Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Debeli Majk
    @rosso
    pa kad ona trojica odma smaraju cim neko kaze da lebron nesto ne radi kako treba.
    A neznam brate sta bi ti reko,posto i sam vidis da je ovdje 95% navijaca za Majami tj za Lebrona,cast pojedincima.


    Ja sam ti od rijetkih koji ne navija za Majami


    Orlando Magic

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      A neznam brate sta bi ti reko,posto i sam vidis da je ovdje 95% navijaca za Majami tj za Lebrona,cast pojedincima.


      Ja sam ti od rijetkih koji ne navija za Majami


      Orlando Magic
      Prvo nije istina jer vise ljudi navija za Chicago drugo stvarno dosta vise, svi ovde znaju koliko obozavam svadju i raspravu ali kad je meni ovoga preko glave onda je stvarno zadnje vreme doslo. Tema je odlicna non-playoff teams future contenders pisite o tome. Molim vas sve.

      Comment


      • Ma dobro imaju ljudi pravo da navijaju za Majami,pa makar to bilo i samo zbog LeBrona,ne mozete im zabraniti...Moze to da vam se ne svidja,ali ne znam zasto od toga pravite frku. Evo recimo moj primer,ja sam u svom zivotu navijao onako istinski samo za Kingse i kada je ona fantasticna sestorka(bibby,christie,peja,Webber,Vlade,Jackson) odradila svoje,ja nisam ni za kog navijao,godinama...I ove sezone u tim koji vec gotivim dodju dva igraca koja mnogo gotivim,i kao pocnem da simpatisem,pa i da navijam za Majami...evo sad i Wizardse,naravno da sam poceo zbog Walla,ali sad obozavam i sve druge igrace(osim Blatche-a)

        Mislim samo jedan klub volimo i za njega navijamo(partizan ili zvezda ili zeljo ili sarajevo) ovo ostalo po svim drugim ligama retko ko stvarno i od srca navija i voli Vezemo se za neke igrace,trenere itd...Naravno ovo ne vazi za ljude koji preko 10 godina gledaju i navijaju za samo jedan tim,ma kakav on bio...

        EDIT : Evo ga ovaj mirotvorac LBJmvp...

        Comment


        • Može li se i jedan igrač pofalit da određeni fanovi dotičnog Ljebrona, ustvari vrsni poznavaoci NBA lige ne ulete i reču nešto poput super je to igrač ali Ljebron je Ljebron i Majami je Majami, a do juče je balio na Kavse i dizao iste u nebesa.
          Ovo balio nije uvreda, da se zna samo.
          Prije neku noć sam samo postavio Rouz za MVP odmah su skocili veliki poznavaoci NBA lige da mi pokazuju statistiku, navode sajtove, citiraju odnosno vade riječi iz konteksta itd. Ako je ovo forum za raspravu NBA lige kao NBA lige a ne raspravu da se na svaki kometar odnosno post koji hvali drugog igrača uskoči fan sledećeg i nudi valijume i pokazuje hoapcupa.com kao AMIN za svačije mišljenje zašto je neko bolji.
          Ja uopšte nemam danas ni jednog igrača za divljenje kao nekad kad ih je bilo na izvoz, barem za mene. Niti pretendiram Rouza ni Brajanta ni Vejda a ni tog Ljebrona tviter Džejmsa, ali prosto za sve iole prave fanatike NBA Kobi je trenutno no.1. To nisam ja rekao nego navijači širom svijeta, sportski novinari i bivši asovi ove lige.

          Toliko priča o Ljebronu, Vejdu, Brajantu, a niko ne spominje Novickog, Iguadalu i ostale koji su ekstra igrači. Zašto? Zato što danas više od polovine nazovi fanova NBA lige uspjesne igrače smatra one koji imaju 300poena prosjek po utakmici milion i trihiljade skokova isto toliko lajkova na FB ili tviteru, a kad ti tviter igrači dođu sa Novickim i ostalim oci u oci uopste toliko ne dominiraju igrom kao sto ih plasiraju pojedinci.
          Fuck the capitalism!!!
          Sa Srbijom uvijek, pod Srbijom nikad!!!
          Koja je razlika između fudbalera i nogometaša? Fudbaleri igraju za PARTIZAN, a ovi za zvjezdicu.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Prvo nije istina jer vise ljudi navija za Chicago drugo stvarno dosta vise, svi ovde znaju koliko obozavam svadju i raspravu ali kad je meni ovoga preko glave onda je stvarno zadnje vreme doslo. Tema je odlicna non-playoff teams future contenders pisite o tome. Molim vas sve.

            Ma kakve svadje i te stvari,ljudi idemoooooooooo gledat kosarku

            Ma nek svak navija za koga hoce

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ma dobro imaju ljudi pravo da navijaju za Majami,pa makar to bilo i samo zbog LeBrona,ne mozete im zabraniti...Moze to da vam se ne svidja,ali ne znam zasto od toga pravite frku. Evo recimo moj primer,ja sam u svom zivotu navijao onako istinski samo za Kingse i kada je ona fantasticna sestorka(bibby,christie,peja,Webber,Vlade,Jackson) odradila svoje,ja nisam ni za kog navijao,godinama...I ove sezone u tim koji vec gotivim dodju dva igraca koja mnogo gotivim,i kao pocnem da simpatisem,pa i da navijam za Majami...evo sad i Wizardse,naravno da sam poceo zbog Walla,ali sad obozavam i sve druge igrace(osim Blatche-a)

              Mislim samo jedan klub volimo i za njega navijamo(partizan ili zvezda ili zeljo ili sarajevo) ovo ostalo po svim drugim ligama retko ko stvarno i od srca navija i voli Vezemo se za neke igrace,trenere itd...Naravno ovo ne vazi za ljude koji preko 10 godina gledaju i navijaju za samo jedan tim,ma kakav on bio...

              EDIT : Evo ga ovaj mirotvorac LBJmvp...
              Uticaj okoline

              Comment


              • @licmi

                Bitno je da si ti veliki i pravi poznavalac NBA lige i da kao pravi navijac Chicago-a pises "izvrsne" postove o tom klubu i njegovim igracima. Ja cu od sada samo da i citam tvoje postove kako bih nesto naucio o Bulls-ima!
                Kakav T-Mac i ostali navijaci Bulls-a! Svi su ovde "male mace" za tebe i tvoje znanje!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post

                  E sad da kazem nesto sto se nece svideti S-Nashu Prica se u Americi da se ocekuje trejd Nasha za pikove i ko zna sta jos,samo necu da pricam na tu temu,jer jos tu nista nije sigurno.Ja iskreno mislim da bi to bio pametan potez,ali kako trejdovati igraca franchize? E to nek se oni brinu
                  Pa ja i zelim da on ode negde da uzme prsten,cak i u jebeni Heat ako ce ga tamo uzeti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Uh, ko zna kako bi Heat izgledao sa Nashom . Ni DWade ni Lebron ne bi imali uobicajene uloge, jer su vecinu vremena sa loptom i oni su ti koji organizuju napad, dok kada uz sebe imate genija kao sto je Nash, moraju prepustiti ulogu organizatora i igrati klasicnog SFa odnosno klasicnog SGa . Ne bi to lepo lezalo LBJu i Flashu .

                    @Licmi

                    Mani se ti Twittera sinak .
                    Last edited by ЕлБиЏеј; 08-04-11, 09:10.

                    Comment


                    • Ma nece ici u Heat,pa nemaju oni sta da ponude ;)

                      Comment


                      • Znam da je ovo vecina pregledala, ali evo

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Uticaj okoline
                          Samo to ne covece, samo to ne! Ne smes dozvoliti da potpadnes pod uticaj svetskog globalizma!
                          Dok pravi mocnici ratuju, slabi stalno pricaju o miroljubivosti i toleranciji! Nemoj dozvoliti da od Lava (navijac s Juga) naprave misa!

                          Opet neka istrazivanja, glasanja i ostala sranja koja kazu da ce Chicago najverovatnije biti porazen u Finalu Istoka. Mozda dozive "sindrom Cavaliers-a"?
                          Last edited by Branislav; 08-04-11, 12:54.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Zanimljiva istorija o preseljinjima fransiza od 1975 pa na ovamo, sve sa slikama

                            http://sportsillustrated.cnn.com/mul...content.1.html

                            Inace, Phil Jackson se zestoko protivi rekolaciji Kingsa, navodno ce Lakersi ovim izgubiti u startu 10% trzista...

                            http://sportsillustrated.cnn.com/201...s=iref:nbahpt2
                            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post
                              Mozda dozive "sindrom Cavaliers-a"?
                              Svakako nije nemoguce . Padali su i Knicksi ( 3 puta ) i Lakersi i Heat i Celticsi, zasto ne i Bullsi ? Mada, to je malo verovatno, ipak je Chicago u strasnoj formi .

                              Vazno da je ovaj covek u beast mode-u u poslednje vreme :

                              Comment


                              • male su sanse da cikago dozivi sudbinu klivlenda jer cikago ima najbolju odbranu u ligi a klivlend je bio presmesan po pitanju odbrane. mada tacno mi puca jaje sta se cikago da uradi u plejofu

                                Comment

                                Working...
                                X