Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    Sve je lose bilo i pokajao sam se sto sam i otisao uopste,nije vrijedilo brate.Od utakmice do povrede momka do navijanja i posjete,bolje da sam gledao finale stotke.Imaju alibi zbog Evrope,samo da se proci u play-off,pa cemo vidjeti sta dalje

    Ne mozes igrati utakmica kada su ti na jednoj strani Diatta i Comor,ja ne znam jel moguce naci dva gora igraca,festu pravili po desnoj strani ne zna se ko je gori
    Najbolje je da i ne dolazis kad tako razmisljas.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Pa kada navijanje zakaze onda bukvalno nemas razloga dolaziti jer na terenu nemas sta vidjeti jedino spica na tribinima spasava situacija ali veceras sve bilo sjebano

      I ovo nije nacin razmisljanja nego dobronamjerna kritika
      Last edited by DinoFC; 05-08-12, 23:41.

      Comment


      • Nemamo igru protiv ekipa koje su fokusirane na odbranu. Jovic ponovo stavio Comora na desnog beka sto je pocetnicka greska, sljedeca greska je stavljanje ponovo Karametica na desno krilo kad je providan na toj poziciji i ako momka vec zeli u ekipi nek mu igra po lijevoj strani. Izmjene su ocajne bile. Nisam vjerovao da ce nam Suljic ovoliko nedostajati.

        Nije danas bio nas dan i nije se drugacije moglo zavrsiti. Zao mi je bas momka koji je najvjerovatnije izgubio oko , a rezultat poslije ovog nije bitan.

        Comment


        • Nadam se da si se uvjerio koliko je Suljic bitan ekipi Mene je samo cudilo sto nije izbacio Saida,jer nam on treba odmoran za cetvrtak,ali valjda Jovic zna sta radi

          Comment


          • Svaki bod je bitan, ali jbg, ne moze se na 2 fronta. Meni nije nimalo krivo zbog ovoga, bio sam svjestan da ce se ovo vjerovatno desiti. Igraci su izgledali nezainteresovano, spremaju se za Zetu, potpuno ih razumijem. Imali smo mnogo srece kada su oni pogodili precku, mislio sam u jednom trenutku da je lopta cak u gol usla, ali nije. Said je uzvratio istom mjerom, odlicna partija opet od njega, ali sta ces kad nisu ostali bili na nivou. Onaj Diatta nije imao blage veze, samo se petljao po terenu bezveze. Dosta gresaka u dodavanju i cudi me da Ceik na kraju nije iskoristio sve ovo. Jos vrijedi spomenuti onu sansu Hadzica, ali sutirao je tacno u golmana. Moglo je ono bolje. Sve u svemu, recimo da nije lose za pocetak s obzirom da su kiksali i Siroki i Zeljo i Zrinjski.

            Sto se tice Celika, onaj Bajraktarevic me malo nervira. Previse se izlezavao a vrhunac mu je bilo ono odguravanje osoblja hitne pomoci. Neka ga je sramota, a Jagodicu svaka cast sto se odmah izvinuo i poslje ocitao lekciju Bajraktarevicu.

            Comment


            • A jbt prvo onaj momak sto je imao sad srcani,a sad ovo.Bas mi je zao momka

              Odjeknulu je ko bomba na stadionu,zbog gluposti mu je zivot upropasten.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Šteta zbog momka, jako mi je žao, tako mlad pročitao sam negdje da je 1992. godište. Izgleda da je povrijedio oko, ruku, te da ima dublju ranu na obrazu. Nadam se da će imati snage da se izvuče i da će mu uspjeti spasiti oko i ruku.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Zbog gluposti momak povredjen , nadam se da ce to biti lekcija i navijacima Sarajeva ali i ostalih klubova u ligi da ne koriste pirotehniku , sasvim nepotrebna
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Zbog gluposti momak povredjen , nadam se da ce to biti lekcija i navijacima Sarajeva ali i ostalih klubova u ligi da ne koriste pirotehniku , sasvim nepotrebna
                    Ne da je potrebna, nego je neophodna.

                    Comment


                    • Prvi, od mnogih, koji ce dobiti otkaz ove godine je Bloudek.

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Prvi, od mnogih, koji ce dobiti otkaz ove godine je Bloudek.
                        Tradicija se nastavlja. Siroki svake godine na pocetku smijeni trenera. Cuo sam da su ga igraci bojkotovali, ali da je europski trener koji nikad nece biti svacen u nasoj ligi u kojoj samo posebna vrsta trenera je uspjesna.

                        Comment


                        • Ni pocela liga vec mu otkaz dali
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ovo su stari dugovi,izgubio finale kupa,ispao odmah iz Evrope i sad jos ovaj kiks,jbg to je to...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nema mjesta za lose poteze u najozbiljnijoj ligi...jedan kiks i gotovo

                              Comment


                              • Jos lik nakon jucerasnje tekme izjavio "rezultat nije realan, trebali smo izgubiti"

                                Comment

                                Working...
                                X