Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniske igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MikoSurvivor View Post
    Hvala
    Samo nastavi sa ovakvim napretkom i ne sumnjam da ces me pobediti u skorije vreme ;)

    Comment


    • Originally posted by vuna View Post
      isteko mi ovaj trial period od 14 dana i sad mi poremecena kamera. neka debilna mi kamera namestena i ne mogu to nikako da promenim,sta god da stavim uvek isto. ne vidim sebe na ekranu kad mi loptica ode malo vise u stranu,ne moze tako da se igra. u cemu je trip?
      Vratis datum kod sata, kalendar mislim. Vrati ga za 1 godinu kad igras za da imas jos trial dana. Drugacije resenje nema xD

      Comment


      • Igore odlucite ono RL izmedju mene i basema ali ja necu biti tu ovih dana tkao da bolje da on prodje jer ja meceve necu moci igrati ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Igore, ja sam protiv Kristijana Jankovica dobio prvi set i onda on nije zeleo da igra dalje, poceo je da izmislja neke gluposti....kao covek nema osnovne uslove za igru a uslovi su bili isti kako za njega tako i za mene, sto se tice konekcije sve je bilo u redu....nego poceo je nesto da izmislja.....takodje mi je rekao da ce ostati W/o za njega i napomenuo mi je da si mu ti drug i da mi ne vredi da igramo zato sto ces mu ti dati W/o svejedno.....ne zelim da se raspravljam i nije mi toliko ni stalo do ove igrice....nego mrzim NEPRAVDU, ako sam ga pobedio treba da prodjem dalje.....a ne ovako.....al ajde nije ni bitno....a takodje si mu odmah bio dao W/O a da me on nije ni kontaktirao....opet kazem nije ni bitno....samo povedi racuna o tome u buducnosti....a decko neka igra neka se alavi....
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Indigo,to je tvoja pobjeda. ;)
            Poprica sa Igorom,i bice sredjeno veceras.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Ajde jednu neko i taj nek hostuje
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Igore, ja sam protiv Kristijana Jankovica dobio prvi set i onda on nije zeleo da igra dalje, poceo je da izmislja neke gluposti....kao covek nema osnovne uslove za igru a uslovi su bili isti kako za njega tako i za mene, sto se tice konekcije sve je bilo u redu....nego poceo je nesto da izmislja.....takodje mi je rekao da ce ostati W/o za njega i napomenuo mi je da si mu ti drug i da mi ne vredi da igramo zato sto ces mu ti dati W/o svejedno.....ne zelim da se raspravljam i nije mi toliko ni stalo do ove igrice....nego mrzim NEPRAVDU, ako sam ga pobedio treba da prodjem dalje.....a ne ovako.....al ajde nije ni bitno....a takodje si mu odmah bio dao W/O a da me on nije ni kontaktirao....opet kazem nije ni bitno....samo povedi racuna o tome u buducnosti....a decko neka igra neka se alavi....
                Kad je on na forumu napisao da te dobio w.o., ja mislio sam da si mu predao sa X razloge. A sredicu ja, ti ne brini. Koji je bio rezultat kad je pobegao?

                Comment


                • Ti kazes da on laze, al on kaze da ti lazes. Tako da ne znam sta ste uradili, najbolje odigrajte mec do veceras ...

                  Comment


                  • ljudi ja ne razumem. otkad mi je istekao ovaj trial period za demo kamera mi skroz sjebana. uopste vise ne mogu da namestim kameru kad igram online,a na warm upu sve ok. jel to svima ili samo meni?

                    Comment


                    • Originally posted by igorjos9 View Post
                      Ti kazes da on laze, al on kaze da ti lazes. Tako da ne znam sta ste uradili, najbolje odigrajte mec do veceras ...
                      Ne mozemo igrati mec jer je "genije" vec odigrao mec 1/4 finala protiv Mladenoskog.....al kazem nije bitno.... samo se*em se ja na njegovo polufinale kada je vec izugbio od mene...... inace juce smo igrali i dosli smo do rezultata 6-6 i posto ni ja ni on nemamo full verziju + on ne moze da hostuje nismo mogli da odigramo tie break....tako da je on rekao igramo pa ko napravi 2 razlike pobedjuje ja sam rekao da je Ok....ja sam ga dobio 9-7....a onda mi je on rekao da je to W.o za njega zato sto nije imao uslove za igru... Mada nije fer uopste na laganje dobiti....al kazemo opet kada je vec dosao do polufinala neka igra i kraj....
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by vuna View Post
                        ljudi ja ne razumem. otkad mi je istekao ovaj trial period za demo kamera mi skroz sjebana. uopste vise ne mogu da namestim kameru kad igram online,a na warm upu sve ok. jel to svima ili samo meni?
                        To je svima, a i rekao sam ti. Udji u datum kod sata i vrati ga 1 godinu. I imaces jos 350 remaining days.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Ne mozemo igrati mec jer je "genije" vec odigrao mec 1/4 finala protiv Mladenoskog.....al kazem nije bitno.... samo se*em se ja na njegovo polufinale kada je vec izugbio od mene...... inace juce smo igrali i dosli smo do rezultata 6-6 i posto ni ja ni on nemamo full verziju + on ne moze da hostuje nismo mogli da odigramo tie break....tako da je on rekao igramo pa ko napravi 2 razlike pobedjuje ja sam rekao da je Ok....ja sam ga dobio 9-7....a onda mi je on rekao da je to W.o za njega zato sto nije imao uslove za igru... Mada nije fer uopste na laganje dobiti....al kazemo opet kada je vec dosao do polufinala neka igra i kraj....
                          A da dodjes na MSN i da lepo popricamo, ovo nije forum za moj tour, vec sportklub forum..

                          Comment


                          • Originally posted by igorjos9 View Post
                            To je svima, a i rekao sam ti. Udji u datum kod sata i vrati ga 1 godinu. I imaces jos 350 remaining days.
                            aha ok sad je dobro,nisam video gde si mi vec rekao. ok do jaja sad opet da igram

                            Comment


                            • Hoce neko partiju ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ajmo Miko jednu

                                Comment

                                Working...
                                X