Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da Djinu sam zaboravio ,pa rekla je da ide na pojas tako da videcemo kod koga ce da bude tada
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • I zvanicno UFC 200 revans Aldo vs Edgard i Mcgregor vs Diaz,malo je reci da sam razocaran najveci event do sada a niko ne radi za pojas ali verujem da ce biti zato zarada najveca u istoriji sto je gospodi verovatno ispred svega....kad su vec stavili pare na prvo mesto moguce da gledamo i Ronda vs Holm revans...
      za sada

      UFC 200: Diaz vs. McGregor 2

      Nate Diaz vs. Conor McGregor
      Jose Aldo vs. Frankie Edgar
      Cain Velasquez vs. Travis Browne
      Johny Hendricks vs. Kelvin Gastelum
      Gegard Mousasi vs. Derek Brunson
      Diego Sanchez vs. Joe Lauzon
      Takanori Gomi vs. Jim Miller

      Last edited by dzoni gp; 31-03-16, 09:37.
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • Koja lakrdija, 2 momka iz feathera koja zasluzuju borbu za pojas se bore međusobno jer sampion ima vaznija posla, bori se po drugi put s prilicno nebitnim #5 iz lake kategorije Ovu drugu borbu ce Conor da dobije i ponovo digne hype a Nate ce dogovorenu namjestaljku dobro da naplati.

        Comment


        • Izgleda da se Cormier povredio ali jos nema nista zvanicno
          http://www.mmaweekly.com/daniel-corm...with-jon-jones
          Jones je izjavio da moze da radi sa bilo kim u teskoj ili poluteskoj
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • I zvanicno novi protivnik Jonesa je Ovince Saint Preux...ne znam sto nisu stavili Anthony Johnsona mozda nije bio spreman ali svakako mogli su boljeg protivnika da nadju mislim da Preux nije dorastao izazovu...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Tony Fergusson je toliko antipatican da ga to na neki nacin cini simpaticnim Mislim da Khabibu ovo nije dobra odluka da se nakon dvogodisnje pauze bori s ovako dobrim borcem. Meni je Tony cak favorit u ovoj borbi

              Comment


              • Originally posted by black_sax View Post
                Tony Fergusson je toliko antipatican da ga to na neki nacin cini simpaticnim Mislim da Khabibu ovo nije dobra odluka da se nakon dvogodisnje pauze bori s ovako dobrim borcem. Meni je Tony cak favorit u ovoj borbi
                Nije više . Povukao se zbog povrede.

                A da se nije povukao teško da bi šta mogao kada bi završio na zemlji jedno sto puta. Sve bi se Khabib pitao

                Žao mi je samo što Khabibu još nisu našli zamenu i izgleda da neće...
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Originally posted by dzoni gp View Post
                  I zvanicno novi protivnik Jonesa je Ovince Saint Preux...ne znam sto nisu stavili Anthony Johnsona mozda nije bio spreman ali svakako mogli su boljeg protivnika da nadju mislim da Preux nije dorastao izazovu...
                  Operisao je usta i ne može tri nedelje da stavi mouth peace a kamoli da sparinguje kako treba. I meni je žao što mora da propusti takvu priliku ali biće dana za megdana.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Originally posted by dzoni gp View Post
                    E pa ovako ....suskalo se jos pre par nedelja o dolasku Cris u UFC nisam pisao zato sto nisu bili bas provereni izvori ,ova zena je dozivela veliku nepravdu zbog laznog sampiona Ronde (moram ovako da napisem ) cim je Holm ocerupala zlatnu koku odjednom Dana vise ne pominje steroide nego dovlaci Cris i stavlja sraman naslov Cyborg octagon debut ,ali dobro znamo da je ljigavac i da ga jedino zanimaju pare samo mi je krivo sto ona nije dohvatila Rondu,nadam se da ce dobiti priliku....nego Deni sta cemo mi sa nasim devojcicama sad kad je Cris tu? voleo bi da odradi mec sa Rondom,Tate i Holm mislim da su to najbolji zenski borci u zadnjoj deceniji
                    Lažnog šampiona? Znam da si uzbudjen ali malo objektivnosti molim... Izgubila jedan jedini meč u karijeri i odjedanput je lažni šampion? Slažem se da je popila batine i da nije baš dobar role model što se tiče poniznosti ali ona je daleko od lažnog šampiona a sterioid Cyborg si digao u nebesa. I Chris je popio batine od Luke-a pa ga nikada ne bih nazvao lažnim šampionom a da ne pričam o mnogima pre njih. Anderson Silva je jedan primer takodje.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Mislis da je slucajno Dana bas posle poraza Ronde pozvao steroid Cyborg u UFC? vise nije na steroidima? Necu ja njoj da umanjujem sve ono sto je postigla i uradila za zenski MMA cak mislim da nije ona tu toliko kriva koliko Dana ali ostaje velika mrlja to izbegavanje Cyborg bar danas nije tesko testirati non-stop borce ali i kao ceo event UFC 200 na prvom mestu je zarada a ne sport tako da razumem Danu on je napravio biznis zvani UFC i to sve manje ima veze sa sportom...kad bolje razmislim zbog njega sam je i nazvao tako kako jesam...

                      Dobili smo jos jedan par za UFC 200 Tate vs Amanda Nunes sve sam vise ubedjen da se na ovom eventu vraca Ronda i to protiv Holm...
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • Originally posted by dzoni gp View Post
                        Mislis da je slucajno Dana bas posle poraza Ronde pozvao steroid Cyborg u UFC? vise nije na steroidima? Necu ja njoj da umanjujem sve ono sto je postigla i uradila za zenski MMA cak mislim da nije ona tu toliko kriva koliko Dana ali ostaje velika mrlja to izbegavanje Cyborg bar danas nije tesko testirati non-stop borce ali i kao ceo event UFC 200 na prvom mestu je zarada a ne sport tako da razumem Danu on je napravio biznis zvani UFC i to sve manje ima veze sa sportom...kad bolje razmislim zbog njega sam je i nazvao tako kako jesam...

                        Dobili smo jos jedan par za UFC 200 Tate vs Amanda Nunes sve sam vise ubedjen da se na ovom eventu vraca Ronda i to protiv Holm...
                        Ronda se vraća tek u novembru ili decembru. Ne verujem da ćemo je videti pre toga i jedini meč u kom ćemo nju videti je meč za titulu.

                        Ja se slažem sa tobom UFC je postao to što jeste i žao mi je što je tako ali to ne umanjuje borbe. Oni mogu da promovišu borbe i rade šta hoće kada dodje do samih borbi na borcima je sve i oni su ti koji sve to čine uzbudljiivim i zbog njih i pratim sve ovo .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by Bonomo View Post
                          Ronda se vraća tek u novembru ili decembru. Ne verujem da ćemo je videti pre toga i jedini meč u kom ćemo nju videti je meč za titulu.
                          Imas neke informacije ?

                          Khabib dobio novog protivnika to je Darrell Horcher i to mu je ujedno debi u UFC-u i jel ovo sad nije vredjanje Khabiba? nadam se da je spreman Horcher inace ima skor 12-1,Rafael Dos Anjos je prozvao Khabiba da se bore na UFC 200 naravno Khabib mu je odma odgovorio i sad cekamo da vidimo sta ce da odluce Dana i ekipa...

                          Dobili smo jos jedan mec za UFC 200 Cat Zingano vs. Julianna Pena
                          Last edited by dzoni gp; 08-04-16, 19:49.
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • Originally posted by dzoni gp View Post
                            Imas neke informacije ?

                            Khabib dobio novog protivnika to je Darrell Horcher i to mu je ujedno debi u UFC-u i jel ovo sad nije vredjanje Khabiba? nadam se da je spreman Horcher inace ima skor 12-1,Rafael Dos Anjos je prozvao Khabiba da se bore na UFC 200 naravno Khabib mu je odma odgovorio i sad cekamo da vidimo sta ce da odluce Dana i ekipa...

                            Dobili smo jos jedan mec za UFC 200 Cat Zingano vs. Julianna Pena
                            Imam . Dana je rekao da se čuo sa njom i kao ona je sada na super mestu. Gde god da treba da bude super ona je super kao oseća se sjajno i jedva čeka da se vrati i da opet počne da piše istoriju tako nešto. I rekao je da ona planira da se vrati na kraju godine. To možda i može da se promeni mada čisto sumnjam.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Svi borci prosli vagu za sutrasnje borbe u Zagrebu


                              Obavezno gledati od 16.30 mislim da prvi nastupa nas borac Bojan Velickovic ,najazad ne moramo da ustajemo u 4-5 ujutru

                              ovo su sve borbe za sutra
                              Ben Rothwell (264) vs. Junior Dos Santos (241)
                              Gabriel Gonzaga (262) vs. Derrick Lewis (264)
                              Curtis Blaydes (261) vs. Francis Ngannou (252)
                              Timothy Johnson (262) vs. Marcin Tybura (247)
                              Jan Blachowicz (205) vs. Igor Pokrajac (205)
                              Maryna Moroz (115) vs. Cristina Stanciu (116)

                              Zak Cummings (170) vs. Nicolas Dalby (171)
                              Ian Entwistle (135) vs. Alejandro Perez (135)
                              Damir Hadzovic (155) vs. Mairbek Taisumov (154)
                              Filip Pejic (136) vs. Damian Stasiak (134)

                              Lucas Martins (145) vs. Robert Whiteford (145)
                              Cyril Asker (241) vs. Jared Cannonier (241)
                              Alessio Di Chirico (185) vs. Bojan Velickovic (183)
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • Pobeda Bojana Velickovica jako gusta borba mogao je Bojan da ga zavrsi u drugoj rundi ali i ako je imao sajnu polugu na ruci italijan je znao da ima par sec do kraja i izdrzo je ali na kraju jednoglasnom odlukom sudija pobeda Bojana svaka cast cekamo sledeci mec....
                                sigpic http://caseystoner.com.au/

                                Comment

                                Working...
                                X