Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by soe View Post
    Ovaj gol nebi nikom drugom bio priznat.
    E nek si to rekao, kao da se nikome drugom na svijetu ne desavaju ovakve greske
    Na ovom mi snimku djeluje blize tome da je gol, nego mi je djelovalo sa tribine. Bio sam ubjedjen da nije bilo ni blizu
    Tekma sasvim ok. Dosta trke. Bez uobicajenih valjanja po terenu i cestog prekidanja igre. Borac imao par lijepih prilika. Zasluzili su veceras barem bod!
    Kod nas odbrana dobra. Zolotic u sredini odlican. Bekric rastrcan, mada moze on jos bolje. Ucinilo mi se cak da smo imali bolji protok lopte sa igracem manje. Mogao bi Osim razmisliti o formaciji sa 2 igraca u sredini. Sve u svemu, lijepo je bilo gledati domacu utakmicu nakon duge pauze

    Edohz, kojga prozivas u svom postu??
    Last edited by shminka; 12-08-12, 22:26.

    Comment


    • Necu da se uplicem , nisam gledao , po snimku nije gol !

      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • shminka govorim za nasu ligu,siguran sam da ovakav go Sarajevu nikad nebi priznali.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Prvo kolo

          Rezultati

          Spoiler


          Drugo kolo

          Rezultati

          Spoiler


          Tabela

          Spoiler


          Najbolji strijelci

          Spoiler


          Trece kolo

          Parovi treceg kola

          Spoiler
          sigpic

          Comment


          • Meni se cini po ovom snimku da je go,ali nisam siguran...

            Cuj ovaj go ne bi priznali Sarajevu,e kakve ti gluposti pricas ja ne vjeruje,covjek u momentu odlucio i ti mislis da je on i o cemu razmisljao,e kakve budalastine ovdje neces procitati majko moja
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kolika se ovo fama se digla od 10-sekundnog skandiranja,ali treba tako da se to vise ne ponovi.
              Neki to skandiraju par sekudni a neki dizu atmosferu na tom

              Sa tim se da sa sjevera ovo nece nikada cuti

              http://sportsport.ba/bh_fudbal/gojer...fk-borac/85994
              Last edited by DinoFC; 14-08-12, 11:32.

              Comment


              • Hajde barem su ljudski uputili izvinjenje. Naravno da se ovaj čin mora kazniti, dosta je ovoga. Uglavnom, dobar stvar je što se digla velika frka, kao i u prethodnim slučajevima. Valjda se jednom za sva vremena ovakve gluposti iskorijene.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Odlicno! Jako vazna pobjeda u gostima i to s 3 gola. Naredna 4 kola ne idemo nigdje iz Sarajeva i ocekujem da se do kraja tog perioda zadrzi prva pozicija, a onda u daljni pohod.

                  Comment


                  • Parovi 3. kola:

                    Zvijezda-Željezničar
                    Olimpic-GOŠK
                    Travnik-Zrinjski
                    Sarajevo-Gradina
                    Leotar-Čelik
                    Velež-Rudar
                    Široki Brijeg-Radnik
                    Borac-Slavija

                    Najzanimljvije ovog kola će biti u Gradačcu, gdje se sastaju Zvijezda koja je još uvijek bez boda, te aktuelni prvak Željezničar. Posljednjih dana u centru pažnje je bila Zvijezda i njihovi navijači Red Dragonsi koji su izazvali incident na treningu nakon čega ih se Zvijezda odrekla. To je uzburkalo strasti u Gradačcu pred ovaj meč, a ako ne izvuku povoljan rezultat danas bit će još toga.
                    Pored ove utakmice zanimljivo će biti u Travniku gdje istoimeni domaćin dočekuje Zrinjski, te u Trebinju gdje Leotar dočekuje Jagodićev Čelik, a obje ekipe su do sada bez poraza. Ostalo manje/više bi trebalo da prođe bez velikih iznenađenja jer bi objektivno gledajući svi domaćini mogli slaviti.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Zeljo ce verovatno dobiti Zvijezdu , Sarajevo bi trebao rutinski protiv Gradine kao i Siroki protiv Radnika.
                      Velez protiv Rudara bi moglo biti zanimljivo , imam neki osecaj da ce Rudar bar bod izvuci kao i Slavija Borcu. Slavija igra dosta bolje a u Borcu je dosta mutna situacija. Travnik - Zrinjski nezahvalno prognozirati, Olimpik bi trebao dobiti Goska ,dosta su kvalitetniji i ozbiljniji tim. Celik mi je najsigurniji da uzme sva 3 boda kao gost posle Zeljeznicara
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Najavi ovako kolo i sljedece sedmice Miko

                        2-0 Zeljo vodi...nakon suta Selimovica smo poveli, a na 2-0 je povisio proslogodisnji najbolji strijelac lige

                        Comment


                        • Kakav ofsajd sviran Gradini veze nema sa zivotom, covek sam ide na gol.

                          Comment


                          • Nemoj tako Adilovic je rupa,ostali napadaci su ekstra
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma siguran sam da si to lose vidio...nemoguce da se tako nesto desava Sarajevu;)

                              Comment


                              • Ocekivan preokret,hajde jos jedan i taman

                                Comment

                                Working...
                                X