Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa bolje da igraju obe ekipe od 1. pretkola jer ce proci skoro sigurno a i sebi a i drzavi ce koeficient povecati
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ni ove godine ne očekujem mnogo pogotovo ne od Želje u LP-a jer zaista moraju imati mnogo sreće da bi došli do 3. pretkola, a dalje da ne pričamo. Ja bih bio prezadovoljan kada bi Željo dobio recimo Ekranes, Ventspils, pa i sa Helsingborgom i Mariborom se može igrati. Dok već Basel, Dinamo, Partizan nikako nisu poželjni. Vidjećemo hoće li Želju ove godine sreća pomilovati.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Bilo bi lepo da Zeljo prodje 2. pretkolo ali stojim iza svoje reci da su ovo najteze kvalifikacije u ne-sampionskom delu od pocetka ovog sistema(5 godina ili koliko vec) , pogotovo jos kada u 3. dodju Anderleht,Seltik i Kluz(Vaslui)... A vec u 1. delu Zelju moze na dosta jake timove : Liberec,Partizan,Dinamo,Bazel,Salzburg,BATE,Slovan ,Ironi,Samrok

        Dok recimo kada je Borac prosle godine igrao bilo je tu mnogo manje pretnji , bili su od jacih samo Dinamo,Partizna,Plzen,Makabi,APOEL,Bate ali nekako je delovalo slabije... Videcemo sta Zeljo moze , u svakom slucaju sretno im
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ovo bi vjerovatno bio najgori mogući scenario:

          2. pretkolo LP: Željezničar - Basel

          1. pretkolo EL: Sarajevo - MTK B.
          2. pretkolo EL: Sarajevo - Anzhi

          1. pretkolo EL: Borac - Lech Poznan

          2. pretkolo EL: Široki - Sparta P.

          Ja se iskreno nadam da neće ovako biti.

          Zbog regionalne podjele protivnici Željezničara mogu biti: Dinamo Zagreb, Partizan, CSKA Sofia (ili drugi prvak Bugarske jer još nije završeno prvenstvo), Maribor, AEK Limasol. Od ovih bi Željo jedino mogao parirati Mariboru jer tradicionalno dobro igramo sa Slovencima (izuzmemo li Široki ). Dinamo i Partizan su realno jači od Želje, a i da bi se izbjegli incidenti za koje vjerujem da bi bili bolje je ova 2 tima izbjeći. AEL Limasol dolazi iz dosta jače lige od naše i sama činjenica da su bili ispred Omonie, APOEL-a, Anorthosisa je za svaki respekt i nevjerujem da bi Željo dobro prošao sa njima. Sa CSKA nisam upoznat toliko, ali znam da su imali jednu prijateljsku utakmicu sa podgoričkom Budućnosti i nekako su uz sudijsku krađu pobijedili tako da mi je to neko mjerilo da i nisu toliko zeznuti. Vidjećemo ipak u svakom slučaju bit će izuzetno teško proći ovo 2. pretkolo za Želju.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Ja bi volio da Borac izvuce recimo Anzhi
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Pa,zar,nije,da,zbog,regionalnih,podjela,protivnici ,Zelji,ne,mogu,biti,klubovi,iz,okruzenja?!

              Comment


              • Zasto nebi Zeljo mogao pobjediti tog famoznog Partizana ili Dinama? Partizana je izbacio Shamrock prosle godine, zasto nebi i Zeljo? Grobari bez uvrede ali tako je.

                Comment


                • Originally posted by FC Nadal View Post
                  Pa,zar,nije,da,zbog,regionalnih,podjela,protivnici ,Zelji,ne,mogu,biti,klubovi,iz,okruzenja?!
                  Joj sad ti mene zbuni totalno.

                  @Borac Banjaluka,RS

                  Ma nisam baš najbolje upoznat sa time, to bi bolje trebao znati @danijelkr, ovo je birano onako najgori protivnici koji bi mogli doći.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Zasto nebi Zeljo mogao pobjediti tog famoznog Partizana ili Dinama? Partizana je izbacio Shamrock prosle godine, zasto nebi i Zeljo? Grobari bez uvrede ali tako je.
                    S,obzirom,kako,Partizan,djeluje,pod,Grantom,i,da,Z eljo,igra,strasno,sigurno,da,bi,Zeljo,ima,svoje,sa nse,u,tom,mecu,vece,sigurno,nego,protiv,Basela

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      S,obzirom,kako,Partizan,djeluje,pod,Grantom,i,da,Z eljo,igra,strasno,sigurno,da,bi,Zeljo,ima,svoje,sa nse,u,tom,mecu,vece,sigurno,nego,protiv,Basela
                      Grant nije vise trener Partizana
                      U najboljem slucaju bi izasli sa petardom iz Beograda
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Grant nije vise trener Partizana
                        U najboljem slucaju bi izasli sa petardom iz Beograda
                        Tebe,kao,navijaca,Partizana,ne,mogu,bas,smatrati,r elevantim,za,prognozu,tog,meca,dobro,si,rekao,5kom ada,skroman,si,nema,sta-

                        Comment


                        • Skendija je izasla sa 4 a dodju po jacini kao Zeljo. Jos ako se sve poklopi imacemo 2 puta jaci tim ovog leta
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Bice,Partizan,ogroman,favorit,ali,sad,da,Zeljo,ula zi,u,taj,mec,bez,neki,ocekivanja,mi,je,suludo.

                            Ali,su,zato,vodoinstalateri,iz,Dablina,izbacili,Pa rtizan;)

                            Comment


                            • Ma ne ide to tako ti njemu spomenu te 'vodoinstalatere', on će tebi sada 6 komada od Macabia i tako sve u krug. Partizan jeste bolji od Želje i bio bi apsolutni favorit, mada kao što reče @FC Nadal Željo ne bi bio bez svojih šansi. I siguran sam da ne bi primili 5 komada na JNA. Jeste da je Partizan jedne godine na proste faktore rastavio Zrinjski, ipak je ova ekipa Želje mnogo jača od one Zrinjskog.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Ova ekipa Zelje je jedna od boljih koje sam vidio u nasem fudbalu u zadnjih pa sigurno 10 godina. Nema sad smisla pricati o tome sta bi bilo izmedju Zelje i Partizana i tako to. Ako se to izvuce onda cemo o tome, a ovako cekajmo izvlacenje

                                Nadal, ubij me ako ja tebe ista razumijem

                                Comment

                                Working...
                                X