Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by аутсајдер View Post
    Кажњен је због овог транспарента: http://www.lesinari1987.net/galerija...ja-borac_3.jpg

    Ово је антисрпска лига и није чудно што се добијају казне за овакве ствари... за пјевање Ђенерале, ђенерале кажњен је сваки српски клуб (иако се не ради о Дражи, нити Ратку), али се зато за Једна си једина добијају аплаузи.....
    Izbjegavaj ovu temu,padobranac.Ovdje je fudbal u prvom planu

    Comment


    • Originally posted by FC Nadal View Post
      Izbjegavaj ovu temu,padobranac.Ovdje je fudbal u prvom planu
      Наравно, не пада ми на памет даље коментарисати шабан-лигу. Човјек је питао па сам му одговорио. Не знам што сви зазиру од чињеница, када су видљиве сваким колом....
      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

      Comment


      • Originally posted by аутсајдер View Post
        Наравно, не пада ми на памет даље коментарисати шабан-лигу. Човјек је питао па сам му одговорио. Не знам што сви зазиру од чињеница, када су видљиве сваким колом....
        I ja sam mu odgovorio.

        Ako ne znas svi se kaznjavaju,Zeljo bez publike 2 kola u prvom djelu sezone.Lesinari su sebe etiketirali u proslosti pa se oni posebno gledaju i kaznjavaju,tako ti je u zivotu

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          I ja sam mu odgovorio.

          Ako ne znas svi se kaznjavaju,Zeljo bez publike 2 kola u prvom djelu sezone.Lesinari su sebe etiketirali u proslosti pa se oni posebno gledaju i kaznjavaju,tako ti je u zivotu

          Да сам видио твој одговор, не би ни давао свој. Ипак, Борац се кажњава и због смијешних ствари... зато је ова лига голи крц!
          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

          Comment


          • Originally posted by аутсајдер View Post
            Кажњен је због овог транспарента: http://www.lesinari1987.net/galerija...ja-borac_3.jpg

            Ово је антисрпска лига и није чудно што се добијају казне за овакве ствари... за пјевање Ђенерале, ђенерале кажњен је сваки српски клуб (иако се не ради о Дражи, нити Ратку), али се зато за Једна си једина добијају аплаузи.....

            ПС. Која функција се користи за директно аплоудовање слике на форум (не са компа, него када копирам УРЛ)... био сам на разним форумима и ни за један ми није било тешко пронаћи ту опцију, али, ето, овде нисам сконтао... на Insert image ми говори да је слика превелика.
            Sad bih ti svasta rek'o al necu ban da dobijem.
            Saban liga a ti iz Modrice .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by аутсајдер View Post
              Да сам видио твој одговор, не би ни давао свој. Ипак, Борац се кажњава и због смијешних ствари... зато је ова лига голи крц!
              Haj ti lagano prosetaj s ove teme i sacuvaj svoje misljenje za sebe jer ces naredni put ban dobiti za ovakve pogrdne komentare.Nas ostavi da pratimo nasu ligu i da uzivamo,a ti se vrati svom megalomanskom zivotu kakav sam siguran da vlada u egzoticnoj Modrici
              Last edited by AK47; 19-03-13, 18:16.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Sad bih ti svasta rek'o al necu ban da dobijem.
                Saban liga a ti iz Modrice .
                Шта год да пожелиш, можеш приватном поруком нећу те пријавити - нисам од оних .... - али ћу ти вјероватно узвратити. Међутим, с обзиром на степен образовања и елоквенције којима располажем, то неће бити нимало непријатан тон...

                Originally posted by AK47 View Post
                Haj ti lagano prosetaj s ove teme i sacuvaj svoje misljenje za sebe jer ces naredni put ban dobiti za ovakve pogrdne komentare.Nas ostavi da pratimo nasu ligu i da uzivamo,a ti se vrati svom megalomanskom zivotu kakav sam siguran da vlada u egzoticnoj Modrici
                Каква год да је Модрича и на нижим ранговима нема таквог муља и злобе, колико је у ПЛ БиХ...

                Нема потребе за бановима, ово је моја посљедња порука на овој теми... ако хоћете нешто да ми поручите, слободни сте употријебити ПП.
                Last edited by аутсајдер; 19-03-13, 18:39.
                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                Comment


                • Husref Musemic

                  Do kraja prvenstva ima još mnogo utakmica. Sve je moguće, ali neću ništa obećavati jer to nije moj stil. Premijer liga je dosta nepredvidljivo takmičenje što govore i rezultati iz prethodnog kola. Moramo izvući maksimum iz ove ekipe, osvojiti što više bodova, pa ćemo na kraju vidjeti na kojem ćemo mjestu završiti
                  Mislim da gori necemo biti od ove pozicije sa Husrefom ciji dolazak prodrmati igrace i kod njega nema zajebancije. Bas cu vidjeti kako ce se odavno umisljena ''zvijezda'' Suljic i tek pridosla ''zvijezda'' Melunovic ponasati na terenu.

                  Comment


                  • Od igraca jedino se za Torlaka i Dzakmica ne sikiram kako ce ih sef prihvatiti.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Danas Husref odradio prvi trening sa ekipom, prvi dio treninga je nesto piskarao. U strucnom stabu su Abdulah Oruc, Milos Djurkovic i trebao bi biti Senad Repuh koji nije u Sarajevu. Od jovicevog strucnog staba osim Djurkovica tu je Irmir Duratbegovic koji je vodio zagrijavanje. Vidio sam i klupskog skauta Ermina Avdica.

                      Prvi put sam danas vidio da je Comor puko nakon sto su ga poceli provocirati navijaci, ali su ga smirli suigraci.

                      Comment


                      • Vukovi se vracaju na Otoku. Bit ce da je Gracic ipak dobio sto je htio

                        Comment


                        • Ja sam cuo da se sele u Maocu .
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Dojnju il gornju

                            Comment


                            • Zbog atmosfere u Gornju .
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • OFK Beogra - Borac 2:0, ako je vjerovati izvještaju sa njihvog klupskog sajta, mogli su dati još 5-6.

                                Istina da nisu igrali - Teinović, Avduka, Grahovac, Raspudić i Trivunović ali ni kod njih nije bilo par reprezentativaca tako da je izgleda bila baš loša partija danas.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X