Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mirza bi osvojio one bodove pred kraj ali u k.... da mu nije bilo jednog covjeka, ne bi ga sad imenovao. Sjeti se da sam ti rekao prije utakmice protiv Leotara da dobijamo i tako je bilo. Nemoj Mirzu spominajti molim te

    Ne treba jos zvizdati i prozivati ljude treba ih pustit da odrade do kraja kako su planirali. Nismo ni prosle godine u ovo vrijeme bili na boljoj poziciji tako da ima do kraja dosta kola i sve je moguce.

    Comment


    • Mozda je bilo tih mutni radnji u koje nisam upucen

      Ne treba slazem se,ali da su nas neke ekipe nadigrale,ili nesto u tom fazonu pa da se mozemo dalje okrenuti ali nije,mi se ne moze sastaviti sa loptom i ovo gore izgleda nego u 1.djelu sezone,jeste Jovic dobar trener ali Zvijezda strasno igra otkako je on otisao,a mi se ne mozemo sastaviti

      Comment


      • Jovic grijesi i to je evidentno,nema Sarajevo u ovom trenutku kapacitet da igra 4-3-3,oni moraju ili igrati 4-4-1-1 ili od utakmice do utakmice se prilagodjavati protivniku.Husic,Vucina(koji je kriminalan igrac blago receno) i Sesar koji je meni najbolji igrac Sarajeva su igraci istog profila i ne moze on ocekivati da oni razigraju ekipu,valjda mu treba biti jasno nakon sto je Sarajevo u ove tri utakmice(protiv GOSK-a nisam gledao) ne stvara zicere iz igre,to automatski znaci slabost veznog reda i tu se treba nesto promijeniti jer ovako ne ide ocigledno.Borac i Siroki su kisali zadnje dvije utakmice,a Sarajevo to nije iskoristilo,sreca vam je pa sada dolazi slabasna Slavija...
        Last edited by AK47; 25-03-12, 20:26.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bilo je dosta mutni radnji na svim utakmicama PL ;)

          Oko Jovica se slazem da mu ne ide u Zvijezdi i Sarajevu, ali godine kada je vodio Travnik i Zrinjski mi ulijevaju nadu za bolje igre. U nastavku moramo igrati samo sa jednim spicem i .

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Bilo je dosta mutni radnji na svim utakmicama PL ;)

            Oko Jovica se slazem da mu ne ide u Zvijezdi i Sarajevu, ali godine kada je vodio Travnik i Zrinjski mi ulijevaju nadu za bolje igre. U nastavku moramo igrati samo sa jednim spicem i .
            Iako smatram da je Jovic dobar trener ovo moram da pitam,jel Zrinjski imao daleko najbolju ekipu u PL tada...kako je zavrsio njegov mandat u Travniku!?Odgovor na prvo znam,a na drugo ne mogu da se sjetim,sjecam se da je Posusje propalo,a cini mi se da im je on bio trener,svega se sjecam osim Travnika
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ta sezona kada je vodio Travnik je bila njima sudjena da ispadnu jer nisu imali nikakve podrske, a imao je najlosiju ekipu. Posto su najbolji igraci otisli iz Travnika nakon sezone 2004/05 kada savez im nije dao da nastupaju u Intertoto kupu. Ponovo nisu losi bili, ali su morali ispasti jer gdje ce Celik ispasti. Znam ja prica da je ucestvovao u prodaji neki igraca, ali Posusje je bilo jedna velika mrlja Sirokom koje su se htjeli sto prije rijesiti.

              Comment


              • To su njegovi minusi i nema tu opravdanja,kao Selimovic svake godine imao vrhunsku ekipu,ma jest al u *****,ali eto vidjecemo sta ce napraviti sa Sarajevom,mada kako vrijeme prolazi on na mene ostavlja sve slabiji utisak iskreno.Ja sam ti i onda rekao da ce za Sarajevo ogromno pojacanje biti ako Jagoda dodje,to je pravi trener za mene,poslije Amara(subjektivno sta cu) najbolji u PL,jeste prosle godine Borac imao odlican kadar,ali je odlicno postavljao igru,vrlo disciplinovano, organizovano i sto je najvaznije konkretno...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Do sad Jovic kod mene nema pluseva, jer ovo je dosta slabo. Morat ce iz glave izbaciti da od krompira moze napravit Burek.

                  Ma Jagoda je odlican trener, ali zbog prijetnji koje su mu upucene nije mogao doci na klupu Sarajeva.

                  Selimovic je fenomen bh.fudbala ostatat onoliko godina na klupi jednog kluba u BiH je uspjeh, evo sad pokusava da Iskru vrati u elitu i u sezoni 2013/14 mogli bi gledati Iskru u PLBiH.

                  Comment


                  • Ovo što je na snimku na BHT i RTRS to je mali dio onoga što nas je izlevatio sudija, joj što mrzim krađu. Da ne pričam da je krao vrijeme više nego igrači širokog, da odmjeri udaljenost živog zida trebala mu čitava vječnost. Jesmo bili dominantni i jesmo zalužili da ih ispratimo sa 3 komada ali u prvom dijelu nismo zaslužili remi zabio ga je Kajkut sa 30 m iz prve šanse tako da je možda neka sportska pravda i zadovoljena.

                    Ne znam jeste li vi upućeni kako se gleda na kraju prvenstva ko ide ispred na tabeli jel gol razlika ili međusobni. Mi imamo 0:0 i 1:1 sa Širokim
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Mislim da je gol razlika najbitnija nisam siguran.

                      Gledao sam pregled i onaj tvoj izvjestaj je bio bas na mjestu. Pogotovo mi je smjesna odluka da ne pusti prednost za Stajica.

                      Meni je najsmjesniji veceras bio izvjestaj sa utakmice Olimpic - Zrinjski kada je ''legendarni'' komentator Kemo Ahmetovic umjesto da kaze Harba je zabio gol on govori Harbash, a zalosno je da nisu uspjeli snimiti kako kazu svi najljepsi gol ovog kola koji je zabio Vujicic.

                      Comment


                      • Jako losa utakmica danas. S obzirom kako smo igrali, zadovoljan sam bodom. Velez je imao vise sansi i cesce su prijetili za razliku od Sarajeva. Prije svega ona precka i jos par nezgodnih prilika koje su vrlo lagano mogle da zavrse u nasoj mrezi. Nadam se da ce se uskoro popraviti ova igra.


                        Zeljo je nastavio svoj niz. Zeljo igra zaista fenomenalno i titula im je sve blize. Travnik je vrlo lagano mogao da izjednaci na 1:1 na Grbavici ali nisu imali srece. Konkretno mislim na onu priliku u 70toj minuti, tj 3 prilike u jednom napadu. Prvo onaj odlicno izveden slobodnjak, zatim odbijanje, i onda precka, nevjerovatno koliko nije imao srece Travnik. Odmah nakon toga Zeljo mogao i da poveca prednost ali 2 odlicne prilike su neiskoristene. Sve u svemu, po meni utakmica u kojoj se moglo uzivati. Osim je bio jako ljut na svoje igrace zbog propustenih prilika.

                        Ne mogu da vjerujem da Borac nije dobio Sirokog. Koliko je Borac samo sansi imao, stative, precke, milimetarski promasaji i na kraju ostade 0:0. Mislim da je Borca ostecen jer je evidentno jedan igrac Sirokog igrao rukom u kaznenom prostoru ali sudija nista nije svirao. Jako povoljan rezultat po nas, i imamo jako srece sto nase lose igre ne povlace toliko nevolja za sobom.

                        Celik izgubi opet. Novi trener mi je na onoj preskonferenciji poslje utakmice zvucao kao pravi cudak. Lik spominje nekakve klikere, pobjede i ostalo, znaci ne vjerujem Izgubili su od Slavije na Bilinom Polju, katastrofa za njih a taman su uhvatili lijepu igru pred kraj prvog dijela sezone i evo sad opet sve ode u helac.

                        Sve u svemu, zadovoljan sam ovim kolom kao kolom, ali ne i igrom Sarajeva.

                        Comment


                        • Dobro valjda će neko i u prenosu spomenuti to, ali mi smo sa gol razlikom baš tanki a i Široki, SA je malo bolje.

                          Što se tiče izvještaja nisam mogao vjerovati sinoć kad su napisali u medijima loša utakmica, široki bolji u prvom borac malo bolji u drugom. I svi mediji to prenijieli tako, kao da nismo gledali istu utakmicu. Lijepa atmosfera na Grbavici a i na Gradskom je bio dobar ambijent, noćna utakmica, dosta publike zapad gotovo pa pun. Ne znam jesam li vam pisao imali smo nekih problema sa semaforom pa protiv Kozare nije radio a sinoć je radio ali pod nekom najgorom rezolucijom i tribina ide dobro. Postavljeni su svi nosači sad će početi popunjavanje stepenica
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Željo nastavio svoj sjajni niz. Iako nisu igrali kao recimo protiv Rudar uspjeli su upisati 3 boda pred svojom publikom. Također i Zvijezda nastavila dobre igre u proljetnom dijelu i ovaj put je pao Rudar.
                            Čelik izgubio kada to niko nije očekivao i to na Bilinom Polju. Izgubili od Slavije kojoj gori pod nogama dok je njima nastavak prvenstva samo formalnost...
                            Sloboda također došla do veoma važne pobjede u odličnoj igri protiv Leotara, koji je i ovaj se put ispostavilo domaćinska ekipa. GOŠK igra toplo-hladno, nakon one velike pobjede na Koševu, samo "mršavi" remi u Gabeli sa Kozarom. 2 najveća derbija prošla bez golova što je pomalo čudno.
                            Olimpic na Otoci savladao Zrinjski i time učinio borbu za Evropu zanimljivijom jer su sada na samo 3 boda od Sarajeva.

                            Raspored 19. kola:

                            Zrinjski - Željezničar
                            Olimpic - Čelik
                            Rudar Prijedor - Borac
                            Travnik - Zvijezda
                            Leotar - GOŠK
                            Široki Brijeg - Sloboda
                            Kozara - Velež
                            Sarajevo - Slavija
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Velimir Stojnic novi trener Rudara

                              Dosadasnji trener Prijedorcana Dragan Radovic i zvanicno je dobio otkaz, a na njegovo mjesto je stigao doskorasnji trener banjaluckog Borca Velimir Stojnic.

                              1,2,3,4,5,6,.......

                              Comment


                              • Glasao sam i ja sad na anketu. Mislim da se vise nema sta razmisljati, Zeljo ovo uzima sigurno. Iako sam hordas, treba biti realan, ovo jeste liga u kojoj se moze desiti sve i svasta ali da jedna ekipa izgubi 8 bodova prednosti u ovakvoj formi, nemoguce. Zeljo ce sigurno kiksati par puta do kraja, ali daleko od toga da ce Siroki, Sarajevo, Borac, pobjedjivati do kraja, realno. Sarajevo je po meni definitivno izgubilo sanse za osvajanje titule, treba to zaboraviti i okrenuti se borbi za 2 ili 3 trece mjesto sto i ocekujem.

                                Comment

                                Working...
                                X