Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je Iggy pod znakom pitanja za prvu PO utakmicu:

    Iguodala (knee) is listed as a game-time decision for Saturday's game against Miami, Philadelphia Inquirer writer Kate Fagan reports.
    Jason Collins protiv Orlanda:

    Jason Collins Ankle Questionable for Game 1 at Orlando
    Roddy protiv Portlanda:

    Roddy Beaubois Foot Questionable for Game 1 vs. Portland
    I ocekuje se da ce Lawson biti spreman.

    To je od vaznijih igraca.

    EDIT: Iggy verovatno igra.
    sigpic

    Comment


    • Sta se desava sa Sekom, hoce igrati u prvoj seriji? Posto vidim da Krle ne moze da skapira 2 akcije... Sa Bajnamom? Nadam se da nece brzo

      I svaka cast na PO temi, mislim da nema niceg slicnog na domacim sajtovima...

      Comment


      • Izvinjavamo se, ali nazalost necemo stici sve na vreme, odbrane za ova 2 meca cemo postaviti kasnije tokom dana...
        Tema ce biti otvorena do 6 sati. ;)
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Derrick Williams se i zvanicno prijavio za draft

          Comment


          • Z-Bo i Memphis su se dogovorili, Randolph ce dobiti novi cetvorogodisnji ugovor vredan 71 milion dolara.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Z-Bo se smirio znaci ovo je veliki potez...da li ce imati para sad za Gasola?

              Comment


              • Morace Gasol da uzme manje para, ili da ode negde, mada pitanje je gde bi mogao da igra.. Ali se niko od nas ne bi ljutio kada bi on otisao u Miami...

                Tako da onda i mi i Fakers-i imamo Gasol-a.

                Harrison Barnes se nije prijavio za Draft, tako da ce i sledece sezone igrati za North Carolina-u.

                http://www.nba.com/2011/news/04/18/h...s=iref:nbahpt2
                Last edited by D-Wade; 18-04-11, 15:19.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Bem ti zivot,svi ostaju na koledzu...iako im je to pametna odluka,mene nervira

                  Comment


                  • Harrison je meni licno jedan od omiljenih koledz igraca trenutno i smatram da je licno za njega odlican potez ostanak na UNC jos jednu godinu...
                    Vec sada je izuzetan fizicki, a za dodatnih godinu dana jos vise ce da sazri i ako ga zdravlje posluzi, bice siguran TOP 3 izbor naredne godine... On je, naime, u prvom delu sezone vazio kao siguran prvi pik na ovom draftu, ali je kasnije malo opao u formi...
                    Sada je sigurno da ce UNC biti prvi favorit za NCAA titulu sledece godine, izuzetnom timu od ove godine dodace se i jedan od najboljih srednjoskoskih kosarkasa je potpisao pismo namere o dolasku na UNC !!

                    Comment


                    • Austin Rivers ce verovatno biti prvi pik, ako opravda ocekivanja naravno. On ce igrati za Duke Blue Devils-e, tako da ce definitivno NCAA biti zanimljiv. Ostao je i Sullinger na college-u.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Pored Riversa treba obratiti paznju i na McAdoo-a,Q.Millera,Glichrista

                        uz ove sto ostaju na koledzu-barnesa,perry jonesa,sulingera,mozda cak i oba lamba

                        Comment


                        • Dwight Howard named Kia Defensive Player of the Year

                          http://www.nba.com/live1/
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam veliki fan Dwight Howard-a, mogu cak da kazem da mi je on i omiljeni igrac u NBA, tako da sam zaista presrecan sto je usao u istoriju kao prvi igrac koji je 3 puta zaredom bio izabran za defanzivca godine ! Ono sto je fascinantno kod njega je zelja za radom, posvecenost odbrani... Totalni pozitivac na i van terena...
                            Jednostavno on je fizicki najdominantniji u ligi i dobija najvise batina, a cini mi se da liga malo toga cini da ga zastiti... To je i glavni uzrok tehnickih gresaka koje dobija, ali ja mislim da on mora da odluci hoce li nastaviti svoju "borbu sa vetrenjacama" ili ce se pomiriti sa tim da ce ga tuci do besvesti svako vece iznova i iznova...

                            Comment


                            • Ali Howard zaista, zaista zasluzuje DPoY . Covek je stena i vise od toga. Razlog zasto igraci Magica mogu igrati opusteniju odbranu na perimitru je upravo Dwight, jer znaju da ukoliko ballhandler prodje, ceka ga u vecini slucajeva banana u reketu ( ili jednostavno pucaju ishitrene floutere od po 6 metara u vis ) . A ni blokade nisu dovoljan pokazatelj njegove odbrane, sjajan je low post defanzivac, odlican u rotacijama, savrsen rad nogu za lika od 211 cm i 120 kila . Jedini koji mu tu moze parirati ( po kvalitetu odbrane koju igra ) je KG, ali i njega stigle godine, nije eksplozivan kao sto je bio .

                              Comment


                              • Ma njegov najveci kvalitet je sjajno pomaganje u odbrani, Nelson, J-Rich i ostali se zbog toga bukvalno i sprdaju u odbrani, cesto ulaze u linije dodavanja nerezonski, ispadaju, sve znajuci da ima ko da ih pokriva.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X