Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e ako je neko uvek spreman to su braca diaz,oni su fanaticinaravno da navijam za nejta i mislim da moze da pobediali konor mi je skroz super lik,pravo osvezenje u svakom smislu.ipak mislim da u tres toku nema boljeg od nika,konor glumi ludilo i odlicno to radinik ne glumi..
    i da ne zaboravim gospodjicu tejt,idemo draga
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Deni Deni taman sam ovde sve ubedio da ni ne pomisljaju da gospodjica Tejt moze nesto da uradi i onda se ti pojavljujes ...ja stvarno ne vidim kako moze da pobedi mozda na srecu ...Diaz vec ima vece sanse protiv Mcgregora tu me samo brinu dve stvari razlika u visini i u kakvoj je tacno formi Diaz ...ako moji borci pobede imas zadatak da sve u vezi UFC Zagreb ili Revansa DC vs Jons (biraj ) ispratis i obavestavas ovde na forumu dosta je bilo uzivanja ...nego ako neko zna neka mi otkrije tajnu kad glavni event pocinje po nasem 10PM/7PM ETPT Las Vegas, Nevada tako pise na zvanicnom sajtu UFC-a...
      nisam kuci za vikend ali cu se potruditi da ispratim sve uzivo tako da ako moji borci izgube nemoj da mislite da nisam tu da ih branim
      Last edited by dzoni gp; 03-03-16, 17:46.
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment




      • sigpic http://caseystoner.com.au/

        Comment


        • Evo ako neko hoce da gleda uzivo konferenciju za stampu za UFC 196

          https://www.youtube.com/watch?v=5Qq6mMVR1ng
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • Originally posted by dzoni gp View Post
            Silva vs Bisping ko nije gledo uzivo obavezno da pogleda necu da otkrivam pobednika...
            ja odgledala tek nocasovo je stvarno za pricu..zna se koga ne volim tako da sam slavila
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dzoni gp View Post
              Deni Deni taman sam ovde sve ubedio da ni ne pomisljaju da gospodjica Tejt moze nesto da uradi i onda se ti pojavljujes ...ja stvarno ne vidim kako moze da pobedi mozda na srecu ...Diaz vec ima vece sanse protiv Mcgregora tu me samo brinu dve stvari razlika u visini i u kakvoj je tacno formi Diaz ...ako moji borci pobede imas zadatak da sve u vezi UFC Zagreb ili Revansa DC vs Jons (biraj ) ispratis i obavestavas ovde na forumu dosta je bilo uzivanja ...nego ako neko zna neka mi otkrije tajnu kad glavni event pocinje po nasem 10PM/7PM ETPT Las Vegas, Nevada tako pise na zvanicnom sajtu UFC-a...
              nisam kuci za vikend ali cu se potruditi da ispratim sve uzivo tako da ako moji borci izgube nemoj da mislite da nisam tu da ih branim
              ali zasto ti ne dajes nikakvu sansu mom borcu?misa je strasan borac,a i lepa mi je bas
              pa ja sam nekako sigurna u nejtovu formu,muce me neke druge sitnice..koliku stetu su rekreativne droge ostavile u njegovoj glavi i slicnonikako ne bih volela da ga zadesi sudbina starijeg bratastvarno jedva cekam borbe

              Diaz's Q&A session closed with what can only be described as the perfect question to ask a Diaz brother. Andrew Cartright simply asked, "Are you high right now?"

              Nate's response, which came at 2:29 PM ET, was a simple, "Andrew, whaddup? At the moment, I am not."


              au gde me nadje haha prihvatam opkladu naravno
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by dzoni gp View Post
                Evo ako neko hoce da gleda uzivo konferenciju za stampu za UFC 196

                https://www.youtube.com/watch?v=5Qq6mMVR1ng
                odlican videopodsetio me na onu kradju pojasa haha ispravljam se u vezi sa onim gluma i ludilo,nije sve glumanikad ludji mecapsto ih nisu ranije uparili
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dzoni gp;1477316[URL="https://www.youtube.com/watch?v=5Qq6mMVR1ng"
                  https://www.youtube.com/watch?v=5Qq6mMVR1ng[/URL]
                  i da se nadovezem..



                  gde je banda iz stoktona tu je i haos,jos kad dodas udarenog ircaodavno ne pamtim ovakvo ludilo pred neku borbu,toliko ljudi,komentari....slazem se da je nejt jedini koga conor nije uspeo da zaplasi,svi do sada su borbe gubili i pre ulaska u oktagon
                  Last edited by denia_el; 05-03-16, 11:17.
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by dzoni gp View Post
                    nego ako neko zna neka mi otkrije tajnu kad glavni event pocinje po nasem 10PM/7PM ETPT Las Vegas, Nevada tako pise na zvanicnom sajtu UFC-a...
                    glavne borbe bi trebalo u 4am po nasem da pocnu e sad gde gledati..ne bih znala,bice jurnjave po netu
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam kuci pa sam slab sa netom ,cuvam za borbe ....oko 5 ujutru po nasem pocinje glavni event...probaj na usagoals.com...kad stignem kuci i dokopam se neta javljam se
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • dajte kakav link

                        Comment


                        • kakva noc aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaruke mi se tresu ne mogu sad vise nista da napisem hvala vam za ove borbe sampioni moji
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo Diaz, majstorcino! Gasi tu irsku barabu izvikanu!!
                            Jao kad se samo shetim koliko mi je Diaz bio antipatican prije nekoliko godina... grdan kao lopov i po faci i po stavu se vidi da je olos Ali sam navijao za njega jer je Irac specijalna ljiga.

                            Lagano sam bio jedini u prepunom pabu koji je navijao za Diaza. Dosle paljevine americke sa irskim zastavama i svi za McGregor-a... Drao sam se iz sveg mozga kad ga je Diaz ugasio

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • u pola sata dobila 2 sampiona,kao u snu..izgleda je moj kolacic ipak bio prevelik zalogaj za holi holmmisa je STRASAN borac i tako sam ponosna na njusve je uradila kako treba.ne mogu da kazem da je holi razocarala,ali mi je zao sto je izabrala taktiku cuvanjaznam da je imala previse da izgubi,ali uvek je bolje ici na sve ili nista pa izgubiti,nego se cuvati pa opet izgubitizato gospodinu mcgregoru kapa dole i naklon do podatako se bori sampion!jednu jedinu zamerku na njegovu borbu nemam,a njihov zagrljaj na kraju..neprocenjivoko bi se tome nadao hahaha a mladjani mi predstavnik porodice diaz..pa da budem iskrena nista manje nisam ni ocekivala,ulicni borac doneo ulicnu borbu u oktagon,zbog toga ga toliko i volim.

                              samo 2 pojasa,ali iz oktagona isetala 3 sampiona,svaka vam ljudi cast
                              Last edited by denia_el; 06-03-16, 07:52.
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by denia_el View Post
                                samo 2 pojasa,ali iz oktagona isetala 3 sampiona,svaka vam ljudi cast
                                Zasto ne 4 sampiona? mislim da je Holm odradila dobar mec sad taktika jeste malo defanzivna bila to moze nekom da se svidja ili ne ali ja moram da joj skinem kapu sto nije htela da preda nego je Tate morala da je uspava to je za respekt

                                Tate je odradila dobar mec odlicna je bila u stand up lepo se branila Holm nije uspela da je uzdrma a u parteru je vec bila na svom terenu i tu je bila dominantna svaka joj cast na svemu sto je pokazala ...moje licno misljenje je da je Holm napravila ogromnu gresku sto je pokusala da ustane a nije branila ledja posle kad su bile uz ogradu ostavila je vrat slobodan a Tate je to ceo mec napadala i to sve minut pre kraja a uspela je da prezivi celu drugu rundu ali dobro Tate zasluzeno dosla do pojasa ako je neko zasluzio to je ona

                                Njinja Diaz sta reci momak koji moze istim tempom da radi 5 rundi stvarno je masina,Mcgregor je u prvoj previse srljao mislim da je pomislio da ga ima i hteo je da ga zavrsi nokautom to mu je bila kobna greska u drugoj rundi je Diaz lepo iskoristio umor Mcgregora i svoju prednost u duzini ruku pogodio ga je u bradu uzdrmo i tu je bio kraj Irca .... sta bi tek Diaz radio da se spremao za mec ...za sada mi je ostao jak utisak da Mcgregor nije za ovu kategoriju jednostavno fizicki nije dorastao izazovu

                                Cestitam Deni tvoji borci su zasluzeno slavili
                                Last edited by dzoni gp; 06-03-16, 20:23.
                                sigpic http://caseystoner.com.au/

                                Comment

                                Working...
                                X