Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
    Da s obzirom da pratim dosta i BH i JSL složio bih se da se to jednostavno porediti ne može i da bi bilo koji klub iz BH s vrha tabele tamo jedva opstanak izborio ako bi uopšte. Ovdje se fudbal onako amaterski tandrka. U Srbiji fudbal u odnosu na Evropu je takođe minoran ali liga u kojoj igraju: Stevanović, Abubakar, mali Lazar Marković, Lazović, i niz drugih ili koja je dala jednog Ivanovića, Vidića, Stankovića i sl. je neumjesno porediti sa našom. Drago mi je i da je infrastruktura na sve boljem nivou i samo naprijed ide to sve nabolje samo još da se razbije taj duo na vrhu
    Zeljeznicar bi pojeo one Javore,Nove Pazare i ostale...znam da mali Borac ne bi pa ti krivo,mali komplesasi iz RS-a
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ja ne znam sto ti uopste pratis nasu ligu kad je tako losa.Znam da bi tebi srce ko lubenica bilo da Borac zaigra u srpskoj ligi pa bi mozda i prestao pratiti,ali vjeruj mi to se nece desiti nikada .

      To koliko je jaca vidim po tome da jedino Partizan nekad uspije izboriti Europu,tu jos eventualno Zvezda ima neke sanse,a za ostale timove to je misaona imenica.Donji Srem,Novi Pazar,Hajduk Kula,Radnicki,Smederevo,Spartak itd su smijesni klubovi u odnosu na Sarajevo,Zeljeznica i jos neke klubove.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Dobro je soe rekao,u Indjiju pa igraj protiv izuzetnog Borca iz Cacka
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Zeljeznicar bi pojeo one Javore,Nove Pazare i ostale...znam da mali Borac ne bi pa ti krivo,mali komplesasi iz RS-a
          Taj Javor bi im petaka dao, da se ne lažemo. ljudi drže 5,6 mjesto na tabeli i igraju polufinale kupa.
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 01-12-12, 23:00.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
            Baš si kompleksaš. U posljednjih godinu dvije dobili su novi stadion Čair sa 20-ak hiljada mjesta, novi stadion u Užicu sa 10-ak, u Jagodini takođe 10-ak, stadion u Novom Pazaru ... reflektore na Karađorđu u Novom Sadu, u Jagodini, u Kruševcu koji je takođe dotjeran ... Sad ide nova serija reflektora za još neke stadione
            samo kazem sta sam vidio, ne znam sta je tu kompleksaski

            Comment


            • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
              Taj Javor bi petaka dao, da se ne lažemo ljudi drže 5,6 mjesto na tabeli i igraju polufinale kupa. Ne pričaj ako nisi upućen.
              Bi sigurno,vidio sam ja kako se taj kup igra,dodje Partizan i nece da igra nikako,hodaju ljudi...

              Sta te briga igrate i vi kup RS-a svake godine,nek vam Mile tamo napravi infrastrukturu pa se igrajte
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Zeljeznicar bi pojeo one Javore,Nove Pazare i ostale...znam da mali Borac ne bi pa ti krivo,mali komplesasi iz RS-a
                Od tebe kao admina ovo nisam ocekivao ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                  Stari bolje da ne komentarišemo dalje to, mogu misliti samo šta oni misle o infrastrukturi ove lige kad pogledaju neku utakmicu na TV, odavde
                  Sto jbt,pa jesi vidio kakve uslove ima Donji Srem,idealne
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ja se volim smjestiti u fotelju i obavezno pogledati neke od boljih duela u Europi kao sto su: Donji Srem-Smederevo,Hajduk Kula-Radnicki Nis,Novi Pazar-Radnicki 1923,tu naprosto prsti od kvalitete i siguran sam da bi bilo koji od ovih klubova uzeo titulu u nasoj ligi

                    Samo ne znam sto bi ti zelio da Borac igra u srpskoj ligi,kad u ovoj jadnoj nasoj nisu medju 3-4,pa tamo bi sigurno ispali iz lige.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Ja se volim smjestiti u fotelju i obavezno pogledati neke od boljih duela u Europi kao sto su: Donji Srem-Smederevo,Hajduk Kula-Radnicki Nis,Novi Pazar-Radnicki 1923,tu naprosto prsti od kvalitete i siguran sam da bi bilo koji od ovih klubova uzeo titulu u nasoj ligi

                      Samo ne znam sto bi ti zelio da Borac igra u srpskoj ligi,kad u ovoj jadnoj nasoj nisu medju 3-4,pa tamo bi sigurno ispali iz lige.
                      Sejo kafu za ovo imas,bio si brzi od mene,a isto smo razmisljali

                      Jesi vidio kakav je to covjek,kvalitet ispred svega,nema veze sto bi od Javora gubili 7-8 razlike,a od Donjeg Srema da ne pricam
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Ja se volim smjestiti u fotelju i obavezno pogledati neke od boljih duela u Europi kao sto su: Donji Srem-Smederevo,Hajduk Kula-Radnicki Nis,Novi Pazar-Radnicki 1923,tu naprosto prsti od kvalitete i siguran sam da bi bilo koji od ovih klubova uzeo titulu u nasoj ligi

                        Samo ne znam sto bi ti zelio da Borac igra u srpskoj ligi,kad u ovoj jadnoj nasoj nisu medju 3-4,pa tamo bi sigurno ispali iz lige.

                        Radnicki,Srem,BSK su sigurno jaci timovi od Radnika,Gradine,GOSK-a i Zvijezde , isto tako su OFK-a,Javor,Novi Pazar jaci timovi od Leotara,Rudara i Olimpika , pa onda dolazimo do dela gde su Jagodina,Vojvodina i Rad jaci timovi od Borca,Sirokog i Zrinjskog i za kraj da su Partizan i Zvezda jaci od Sarajeva i Zeljeznicara , na kraju krajeva sto znaci da je liga jaca , sam njen koeficijent govori sve jer je bolji od BiH , Partizan je u zadnjih 5 godina 4 puta igrao Evropu , pre toga su u 4 sezone po 2 puta Zvezda i Partizan igrali LE sto znaci da u zadnjih 10 godina otkad se igra po grupnom sistemu samo prosle godine Srbija nije imala predstavnika u Evropi dok BiH ga niti jednom nije imala, nemamo sta dalje pricati ;)
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Normalno da ne volis ta nacionalna prepucavanja,ti samo onako pokazao tekst u kojem se spominje da Novi Pazar igra nasu ligu,a Borac u Srbiji

                          Ne odgovori na pitanje sto bi volio da Borac igra u Srbiji kad bi po tvome vjerovatno ispao iz lige,ne znam nesto da bi uzivao gledati Borac u drugoj srpskoj ligi
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Nisam bas siguran koliko bi zainteresovanost za meceve bila veca...cisto sumnjam da su posjete u Srbiji znacajno vece od posjeta kod nas

                            Sto se tice tih prozivanja, svako treba ispred svoje kuce srediti stvari....pa ce nam liga svima biti ugodnija

                            Comment


                            • Zvezda je sa posjetama na vrhu,a ja sam gledao par meceva Partizana na kojima je bilo 3-4 hiljade ljudi,u milionskom gradu pa ti vidi
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                                Prelistaj nazad i nađi gdje sam rekao da bih želio da Borac igra u JSL? Postavio sam pitanje šta mislite o jednom tekstu koji se pojavio na netu.
                                Nisam se izjasnio na onaj tekst ali mogu sad. Naravno da bih volio da igra tu ligu ne samo što je mnogo kvalitetnija nego što bi i interes navijača bio veći, tim jači i interes sponzora veći jer je tržište veće a i savez je dosta uređeniji, ne bi bilo ovih prepucavanja svaku utakmicu na nacio. osnovi od kojih mi se više povraća ...
                                Znači volio bi da u slučaju dolaska Zvezde/Partizana u Banja Luku Borac u svom gradu bude gost. Fino, nema govora.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X