Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna i arena sta valja. Meni ovo nista ne znaci jer cu biti na svakoj tekmi na Kosevu, ali za ljubitelje naseg fudbala je odlicna stvar.

    Comment


    • Svaka cast Dino.
      Sto se mene tice, ja bi volio da ova prva tekma protiv Celika bude na areni jer nisam u mogucnosti da na to odem uzivo gledati.

      Comment


      • Sutra pocinje BiH liga , evo ja cu jedan duzi review mojih ocekivanja...

        Favorita 3 za titulu ? Verovatno bar po meni se tu izdvajaju Zeljeznicar i Siroki a kao 3. iz senke pa reci cu Celik koliko god to ludo zvucalo. Borac i Sarajevo odmah dolaze posle navedenih.

        Zeljeznicar je tim koji nije mnogo menjao u sastavu , Amar Osim to drzi pod kontrolom , igraju super u ligi , tesko ih je dobiti , odlican kontinuitet i verovatno glavni favoriti opet za titulu ,bar ja ne vidim na prvi pogled ko bi mogao posle 15. kola da ima prikljucak ispod 5 bodova sa njima.

        Siroki se ustabilio ali dozivili su po meni debakl ispadanje od St.Patricka , to su morali proci , videcemo kako ce to uticati na tim , uvek nezgodni u ligi , znaju igrati na rezultat i verovatno ce ove sezone juriti titulu ali mislim da ce Zeljo biti ispred.

        Celik je po meni favorit iz senke , Vlado Jagodic je preuzeo tim , odlicni navijaci , a ako neko zna da igra na rezultat i zna da osvaja bod po bod u ligi i lepo ih skuplja onda je to Jagodic i to je najbolje radio sa Borcem koji nije bio mnogo bolji od ovog tima Celika , kod kuce ce ove sezone pod Jagoicem Celik biti jedno od najtezih gostovanja svim timovima , tako da bice sigurno nezgodno , kazem nista posebno tim ali ako iko zna uzimati bodove i skupljati ih to je Jagodic.

        Sarajevo i Borac su dosta slicni u domacoj ligi. Sarajevo verovatno ima najjaci tim u ligi trenutno ali kontinuitet da odrze ? Vrlo tesko. Tim koji moze u dvomecu svaki tim da dobije u ligi rutinski , da odigra napadacki ali ne mogu da igraju kao Zeljeznicar u kontinuitetu i da marljivo skupljaju bodove na ,,malim,, mecevima i mislim da ce to biti boljka i ove godine. Sa druge strane Borac ponovo ima solidan tim , ali Bozicic je otpusten i novi jaci nije pronadjen i videcemo sta ce Starcevic napraviti , ja msm jako malo. 5 pozicija vrh oev sezone ako se neko ne dovede kao Jagodic pre 2 sezone

        Timovi koji bi trebali po meni da budu od 6 do 8 pozicije i skidaju skalp jacim timovima su Olimpik,Velez i Slavija
        Olimpik je tradicionalno strasno neugodan otkad je usao u ligu i dosta ce tesko biti igrati na Otoci , Velez moze svakog dobiti i to nije tajna ali moze i od svakoga izgubiti i zbog toga mislim da ce im 7 pozicija biti maximum. Slavija bi mogla biti neugodna , Capljic je sa rupom od tima u proletnom delu igrao medju 5 najlepsih fudbala u ligi , dosao do par pobeda na strani i ima slican rezim Jagodicevom i to sigurno igraci znaju da cene i verovatno ce doci minimum do 8 pozicije , ako krene par losih rezultata i ukaze se nepoverenje Capljicu mogao bi biti problem , ako budu verovali u njega mogla bi biti ovo svetlija sezone Slavije

        Timovi koji ce biti u sigurnoj zoni od 9 do 11 pozicije po meni su Zrinjski,Rudar i Zvijezda. Zrinjski nije nista specijalno , sve losiji i losiji , ne vidim da je doslo neko pojacanje i cisto sumnjam da ce biti u 7 , 8 mozda pa mozda i 7 ali dalje ne , uglavnom na iskustvo ce biti u sigurnoj zoni. Rudar bi mozda mogao i bolje od 9 pozicije ali na kraju prvenstva cisto sumnjam da ce biti drugacije. Lepo je to Stojnic sredio otkad je dosao i deluju dosta dobro , samo neka tako nastave. Zvijezda uvek neugodna i tako ce biti i ove sezone.

        U borbi za opstanak verovatno Travnik,Gosk,pridoslice Gradina i Radnik i Leotar.
        Travnik je solidan , moze iznenaditi jace ali gubiti i od slabijih od sebe , iz godine u godinu sve vise i vise tonu i ne vidim sta bi to moglo na bolje ove sezone da krene. Gosk se provukao prosle sezone , cisto sumnjam da ce ove ako nesto drasticno ne poprave. Leotar ce ako nista kupiti utakmice da ostane Nemaju oni tim ni blizu kao pre 3-4 godine , kao i Travnik , iz godine u godinu sve losiji i losiji. Gradina nece igrati na svom stadionu na startu nove sezone jer se pravi novi , kazu da ulazu malo da bi trebali ostati , videcemo. Radnik za razliku od Gradine nista specijalno nije ulozio i trebace im cudo da ne budu samo prolaznici u prvoj ligi.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Svaka čast za te prijenose koje ćemo moći pratiti, odlična stvar. Uvijek ću radije pogledati utakmicu naše Premijer lige negoli bilo koje druge lige.

          Evo jesenji raspored prijenosa Premijer lige na TV Arena Sport:

          05.08.12. 21h: FK Sarajevo – NK Čelik
          11.08.12. 20h: FK Željezničar - FK Borac
          18.08.12. 20h: FK Borac - FK Slavija
          01.09.12. 20h: FK Sarajevo - NK GOŠK
          15.09.12. 20h: HŠK Zrinjski - FK Željezničar
          22.09.12. 20h: FK Borac - FK Rudar
          29.09.12. 20h: FK Sarajevo - NK Široki Brijeg
          06.10.12. 17h: FK Slavija - NK Čelik
          20.10.12. 18h: FK Sarajevo - FK Borac
          27.10.12. 20h: FK Željezničar - NK Olimpik
          03.11.12. 19h: FK Sarajevo - FK Željezničar (HD)
          10.11.12. 20h: FK Željezničar - FK Velež
          17.11.12. 18h: FK Sarajevo - HŠK Zrinjski
          24.11.12. 19h: FK Željezničar - NK Široki Brijeg
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Sutra pocinje BiH liga , evo ja cu jedan duzi review mojih ocekivanja...

            Favorita 3 za titulu ? Verovatno bar po meni se tu izdvajaju Zeljeznicar i Siroki a kao 3. iz senke pa reci cu Celik koliko god to ludo zvucalo. Borac i Sarajevo odmah dolaze posle navedenih.

            Zeljeznicar je tim koji nije mnogo menjao u sastavu , Amar Osim to drzi pod kontrolom , igraju super u ligi , tesko ih je dobiti , odlican kontinuitet i verovatno glavni favoriti opet za titulu ,bar ja ne vidim na prvi pogled ko bi mogao posle 15. kola da ima prikljucak ispod 5 bodova sa njima.

            Siroki se ustabilio ali dozivili su po meni debakl ispadanje od St.Patricka , to su morali proci , videcemo kako ce to uticati na tim , uvek nezgodni u ligi , znaju igrati na rezultat i verovatno ce ove sezone juriti titulu ali mislim da ce Zeljo biti ispred.

            Celik je po meni favorit iz senke , Vlado Jagodic je preuzeo tim , odlicni navijaci , a ako neko zna da igra na rezultat i zna da osvaja bod po bod u ligi i lepo ih skuplja onda je to Jagodic i to je najbolje radio sa Borcem koji nije bio mnogo bolji od ovog tima Celika , kod kuce ce ove sezone pod Jagoicem Celik biti jedno od najtezih gostovanja svim timovima , tako da bice sigurno nezgodno , kazem nista posebno tim ali ako iko zna uzimati bodove i skupljati ih to je Jagodic.

            Sarajevo i Borac su dosta slicni u domacoj ligi. Sarajevo verovatno ima najjaci tim u ligi trenutno ali kontinuitet da odrze ? Vrlo tesko. Tim koji moze u dvomecu svaki tim da dobije u ligi rutinski , da odigra napadacki ali ne mogu da igraju kao Zeljeznicar u kontinuitetu i da marljivo skupljaju bodove na ,,malim,, mecevima i mislim da ce to biti boljka i ove godine. Sa druge strane Borac ponovo ima solidan tim , ali Bozicic je otpusten i novi jaci nije pronadjen i videcemo sta ce Starcevic napraviti , ja msm jako malo. 5 pozicija vrh oev sezone ako se neko ne dovede kao Jagodic pre 2 sezone

            Timovi koji bi trebali po meni da budu od 6 do 8 pozicije i skidaju skalp jacim timovima su Olimpik,Velez i Slavija
            Olimpik je tradicionalno strasno neugodan otkad je usao u ligu i dosta ce tesko biti igrati na Otoci , Velez moze svakog dobiti i to nije tajna ali moze i od svakoga izgubiti i zbog toga mislim da ce im 7 pozicija biti maximum. Slavija bi mogla biti neugodna , Capljic je sa rupom od tima u proletnom delu igrao medju 5 najlepsih fudbala u ligi , dosao do par pobeda na strani i ima slican rezim Jagodicevom i to sigurno igraci znaju da cene i verovatno ce doci minimum do 8 pozicije , ako krene par losih rezultata i ukaze se nepoverenje Capljicu mogao bi biti problem , ako budu verovali u njega mogla bi biti ovo svetlija sezone Slavije

            Timovi koji ce biti u sigurnoj zoni od 9 do 11 pozicije po meni su Zrinjski,Rudar i Zvijezda. Zrinjski nije nista specijalno , sve losiji i losiji , ne vidim da je doslo neko pojacanje i cisto sumnjam da ce biti u 7 , 8 mozda pa mozda i 7 ali dalje ne , uglavnom na iskustvo ce biti u sigurnoj zoni. Rudar bi mozda mogao i bolje od 9 pozicije ali na kraju prvenstva cisto sumnjam da ce biti drugacije. Lepo je to Stojnic sredio otkad je dosao i deluju dosta dobro , samo neka tako nastave. Zvijezda uvek neugodna i tako ce biti i ove sezone.

            U borbi za opstanak verovatno Travnik,Gosk,pridoslice Gradina i Radnik i Leotar.
            Travnik je solidan , moze iznenaditi jace ali gubiti i od slabijih od sebe , iz godine u godinu sve vise i vise tonu i ne vidim sta bi to moglo na bolje ove sezone da krene. Gosk se provukao prosle sezone , cisto sumnjam da ce ove ako nesto drasticno ne poprave. Leotar ce ako nista kupiti utakmice da ostane Nemaju oni tim ni blizu kao pre 3-4 godine , kao i Travnik , iz godine u godinu sve losiji i losiji. Gradina nece igrati na svom stadionu na startu nove sezone jer se pravi novi , kazu da ulazu malo da bi trebali ostati , videcemo. Radnik za razliku od Gradine nista specijalno nije ulozio i trebace im cudo da ne budu samo prolaznici u prvoj ligi.
            Kad sam vidio da je Celik favorit iz sjenke presto sam citat dalje.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Tek sad vidim ovo za Arenu , svaka cast
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Kad sam vidio da je Celik favorit iz sjenke presto sam citat dalje.
                U BiH ligi razlika u kvaliteti igraca je minimalna , uglavnom 1-2 igraca prave razliku u nekim timovima , jedan dobar trener koji zna uvezati to i skupljati bodove na startu lige moze napraviti ogromnu razliku , verovatno ne za titulu ali za 3. mesto svakako , videces kad Celik nakon 5-6 kola bude u 5 timova pa kad krene narod dolaziti na staidon i napuniti Bilino Polje ,razlika je izmedju praznog i punog stadiona Kada je Capljic od onakve Slavije napravio top 5 tim u drugom delu sezonu moze i Jagodic koji je daleko bolji trener sa Celikom
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Bilino polje je bilo dobro posjeceno godinama pa je Celik tavorio u donjem djelu tabele,ove godine su ih napustila dva najbolja dva igraca tako da je njihov krajnji domet neka zlatna sredina.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Kazem ti igraci u nasoj ligi ne igraju veliku prevagu , Slavija je imala tim za zlatnu sredinu prve lige RS pa koliko su imali pobeda na strani kod Capljica , mani se toga , nek imaju prosecne igrace , izvuci ce to Jagodic , video si sta je covek u Borcu radio , nije bilo humano
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Igraci koji su tada igrali za Slaviju su daleko od prosjeka,kad je Jagodic takav mag da pravi pitu i od govana sto nije izvuko i Kozaru.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Ivan Tatomirović je produžio ugovor sa FK Sarajevo i nosit će bordo dres naredne tri godine!
                        Nakon Ivana Tatormirovića, svoj ugovor produžio je i Said Husejinović. Jedan od najboljih igrača prvenstva Bosne i Hercegovine ostaje do kraja sezone na Koševu.
                        Nema smisla ni igrat ove godine prvenstvo
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Jasta, najbolje da vam odmah pehare urucimo

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Nema smisla ni igrat ove godine prvenstvo
                            Hajde suti nemojte se brukati,znas sta ce biti u oktobru vec,da ne idem dalje
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Samo bi nas ovaj ulazak u Europsku ligu mogao poremetit,tesko ce biti igrati na tri fronta.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Ne sekiraj se,uskoro ce to biti samo Liga,kao i svake godine u kupu cete izletiti odmah

                                Kvalifikacije za LE se isto blize kraju
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X