Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ok, ne volis ga...ali on i Kvesic su harali po lijevoj strani...a onda je i na desnoj ostajalo vise prostora za Selimovica i Colica...
    Danas je bilo 0 ozbiljnih prodora na obje strane...Selimovic se vidio nije, Colic nije centar presao...Stanic je kao nesto i htio da napravi, al na onoj poziciji ne moze...
    Pa onda ostaje da virtuozi u sredini nesto skuckaju, a to od reprezentativca nikad docekat necemo...bas sam razocaran igrom

    Nadam se da je losa noc u pitanju

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Kakve su sanse da izgubite u Banja Luci?
      Ma uvijek Amar tamo na bod moze odigrati,oni su u raspadu,a i nama se Bekrija vraca
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma doveo je Borac ozbiljnih igraca a i treba im,nadam se njihovoj pobjedi jbg.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Nada umire posljednja

          Ja iskreno mislim da necemo izgubiti,ali vidjet cemo...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Hoce biti kakvih kazni po Borac zbog navijaca zna li se Planirao sam ici gledati Borac-Zeljo , a s obzirom da idem , pobeda ne sme da dodje u pitanje
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
              S obzirom da smo prekinuli utakmicu u 22. min kod 0:0, šanse da dobijemo Željezničar poslije ovog kola su drastično smanjene Iskreno se nadam da će se završiti ali ......
              Očigledno je pauza bila prevelika i mnogo negativne energije se nakupilo, sad će vjerovatno par kola istresati na sve strane
              Kakve veze ima taj prekid sa utakmicom sa Zeljeznicarom.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Ivica ce srediti da zbog tog prekida Zeljo mora dobiti Borca

                Comment


                • Originally posted by soe View Post
                  Kakve veze ima taj prekid sa utakmicom sa Zeljeznicarom.
                  Mozda je mislio da ce biti kazna od utakmicu-dve pred praznom publikom ali opet nzm koliko to vazi kad navijace naprave glupost u gostima , nisam upucen
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Sta je ono bilo kad se prosle godine prekinula u BL ja se nikako nmg setiti ? Jel' ono bese ispraznjen istok pa se nastavilo ili registrovano kao 0:3 , bio sam na mecu a zaboravio i posle toga sam rekao da vise necu gledati PL dok se ne smiri situacije i od toga meca nisam ni gledao Borac nikako , samo protiv Celika u Evropi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                      Pa to je najava novog prekida i rez. opet 0:3. Posljednje 2-3 su prekidane, osim ako u međuvremenu ne bude bilo kazne da se igra pred praznim tribinama, što bi možda bila i najbolja opcija.
                      Aj ne lupaj vise dosta te je s tvojim glupostima ovdje,ja isao danas u Gradacac da pravim sranja
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Cuj najava novog prekida,znam kakva je murija u Banja Luci i nema sanse da se ulijece na teren i rade gluposti ako oni to ne dozvole.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ma pusti njega,dodje on tako ovdje pa nalupa gluposti i ode kao sto ce i Borac poslije parlamentarnih izbora
                          Last edited by AK47; 02-03-13, 22:49.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ma sto se mene tice nek izdrze sljedece kolo i onda nek se raspadnu .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • http://fksinfo.com/novosti/hvala-ali...amo-dalje/2160
                              Dobar text o (ne)sposobnostima Dragana Jovica.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Ja sam inace bio lud kad sam pre sezone rekao da Jovic nije trener za Sarajevo , dr.Jagodic objasnio juce
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X