Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ako je tako onda se ne brinem niko Jamesa ne voli vise od mene Baneta i Sterna
    Ima samo jos jedan problem:Holivudski glumci i glumice i pevaci i pevaljke...;)

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      Ima samo jos jedan problem:Holivudski glumci i glumice i pevaci i pevaljke...;)
      Ma ako se Stern pita ne brinem ni sekunde, zna se ko je njegov miljenik

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ma ako se Stern pita ne brinem ni sekunde, zna se ko je njegov miljenik
        Pa Kobi...

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Pa Kobi...
          O boze.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            O boze.
            Nije valjda Dzejms?

            Comment


            • Naravno da jeste . Prvo sto James moze napraviti ogroman show ( bilo da je vezano za kosarku ili ne ), sto je najveci lepak za publiku i sto se marketinga tice, ubedljivo najvise para donosi .

              Iako sam LBJ-ev fan, moram se sloziti da bi Orlando izgledao gore bez Dwighta nego Miami bez Jamesa, sto je jedan od aspekata koji se gledaju pri dodeljivanju MVP-a .

              Ali Lebron je imao bezbroj sezona gde je sam vukao svoj tim, gde je imao "zadovoljavajuce" brojke i gde je jebao sve zivo i mrtvo, a opet nije dobio MVP . Red je i da drugi iskuse kako je to biti najbolji a opet biti lišen priznanja za svoj rad .

              Comment


              • Ja bih voleo da Denver igra u finalu,igraju strasno otkada je otisao Entoni,em imaju lude igrace,onaj sto ima najvise tetovaza,izlgeda kao neki ludak...

                Comment


                • Chris "The Birdman" Andersen

                  Comment


                  • Mene jedino nervira sto mnogi grade price o tome ko bi trebao da bude MVP na pljuvanju po drugim kandidatima, e samo mi to smeta, nista vise.
                    Tako da molio bih ubuduce bez ovakvih tekstova koji mi opasno idu na kurac, neka se prica o tome zasto bi neko trebao da dobije tu nagradu, a ne zasto ne bi.

                    EDIT: Na draft ce Nikola Mirotic, Malcolm Lee (SG UCLA-a), Jordan Williams (Maryland), a najverovatnije i Joshua Smith (ona strvina sa UCLA-a).
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Mene jedino nervira sto mnogi grade price o tome ko bi trebao da bude MVP na pljuvanju po drugim kandidatima, e samo mi to smeta, nista vise.
                      Tako da molio bih ubuduce bez ovakvih tekstova koji mi opasno idu na kurac, neka se prica o tome zasto bi neko trebao da dobije tu nagradu, a ne zasto ne bi.

                      EDIT: Na draft ce Nikola Mirotic, Malcolm Lee (SG UCLA-a), Jordan Williams (Maryland), a najverovatnije i Joshua Smith (ona strvina sa UCLA-a).
                      Ja samo pljujem MJ-a nikog drugog Eventualno Bosha i Spoelstru

                      Comment


                      • Ma ne kazem za tebe, ali ima dosta nipodastavanja svega sto je Derrick uradio ove godine, a to rade ljudi koji su gledali Chicago po 2-3 puta ove sezone i prave budale od nas koji znamo napamet svaku od dosadasnjih 70 utakmica.
                        Toliko od mene na ovu temu, samo bez glupavih tekstova gde se pljuje ili nipodastava bilo ko, a vi nastavite dalje sa diskusijom slobodno.
                        I kad vec spominjes klupu, pa brate pogledaj s kim on spolja igra, covek koji ne zna ni loptu da vodi, a kamoli nesto vise. Sinoc u drugom poluvremenu Sixers-ima da 7 vezanih poena na pocetku i do kraja su ga branila trojica, a nema kome da da loptu. Lebron-a tako niko ne sme da cuva jer bi im Wade dao 70 poena, pa vidi kome je lakse da igra.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Ma ne kazem za tebe, ali ima dosta nipodastavanja svega sto je Derrick uradio ove godine, a to rade ljudi koji su gledali Chicago po 2-3 puta ove sezone i prave budale od nas koji znamo napamet svaku od dosadasnjih 70 utakmica.
                          Toliko od mene na ovu temu, samo bez glupavih tekstova gde se pljuje ili nipodastava bilo ko, a vi nastavite dalje sa diskusijom slobodno.
                          I kad vec spominjes klupu, pa brate pogledaj s kim on spolja igra, covek koji ne zna ni loptu da vodi, a kamoli nesto vise. Sinoc u drugom poluvremenu Sixers-ima da 7 vezanih poena na pocetku i do kraja su ga branila trojica, a nema kome da da loptu. Lebron-a tako niko ne sme da cuva jer bi im Wade dao 70 poena, pa vidi kome je lakse da igra.
                          Nisi u pravu, statistika te pobija. Sta se desi kad Tibs zameni celu postavu pa udju CJ Ronnie Korver Gibson i Asik, Cikago nikad ne padne u igri stavise. Derrick se odmori i vrati se bez neke vece brige na teren dok Miami bez Jamesa ima -5 inace ove sezone a sa njim +9 za Rose ne znam nisam trazio ali sam siguran da nije ni blizu ovoga. Ja ne nipodastavam njega samo ga ne dizem iznad onih koji sigurno ne zasluzuju da budu ispod njega u trci za MVP titulu a to su Howard i James.

                          Comment


                          • Samo Wade, ostali nista ne valjaju
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Samo Wade, ostali nista ne valjaju

                              Isto tako legitiman kandidat za MVP titulu bar po statistici kad bi mogli da podele on i James bilo bi sjajno nego ne daju dusmani!

                              Comment


                              • Izobrice se oni, Wade i James for MVP !!!!
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X