Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    http://www.nba.com/video/channels/nb...s=iref:nbahpt1


    ewo sta kaze legenda za slouna
    Fuck the capitalism!!!
    Sa Srbijom uvijek, pod Srbijom nikad!!!
    Koja je razlika između fudbalera i nogometaša? Fudbaleri igraju za PARTIZAN, a ovi za zvjezdicu.

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      Sta mislite o tome da S.Brown sledece sezone bude startni plej za Lakerse...mogao bi da bude odlican u napadu,brz je,jak,fenomenalan odraz-takvi su sad plejevi popularni $#^%RT

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg247475#msg247475 date=1297545465]
        Sta mislite o tome da S.Brown sledece sezone bude startni plej za Lakerse...mogao bi da bude odlican u napadu,brz je,jak,fenomenalan odraz-takvi su sad plejevi popularni $#^%RT
        [/quote]


        Ne moze on biti play,nema tako dobru kontrolu lopte...on ima samo fizicke predispozicije za pleja,ali tehniku i ne bas.
        sigpic

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          A takodje, nema liderske sposobnosti koje svaki plej mora posedovati, bio najbolji igrac ili ne . A nisam ni siguran da li se ikada nasao u poziciji da organizuje napad, predpostavljam da bi taj aspekt bio novi za njega . (%fsd%&j

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            Ja mislim da bi mogli da ga uvezbaju za tu poziciju,da bude nesto slicno Westbrooku...bilo bi zanimljivo videti ga u ovakvoj ulozi h5g6k8

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              Brown je dosta popravio sut ove sezone, ali mislim da ne bi mogao da bude plej. Ipak za tu poziciju treba imati dobar pregled igre, a Brown to nema, ne verujem da bi se snasao na toj poziciji.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Koliko god ja mrzeo Westbrook-a, on je za klasu bolji od Brown-a . Obojica su strasno eksplozivni igraci, ali onaj step through Westbrook-a i prelep crossover su stvari koje ga izdvajaju od Shannon-a .


                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  MJ se vraca na teren!?


                  http://espn.go.com/nba/dailydime/_/p...-trade-chatter


                  His Airness ce i u 95. godini biti bolji igrac od Bogans-a, Korver-a i Brewer-a zajedno... &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Ma nema nikakve sanse da se to desi . Znam da bi nam svima i vise nego prijalo ponovo videti taj cuveni let, ali nemoguce mi je zamisliti coveka od 50 godina da idalje igra u punom tempu .

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Slazem se sa vama,samo mislim da bi bilo zanimljivo videti $#^%RT u svakom slucaju,Lakersi moraju da razmisljaju o pleju &+I}\

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Juce je igrao na treningu sa Bobcats-ima i Jax kaze da ga je MJ pojeo. h5g6k8
                        Cak i je i Paul Silas rekao da bi Jordan mogao da ima po 20 poena po mecu u danasnjoj ligi. Koliko god da je sada NBA zahtevniji fizicki ima manje igraca koji su kvalitetno tehnicki potkovani nego ranije.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          Ma MJ u kolicima moze da ima 15 poena prosek sada. Niko ga ne bi smeo pipnuti, ipak je to njihov idol, a svaki faul bi bio za zatvor. $#^%RT


                          MJ= institucija &+I}\ &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Ako se on vrati,selim se u Ameriku da gledam uzivo $#^%RT

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Cousins se zakacio sa Donte Green-om i "izbacen" je sa aviona za Phoenix. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                              http://nba.fanhouse.com/2011/02/13/d...nto-kings-nba/


                              New Orleans zainteresovan za Jamison-a? (iskreno ne znam sta ce im pored West-a, al' dobro)


                              http://news-herald.com/articles/2011.../nh3637507.txt
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                Bryant izjavio da bi mogao zaigrati u Evropi (ne daj Boze EI*I9 ),u slucaju lockout-a,mada ne veruj u to ni 1%
                                A D-Fish i kompanija ce za vreme All-Stara pregovarati o novom ugovoru.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X