Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 3 (8.November - 14. November)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

    Kakvu zavrnicu sam ja propustio zbog zabagovanog neta $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|

    uh proradio net nisam nista propustio !!


    Milsap je silovao majami... chris bosh je FAIL DECENIJE!!!

    Comment


    • #77
      Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

      Kad bi zamenili Erika Sploestra-u. Izbacuje najvaznije igrace u 4. cetvrtini.

      Comment


      • #78
        Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

        Kakvi su ovi rezultati
        Miami gubi &*#GI(] &*#GI(] ili je vec izgubio?
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • #79
          Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

          Kako se Millsap popisao po Heat-u, otprilike kao Toney Douglas po nama. (ma kakvi, bilo je jos i gore &*#GI(] ) *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
          Mislio sam da nece napraviti prevelike probleme Miami-u zato sto je undersized za svoju poziciju, ali sam isto tako precenio odbranu velikog Chris Bosh-a. &8@^J &8@^J &8@^J
          E, kad je Indiana dala Denver-u 144 poena, ja ne znam... Sve vise mi smrdi na to da ce Melo biti trejdovan mozda cak i pre 15. decembra, mislim da postaje ocigledno da kvari hemiju u timu.

          EDIT: Darko matori 10 poena i 6 skokova protiv LA-a. &8@^J
          Ali, Kevin Love 'ladno ima 10 ofanzivnih skokova pored Gasol-a i Odom-a... fghj48d
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #80
            Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

            Haahahahahahah Miami &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

            Comment


            • #81
              Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

              E moj Spoelstra slepce, konjino, majmune nijedan, jebo te onaj ko ti je rekao da si neki trener &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 19 razlike vode na poluvremenu, a onda odigraju bednu odbranu u 3 i polovinom 4. cetvrtine kao da su vec sampioni tako su se ponasali u drugom poluvremenu, i onaj slepac Edi Haus ne moze vola da ubode, retard, onaj glupi Ilgauskas u odbrani ko neka statua, obilazi ga ko hoce, pisa mu na onu celavu glavu litvansku &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 I ajd sve to sto ih stigose, jeste i njih sralo zesce na kraju, Milsap bi i frizider tada ubacio kroz kos, ali onaj retardirani Spoelstra im pusta 4 puta da sutiraju za 3 poena misleci da nema sanse da sve pogode, a oni sipaju li sipaju, ne pade mu na pamet ni jednom da prave faul, da im ne dozvole taj sut, tako su i prosle sezone u play-off-u protiv Bostona izgubili onu utakmicu kod kuce kad im je Pirs dao u zadnjoj sekundi(ako i treba) jer ,,veliki trener'' Spoelstra nije hteo da pravi faul i da ima zadnji napad &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 majmun retardirani &*(@W6 &*(@W6 Riley mislim da je vreme da preuzimas ovu ekipu, jer sa ovim ,,trenerom'' necemo daleko stici *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-
              sigpic

              Comment


              • #82
                Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                09.11.

                [youtube]eSGNN6RkdAU[/youtube]
                [youtube]Ju3NK-yTzyI[/youtube]
                [youtube]0aaWk1M3FTE[/youtube]
                [youtube]VcSeYmnic-Y[/youtube]
                [youtube]w_bescxTsC0[/youtube]
                [youtube]kZck28_rOrw[/youtube]
                [youtube]Hn0h_e5ui8Y[/youtube]
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                  [youtube]YMYuTy2iOYE[/youtube]
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                    Al se ovaj Milsap raspucao.... 46 poena (%fsd%&j

                    Pa tu se isplati da žrtvuješ igrača ili dva da samo prave faulove nad njim, čisto da mu sjebu nišanske sprave...

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                      [quote author=Flash link=topic=2997.msg193125#msg193125 date=1289377253]
                      E moj Spoelstra slepce, konjino, majmune nijedan, jebo te onaj ko ti je rekao da si neki trener &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 19 razlike vode na poluvremenu, a onda odigraju bednu odbranu u 3 i polovinom 4. cetvrtine kao da su vec sampioni tako su se ponasali u drugom poluvremenu, i onaj slepac Edi Haus ne moze vola da ubode, retard, onaj glupi Ilgauskas u odbrani ko neka statua, obilazi ga ko hoce, pisa mu na onu celavu glavu litvansku &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 I ajd sve to sto ih stigose, jeste i njih sralo zesce na kraju, Milsap bi i frizider tada ubacio kroz kos, ali onaj retardirani Spoelstra im pusta 4 puta da sutiraju za 3 poena misleci da nema sanse da sve pogode, a oni sipaju li sipaju, ne pade mu na pamet ni jednom da prave faul, da im ne dozvole taj sut, tako su i prosle sezone u play-off-u protiv Bostona izgubili onu utakmicu kod kuce kad im je Pirs dao u zadnjoj sekundi(ako i treba) jer ,,veliki trener'' Spoelstra nije hteo da pravi faul i da ima zadnji napad &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 majmun retardirani &*(@W6 &*(@W6 Riley mislim da je vreme da preuzimas ovu ekipu, jer sa ovim ,,trenerom'' necemo daleko stici *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-
                      [/quote]

                      U pravu si , treba zamjeniti ovog Spoelstra covjek je vezara..... &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                        [quote author=dejan1111 link=topic=2997.msg193156#msg193156 date=1289385296]
                        Al se ovaj Milsap raspucao.... 46 poena (%fsd%&j

                        Pa tu se isplati da žrtvuješ igrača ili dva da samo prave faulove nad njim, čisto da mu sjebu nišanske sprave...
                        [/quote]

                        Ajd ti sad to objasni onom ,,treneru'', on kao da ima neku fobiju od pravljenja tih faulova u kljucnim trenucima $%&5qw7 ili je prosto los trener i ne ume dobro da vodi ekipu u neizvesnim zavrsnicama...
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                          Milsap &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

                          Comment


                          • #88
                            Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                            Jel primecuje neko da Kobe i kompanija imaju 8-0 &8@^J &8@^J

                            Comment


                            • #89
                              Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                              A No ima 7-0 trenutno najbolje ekipe u NBA
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                                Mene zanima,sto Lejkersi,igraju vise kuci nego u gostima?

                                Comment

                                Working...
                                X