mnogo jasnije i tendecija je praktično nezaustavljiva.

          Željo će biti prvak.

          Sarajevo i Borac bitka za 2. mjesto. Sad ne izgleda baš tako ali za 5-6 kola mislim da će se približiti poprilično. Mine su nam Čelik u srijedu, pa Prijedor i Olimpic u gostima, pobjedimo li to bićemo jako blizu 2. mjesta. Široki u Evropu. Gošk će ispasti i prošle sezone su se na guzove spasili
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 08-04-13, 01:17.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Realno GOŠK je uz Gradinu najgora ekipa, tako da će najvjerovatnije ispasti. Razlika za sada nije velika, a budući da im Travnik dolazi u Gabelu tu im je prednost. Međutim, prikazuju lošu igru sa kojom se nemaju čemu nadati, Travnik ako ništa igra dobro kod kuće. Do kraja imaju fin raspored, još jedino kada bi ga znali iskoristiti. Dolaze im kući recimo Leotar, Travnik, Velež, a imat će gostovanja kod Čelika, Radnika, Rudara koji će do kraja sigurno moći igrati rasterećeno i tu bi se mogli nadati pokojem bodu. Naredno kolo gostuju u Lukavici, kod također prilično rasterećene Slavije, tu bi se uz povoljan rezultat vratili u izravnu borbu za opstanak. Sve to ne izgleda tako nerealno, ali sa ovakvom igrom teško mogu ponovo izboriti opstanak.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Ako sljedece kolo GOSK ne ''zavrsi'' utakmicu u Lukavici, a Travnik pobjedi kuci 99% imamo putnike u 1. ligu federacije. Ako se desi da znamo putnike u nizi rang onda nas ocekuje cirkus Premijer liga BiH.


              U srijedu Sarajevo gostuje protiv Veleza i Husref Musemic nece moci racunati na suspendovanog Emira Hadzica i povredjenog Amera Dupovca. Prilika da na djelu vidimo Melunovica u napadu, a Osmanagica na poziciji iza napadaca. Volio bi na mjestu Dupovca vidjeti Mijuskovica, momak koji jos uvijek nije dobio priliku da zaigra.

              Comment


              • Volio bih da grijesim ali mislim da ce Tadejevica staviti na stopera Zlatkovica lijevo a da ce Suljic igrati desno krilo a Haurdic iza napadaca.Ja bih licno stavio isto kao ti al eto.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Bas zbog ovog sto si napisao sam rekao da bi volio, jer sam siguran da ce biti ovako kako si ti napisao.

                  To bi znacilo da ce se Zlatkovic vratit na lijevog beka.

                  Comment


                  • Opet prva tekma finala kupa u Dolini

                    Comment


                    • Jos jedna utakmica u kojoj su pokidani zivci i stvorila se jos pokoja sijeda na glavi. Ne mogu reci da se momci nisu trudili, ali nije bilo dovoljno da ostvarimo novu pobjedu na oranici u Vrapcicima. Utakmicu smo krenuli sa potpuno novom zadnjom linijom koja ni na treningu nikad nije igrala zajedno. Svaki napad Veleza sam se tresao, pogotovo kad je Vladavic isao na Comora, ali ocito bez razloga sam strahovao. Stari Vladavic koji je terorisao desne bekove u nasoj ligi je negdje daleko i jos jedan igrac koji nije na pravi nacin iskoritio sav svoj potencijal. U vezi je bilo par lijepi kombinovanja, ali ne mozes po onom nista do kraja iskombinovati. Razocarao Melunovic cija je kretnja bila blago receno ocajna i da je pomagao Osmanagicu i Haurdicu mozda bi nesto i zabili. Najbolje prilike imali preko Haurdica kada je iz slobodnog tukao u gornji desni ugao Ostrakovica koji je to odlicno odbranio, druga najbolja Melunovicev udarac glavom.

                      Veliko moje razocarenje u pojedine Velezove igrace kojima je pojam fair play-a nepoznat. Ostrakovic nakon sto je odgurnuo Todorovica udara u glavu istog igraca kramponima i nabija loptu za Cemalovica koji isto kao svoj kolega nastavlja igrati, ali nisu uspjeli na krajnje pogan nacin doci do gola. Zenicko govno Sisic se bas uklopio u ovu poganu ekipu Veleza koji nije onaj stari Velez. Zbog ovakvi mi nije zao Veleza, nek umru sto se mene tice.

                      Na kraju ponovo da se sjetim familije alkoholicaru Jovicu.

                      Comment


                      • Pa mislio sam da poslije Eduarda se vise ovo nikad nece desiti, ne mogu da opisem koliko mi je zao momka, jedna od najveci nada bh. fudbala ovo da dozivi. Zoloticu izdrzi.

                        Comment


                        • Za ovo je i strasno blaga rijec :S

                          Izdrzi Nermine ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Realno nisam ni sta vise ni ocekivao na onoj oranici,ondje se gol ne moze dati.I mnogo mnogo bolji igraci od ovih bi imali poteskoca.Borili su se ali jednostavno se nije moglo.

                            Nisam vidio faul nad Zoloticem,jel mu slomljena noga?

                            Comment


                            • Ma ljudi njemu je noga prepolovljena, ja ne znam kako nije pao u nesvjest.

                              Ne mogu rijecima da opisem koliko mi zao momka


                              Da odmah kazem da se ne postavljaju u ovu temi slike i video klipovi loma.

                              Comment


                              • Kako mu je to divljak uspio da uradi?!A mlad momak ode mu karijera,jbt zivot

                                Comment

                                Working...
                                X