Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    koja je ekipa isto imala 4 igraca na ol staru a da niko od njih nije bio starter?????? h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      Reggie Miller nije dobio dovoljno glasova da uđe u Hall of Fame, danas bi trebalo da budu objavljeni kandidati koji su usli u finale za ulazak u HOF $%&RQa #%d*


      Ko je usao u Hall of Fame ce se saznati u aprilu, na F4 March Madness-a.


      Miller sada mora cekati sledecu godinu i nadati se da ce uci u finalno glasanje, iako je ove godine bio glavni kandidat za ulazak u HOF. #%d*




      http://sports.yahoo.com/nba/news;_yl...lloffame021711

      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Dobili smo sve ekipe u ligi osim Knicks-a 7&@%q i Hawks-a sa kojima nismo ni igrali...


        Elem, ono o cemu sam hteo juce da pricamo, a sad je pravo vreme jer nema tekmi, sta mislite koji su razlozi za ovoliko losije partije Lakers-a i sta treba da poprave da bi se vratili na stari put?


        EDIT: Ako Melo pristane na potpisivanje ugovora sa Nets-ima onaj trade ce 100% biti odradjen. %QWT&W
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Kao sto sam vec negde rekao, centarska linija smatram da je razlog . U svakoj sezoni Kobe ere gde su Lakersi osvojili titulu, imali su killer c. liniju ( Shaq, Gasol, Bynum, Odom itd. ), a sada, kada je sve na Kobe-u ( uslovno receno, jer Gasol ipak tu i tamo zabelezi koju solidnu partiju ) ponavlja se sezona 2004-2005 ( valjda je 2004-2005 ) kada je Mamba imao 35 poena po utakmici .

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            Ne znam, ali koliko sam gledao Lakers-e cini se da nije problem samo u centarskoj liniji. Pogledaj i sut spolja, Artest, Fisher, Blake, Brown, niko ne moze nista da pogodi. Protiv nas su bas igrali negde u decembru ako se ne varam i tad jos uvek nije bilo nikakvih problema, drzali smo egal do sredine cetvrte kada su Blake, Barnes, Brown i Odom pogodili 4 vezane trojke i resili mec. Sada ekipe mogu da brane centarsku liniju i Kobe-a isto kao sto brane Bulls-e, ne obracajuci paznju na Artest-a, a Boga mi cesto i Fish-a. Isto, klupa im je smejurija (ne racunajuci Odom-a naravno), kada udju Blake, Brown i Walton oni ne mogu da kupe kos, pa cesto ni sa Gasol-om/Bynum-om u igri. Tu je i odbrana, pa Cleveland i Charlotte su im dali 100+ poena, o cemu vise pricamo.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              Kobe je u sezoni 2005-2006 imao 35 ppg.


              I sada imaju tu istu centarsku liniju,ali je klupa preslaba,i mislim da je to razlog ipak.Sta bi dao kada bi ponovo vratili Arizu za Artesta,ali mozda me Artest i demantuje u PO...nadam se.
              Taj Walton je tipicni kosarkas za neki osrednji evropski klub,Gran Canariu npr. #%d*
              sigpic

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Moguce je da je doslo do zasicenja igraca,treba neki trade mozda da ih razdrma...

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Mislim da je Kobe iznenađen sto ostatak ekipe igra na jako slabom nivou. Budimo realni, osim Odom-a niko ne igra na ocekivanom nivou. Gasol je igrao dobro na pocetku sezone, ali je sada prosto nestao, Bynum takođe ne igra nista posebno. Artest i Fish su kao olupine, pogotovo Artest, mislim da njega zele da se rese sto pre, mada je pitanje koga mogu da dobiju za njega, jer Artest odavno nije igrac kakav je bio i ne verujem da ce zaigrati bolje u PO-u.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    ne znam sto toliko napadate Gasola,on covek igra uvek istu igru i uvek odigra kako treba u vecini utakmica.Kolko se ja secam on je razvaljivo na pocetku sezone,bio je vodeci na MVP listi-blago receno je dominirao.Povratkom Bajnama,rotacija visokih igraca se poremetila.
                    Ekipa kojoj dobro ide,a LA-a je prosle sezone islo-ne treba menjati.Mislim da met i Blejk nisu uspeli da zamene Farmara i Vujacica,kao da ni Retlif nije u stanju da popuniprazninu od 10 minuta koju je prosle sezone Mbenga zatvarao.Jeste LA u krizi,ali jednostavno to je sampionska ekipa koja i pored slabije igre zauzima dobro trece mesto na zapadu.Njima ne treba mnogo da udju u formu.Cinjenica je da sveza krv prodrma ekipu(primeri su Orlando i Dalas),ali za plej of-Ron Artest je jednostavno neophodan.Greg Popovic je izjavio da je San Antonio u losoj formi i da je srecan sto je sad februar a ne pocetk plej ofa.

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      @T-Mac


                      Tacno, i suterski ucinak je veoma los, cak od onih koji gotovo ne mase otvorene trojke ( citaj: DFish ) . Moje licno misljenje je da sut pada sa samopouzdanjem, koje mi se cini da LA trenutno nema . Steve Balke je dobar suter, Artestu, da se ne lazemo, 70% otvorenih trojki ulaze, Odom je solidan u tom segmentu, kao i od ove godine ( od makar pocetka godine ) Shannon Brown . Ne brinem se ja za LA, minimum finale konferencije .


                      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2955.msg250830#msg250830 date=1298061525]
                      Kobe je u sezoni 2005-2006 imao 35 ppg.



                      Taj Walton je tipicni kosarkas za neki osrednji evropski klub,Gran Canariu npr. #%d*
                      [/quote]


                      Da, greska sa moje strane, sto se tice godina i ucinka .


                      I da, slazem se, Walton je dno dna . Ima dobar pedigre, zbog toga igra . $#^%RT

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Melo rekao da ne potpisuje ugovor sa Nets-ima i mislim da ce Felton, Chandler, Gallo i Curry ubrzo u Denver.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [quote author=LBJ link=topic=2955.msg250863#msg250863 date=1298064660]
                          @T-Mac


                          Tacno, i suterski ucinak je veoma los, cak od onih koji gotovo ne mase otvorene trojke ( citaj: DFish ) . Moje licno misljenje je da sut pada sa samopouzdanjem, koje mi se cini da LA trenutno nema . Steve Balke je dobar suter, Artestu, da se ne lazemo, 70% otvorenih trojki ulaze, Odom je solidan u tom segmentu, kao i od ove godine ( od makar pocetka godine ) Shannon Brown . Ne brinem se ja za LA, minimum finale konferencije .



                          Da, greska sa moje strane, sto se tice godina i ucinka .


                          I da, slazem se, Walton je dno dna . Ima dobar pedigre, zbog toga igra . $#^%RT
                          [/quote]

                          Ne znam iz kog razloga se Bill Walton potencira kao neka velicina on zapravo nije bio nista posebno samo je tad NBA bio u totalnom raspadu pa je vrv licio na igraca jbem li ga.

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            http://www.nba.com/2011/news/02/19/n....ap/index.html


                            Netsi i Nuggetsi su se u principu dogovorili,ali Melo se necka,on zapeo za NY...treba ocekivati da zavrsi pored reke Hadson...samo je pitanje sa koje strane $#^%RT

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Napisah vec u All Star temi da je imao sastanak sa Prokhorov-im sinoc i da predstavnici NJ-a nisu izgledali preterano zadovoljno nakon njega, tako da...
                              Treba ocekivati da do 24. Denver prihvati Chandler-a, Gallinari-a, Felton-a i Curry-a.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                (%fsd%&j


                                Ovde pise da bi oni radije mozgova #%d*

                                Comment

                                Working...
                                X