Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra nista specijalno,ali bitno je da se pobjedjuje i kad se ne igra dobro.Da nije bilo Deje na pocetku i malo srece svega je moglo biti.Said sa dva tri poteza pokaze koliko je iznad ove lige.Pohvale za Siroki sto se nije dosao braniti.Samo je bitno da ne otopli ovih -5
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Ne smije Saidu niko prici
      Nit ga mogu stici, a i kad ga stignu mogu samo faul napraviti

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Ne smije Saidu niko prici
        Nit ga mogu stici, a i kad ga stignu mogu samo faul napraviti
        Tako izgleda, ali iako ima viska kila on je jedan od brzi i eksplozivniji igraca u ligi. Volim igrace koji u ovako napetim i vaznim utakmicama uzmu odgovornost na sebe i rijese utakmicu.

        Sad kup utakmica u Mostaru protiv Zrinjskog, koji polako dobija etiketu ekipe koja igra jedan od losiji fudbala, ali osvaja bodove. Bit ce izuzetno tesko...

        Comment


        • Ma jedini koji se uopste usudi ici onako okomito na protivnicke igrace. Bukvalnoi je utjerao strah u kosti protivnicima;)

          Comment


          • Tragikomicno sudjenje u utakmicama Zeljeznicara se nastavlja, ovaj put je Stanic dobio crveni karton...pretpostavljam da je namjera zamazivanje ociju javnosti

            Comment


            • Ma naravno da jeste,ali ne gleda se to samo kad se sudi u Zeljinu korist onda se gleda,ne daj Boze da su objektivni ljudi sa dobrim namjerama dosli da spomenu kako nam nisu svirana dva penala protiv Travnika
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Pobjeda 3-1! Opet smo se vratili nakon rano primljenog gola. Adilovic 2 gola i asistencija. Krenulo ga je
                Nepobjedivost u kupu se nastavlja

                Comment


                • Konacno Bekric,mnogo nam je potreban,a Eldin ce opet da trpa protivnike ne sekiram se uopste
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Bekric i danas bio jedan od losijih, za nadati se da ce ga ovaj gol malo razdrmati...uspavan je

                    Comment


                    • Sto nas ugazi Zrinjski,greska Jovica sto nije izveo najjaci sastav.Sesar dobio crveni

                      Comment


                      • Evo sad vidim 3:0,dobio i Zrinjski crveni par minuta kasnije
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Čapljina ponovo izvuče dobar rezultat i imat će dobru priliku u revanšu za plasman u 1/4 finala. Izgleda da žele dokazati da izbacivanje Borca nije slučajnost. Jaka su ekipa kao što sam već i ranije govorio, a izgleda da i žele što dalje da doguraju. Velež također prijatno iznenadio, iako je Zvijezda igrala sa 2. postavom, igrači koji ne igraju u ligi su dobili priliku danas, koju izgleda nisu iskoristili. Iznenađujuće je i visoko vodstvo Zrinjskog, očekivao sam neki miroljubivi remi i povoljan rezultat za Sarajevo uoči revanša.

                          Čelik siguran protiv niželigaša, kao i Široki koji je očigledno našao žrtvu za iživljavanje zbog lošeg starta u Premijer ligi. Očekivao sam neku veću pobjedu Širokog, ali ne od 6-0. Što se Želje tiče nastavljaju sa dobrim partijama u Kupu.
                          Last edited by Merlin; 03-10-12, 17:43.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Smanjili smo na 3-1,ipak imamo sanse za prolaz


                            EDIT:Pa koliko mi sansi trebamo imati da bi dali jedan pisljivi gol,evo jos jedna 100% sansa bila

                            EDIT2:Evo kazu na radiju,jos 2 velike sanse propustene
                            Last edited by DinoFC; 03-10-12, 17:52.

                            Comment


                            • 3-1 na kraju,po onome sto sam slusao,Zrinjski iskoristio svoje sanse,i sigurno smo vise mogli dati golova ali realizacija losa.Sa izmjesanom ekipom protiv jakog Zrinjskog i nije toliko kriticno ali ce se morati na Kosevu krenuti u napad da se ovo prodje.

                              Nije mi jasno ovo pravilo da navijaci moraju doci kasnije na utakmicu i ranije moraju biti izvedeni,zasto se to onda uvijek ne primjenjuje nego samo u nekim situacijama
                              Nasi usli u 25. a izasli u 75.
                              Last edited by DinoFC; 03-10-12, 17:59.

                              Comment


                              • Kako je bilo krenulo ovo je dobro na kraju ispalo. Jovic ponovo izmisljao toplu vodu i dobio po usima. Ovako smo za Travnik izgubili Sesara koji je dobio crveni, a kako sam negdje procitao zuti se ne prenose, ali zato crveni se prenosi i za ligu.

                                Nista ima uzvrat i prilika da se igraci i Jovic iskupe za ovo danas.

                                Comment

                                Working...
                                X