Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg,burazeru,tastatutra,me,zeza,stize,nova,sutra

    Comment


    • Originally posted by Fanta View Post
      Zasto nebi Zeljo mogao pobjediti tog famoznog Partizana ili Dinama? Partizana je izbacio Shamrock prosle godine, zasto nebi i Zeljo? Grobari bez uvrede ali tako je.
      Ja prvi za svoj klub kažem da ćemo teško proći i 1. pretkolo ne izmjenimo li neke stvari za 180 stepeni, i da ne treba očekivati da će protivnik sam sebi dati 5 golova čak ni u prvom pretkolu nego ozbiljno sastaviti tim već za 1. utakmicu. Ozbiljno prići susretu koga god dobili bez trunke potcjenjivanja i pokušati prvo dati gol pa pobjediti prvi meč. Pa tek onda gledati na drugi, pa poslije drugog evetualno razmišlajti o daljenjem žrijebu. Dakle stepenici po stepenicu jako obazrivo i sa punim respektom prema protivniku. Zaista nije situacija da klub iz BiH bilo kome u Evropi prijeti jer je liga užasno tanka kvalitetom a korupcija i namještaljke je izjedaju sa svih strana i vrlo je neumjesno iz ove situacije porediti se sa bilo kim u Evropi i još prijetiti nekom a pogotovo klubovima poput Partizana koji je već gazio regionalne ekipe sa 5,6 komada a ništa blaže ne bi bilo ni u novom susretu sa recimo nekim klubom poput Želje, štaviše.

      Inače juniori Borca danas u Širokom u revanšu Kupa 0:0 (0:1)
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-05-12, 22:02.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • E bas bi volio da vidim taj duel i minimalno petardu.Neupitno je da je Partizan jaci,ali ko god misli da bi dali minimalno pet golova Zelji grdno se vara.Nijedna ekipa odavno nije bila jaca u nasoj ligi i ja to kazem kao navijac Sarajeva.Uz ostanak ovakve ekipe i dva-tri pojacanja ja mogu garantirat da mogu parirat svakoj ekipi iz regiona,ne kazem da ce dobiti ali sigurno se nece obrukati.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Kad se kaze da bi Partizan dobio 5-0 onda je to realno,isto amateri igraju pa trebaju biti prezadovoljni ako izgube sa samo pet razlike.

          Neko Portugal neko Slovenija,neko Makabi nego Samrok.

          Meni nece biti nikakvo razocaranje jer ja nisam navijac Zelje.
          Last edited by Joe Cole 10; 17-05-12, 22:24.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Ovaj frajer konta da je kod nas fudbal na amaterskom nivou a da je u okruuženju sve tip top......... nebudi smješan
            Ja se smijem kladiti da bi željo minum izvuko remi, kakv crni partizan kavih 5 komada, o čemu to pričamo

            Comment


            • Vidim poslije dosta dominantne sezone Zeljeznicara pocela su nagadjanja sta ovaj klub moze u Europi. Misljenja sam najvise do treceg pretkola sto je realnost (ako izvuku ''najlosijeg'' u drugom pretkolu), a sve vise je senzacija. U slucaju da ponovo izvuku Izraelce
              Last edited by danijelkr; 17-05-12, 23:09.

              Comment




              • Promocija najmlađeg sarajevskog kluba.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Grohotom se smijem

                  Nikada. Pusti san moj Gracicu. Opcina Novi Grad je bordo bijela.

                  Comment


                  • Ovo su tzv. dupli arsini

                    http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=37599

                    Koji put se ponavlja izliv fasizma u Listici i kazne ih samo sa 3000 KM i jednom utakmicom ne igranja, na kojoj bi imali posjetu od 50 ljudi sto znaci da nije ni kazna. Treba ih dobro po dzepu kazniti da im se zamanta ili da im se pocnu bodovi oduzimati i da nikad vise ne postave slike ratni zlocinaca na tribini. Navijaci FK Sarajevo znaju kako je kaznjen njihov klub u Europi zbog isticanja istine sa 36.000 KM, a ovi fasisti, neljudi samo 3000 KM
                    Last edited by danijelkr; 18-05-12, 20:31.

                    Comment


                    • Ništa nas ne treba čudti dok je na čelu nenormalni savez sa osimom na čelu

                      Jedna rijec je obrisana jer nije na mjestu. Pamet u glavu sljedeci put.
                      Last edited by danijelkr; 18-05-12, 15:37.

                      Comment


                      • Fuj, kako mi se gadi ova nepravda. Samo 3.000 kazne za one fašiste. Nema ovdje napredka dok se ovakve stvari ne kažnjavaju najgorom mogućom kaznom. Ovako ove pišljive 3.000 su za njih ništa, jedna utakmica bez publike im također ništa ne znači jer su već obezbijedili Europu, a ionako ne bude više od 50 ljudi na utakmicama.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Sramota!

                          Sarajevo zbog bakljade 5.000 KM,a Sirokom zbog fasistickog navijanja,negiranje drzave,pogode predmetom u glavu trenera protivnicke ekipe,slika zlocinaca na stadionu itd i dobiju 3000 KM.

                          Da nije zalosno bilo bi smijesno.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Sloboda nakon one nemoguće misije kada je u pitanju opstanak sada stigla u izglednu situaciju da izbore opstanak. U nedjelju im gostuje Velež na Tušnju gdje se očekuje velika posjeta i sjajna atmosfera. Navijači Slobode popularne Fukare pozivaju i Jasmina Imamovića da dođe na tu utakmicu. Također danas održan sastanak Ibrakovića i Zahirovića sa premijerom Tuzlanskog kantona Seadom Čauševićem na kome su dobili veliku podršku od njega i od Vlade Tuzlanskog kantona. Nakon sastanka Vlada Tuzlanskog kantona je na redovnoj sjednici dala saglasnost za otpis dugova i povlačenju tužbenih zahtjeva protiv Slobode.

                            U Slobodi mnoge stvari idu na bolje, iako su ih mnogi prije ne tako dugo vidjeli u nižem rangu. Uz ovo sve ukoliko fudbaleri Slobode uspiju izboriti opstanak bit će nagrađeni premijama, oni standardni će dobiti po 3.000 KM, a oni koji manje igraju po 2.000 KM.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Napredak BH fudbala ostaje pusta nada
                              osnovni su problem navijači
                              dok nenormalni savez vlada.

                              Sramotne kazne!

                              Comment


                              • Na Moja TV Zvijezda - Sarajevo. Danas Sarajevo nece moci racunati na Sesara, Husejinovica i Belosevica, dok se u ekipu vraca Emir Obuca. Danas ama bas nista ne ocekujem od ove ekipe koja ce izaci protiv Zvijezde. Bit ce danas zanimljivo sto se tice opstanka.

                                Sluzbena lica danasnji utakmica

                                http://www.nfsbih.net/pdf/sllica29kolo.pdf

                                Comment

                                Working...
                                X