Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Text je po meni,cista budalastina.Procitati i prvi komentar ispod texta,pa ce neke stvari biti jasnije.(Nicolas Zimmerman)

    Comment


    • Originally posted by Danijel View Post
      Text je po meni,cista budalastina.Procitati i prvi komentar ispod texta,pa ce neke stvari biti jasnije.(Nicolas Zimmerman)
      Te teorije sta bi bilo kad bi bilo stvarno me ne zanimaju, da su Mike Miller i Haslem bili zdravi mozda bi Majami bio no1 seed lige? Bullshit! Nisu bili zdravi i cao ne moze se o tome pricati, a za defensive win shares covek nije u pravu mozes i da proveris na basketball reference slobodno. To sto ti tekst ne odgovara jeste ok ali nazvati ga budalastinom pa ipak nije.

      Comment


      • Kobe Bryant ponovo oborio rekord.

        Postao je kosarkas sa najvise odigranih utakmica za Lakerse...nastupao je 1094 puta.Rekord je ranije drzao Kareem Abdul-Jabbar.
        sigpic

        Comment


        • Stvarno,postujem Miami,volim kosarku i volim nacin na koji igraju,ALI,uzimati za ozbiljno komentare osobe koja je izjavila da je cisti rasizam glasati za Steve-a Nash-a za mvp-a umesto Shaqa(kad je bio u MIami-ju,a ista osoba pise za Miami Herald)???
          Daaj....

          Comment


          • Originally posted by Danijel View Post
            Stvarno,postujem Miami,volim kosarku i volim nacin na koji igraju,ALI,uzimati za ozbiljno komentare osobe koja je izjavila da je cisti rasizam glasati za Steve-a Nash-a za mvp-a umesto Shaqa(kad je bio u MIami-ju,a ista osoba pise za Miami Herald)???
            Daaj....

            Covek je izneo cinjenice ovaj tekst moze da potpise bilo ko nadji jednu stvar koja nije tacna. Koliko sam puta iznosio cinjenicu da Rose ima WS 8.4 a James 11.2 i sam sam sebi dosadio ali to je statistika koja ne laze. Mnogo je vise na igru svog tima uticao James nego Rose takodje i Howard 10.6 jednostavno Cikago ima prejaku klupu i Rose se ne suocava sa cinjenicom da kada izadje da njegov tim padne, stavise... Ne sporim da je sjajan ove sezone i vise od toga mnogo sjajnih 4/4 nekoliko zavrsnica ali se Cikagov no1 seed ne moze toliko njemu pripisivati koliko mu se zapravo pripisuje. Rose je zasluzan ali nije najzasluzniji najzasluznija je odbrana i Tim Tibodo i to je cinjenica.

            Comment


            • To je potpuno tacno.Slazem se sa tim delom o odbrani,stavise,mislim da je D najslabija karika te odbrane,ali, u tom textu navodi Westbrook-a!?? Sjajan je on,nema price,ali pored D-Rose-a,Wade-a,LBJ,I Howard-a,nije mu tu mesto.

              Comment


              • Originally posted by Danijel View Post
                To je potpuno tacno.Slazem se sa tim delom o odbrani,stavise,mislim da je D najslabija karika te odbrane,ali, u tom textu navodi Westbrook-a!?? Sjajan je on,nema price,ali pored D-Rose-a,Wade-a,LBJ,I Howard-a,nije mu tu mesto.
                Normalno da nema nisam ja to ni rekao neke stvari normalno da nisu tacne ali ovako istaci Rouza kao sigurnog MVP-ja meni je vrlo ruzno i prema Howardu i prema Jamesu obojica ako ne vise onda podjednako zasluzili.

                Comment


                • E to se i ja slazem...Rose ce verovatno biti mvp i to je skroz zasluzeno...ali mora malo postovanja da se iskaze pre ostalima,pogotovo prema Supermenu,kome bih ja dao svoj glas

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Normalno da nema nisam ja to ni rekao neke stvari normalno da nisu tacne ali ovako istaci Rouza kao sigurnog MVP-ja meni je vrlo ruzno i prema Howardu i prema Jamesu obojica ako ne vise onda podjednako zasluzili.
                    Ako Rose bude MVP to ce biti cisti poklon. Verovatno je tu umesao prste i onaj egomanijak MJ koji bi da Bulls-i vrate nekadasnju slavu!
                    Niko nije doprineo vise svom timu od James-a! Miami je prosle sezone u najmanju ruku bio "jadan", a Cleveland je sa poprilicno usranim rosterom bio prvak lige! Miami bi ove godine, da James nije dosao, vodio ljutu bitku za ulazak u PO! A sada je jedan od konkurenata za Titulu!
                    Chicago je dobro skockana ekipa zahvaljujuci treneru i Rose ni priblizno nije toliko zasluzan sto su oni broj 1 na Istoku koliko je James zasluzan sto je Miami tu gde jeste!
                    A o tome da je James-ova statistika ubedljivo najbolja ne vredi trositi reci! Ako ne bude MVP bice to cista kradja!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Dugo nismo imali centra MVPa, poslednji je bio O` Neal 2000e godine, zato bih i ja voleo Howarda.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Ako Rose bude MVP to ce biti cisti poklon. Verovatno je tu umesao prste i onaj egomanijak MJ koji bi da Bulls-i vrate nekadasnju slavu!
                        Niko nije doprineo vise svom timu od James-a! Miami je prosle sezone u najmanju ruku bio "jadan", a Cleveland je sa poprilicno usranim rosterom bio prvak lige! Miami bi ove godine, da James nije dosao, vodio ljutu bitku za ulazak u PO! A sada je jedan od konkurenata za Titulu!
                        Chicago je dobro skockana ekipa zahvaljujuci treneru i Rose ni priblizno nije toliko zasluzan sto su oni broj 1 na Istoku koliko je James zasluzan sto je Miami tu gde jeste!
                        A o tome da je James-ova statistika ubedljivo najbolja ne vredi trositi reci! Ako ne bude MVP bice to cista kradja!
                        Ni Rouz ni Dzejms,nego Vejd...
                        Last edited by Vule_89; 29-03-11, 16:14.

                        Comment


                        • Ja se ovog puta moram sloziti za Banetom i LBJmvp-om (). Ja da se nesto pitam dao bi Howardu MVP. Rose je fenomenalan igrac, njegova ekipa je prva na istoku, ali ipak malo vise pumpaju tu pricu, cemu su skloni Ameri. Ima vremena za Rose-a da bude MVP.
                          A neke pristalice teorija zavere vec pricaju kako Stern sprema finale Bulls-Lakers, sad je 20 godina od njihovog finala i prvog MJ-ovog prstena.

                          Comment


                          • Jednostavno mi je krivo prvo naravno zbog Jamesa koji vec 6. sezonu zaredom ima MVP brojeve i koji je pored svega sto se izdesavalo uspeo da ima najbolji WS najbolji PER da ima najvisi prosecan index da bude 2. najbolji strelac tik uz Durenta da bude najbolji ne PG asistent lige da belezi prosecno 8 skokova i da ne nabrajam smesno je pricati o tome. Niko se nije setio da doda tezinu ovome sto je uradio zbog dogadjanja po ligi i po Americi pored sve mrznje i pored svih sranja on je iz ovoga izasao jaci i zreliji. A svi su se nasli pametni da Rose-ovim ne prosecnim ali ne ni MVP brojevima dodaju tezinu povreda i no1 seed-a. Da ne pricam o Mileru koliko je bio povredjen i o Hazlemu... Jednostavno ja sam ubedjen da ce Miami igrati finale NBA lige nadam se sa LAL jer bi to bio praznik od 6,7 utakmica ko god da dobio i ubedjen sam da je LeBron Dzejms u ovom trenutku najbolji igrac na svetu i da iza njega stoji milion razloga. Uostalom da hoce on i Kobi bi bili predvodnici MVP trke nego se obojica jednostavno cuvaju za PO. Neki ce reci ali LBJ igra 38 mpg kako se on cuva. Pa tako lepo sto je tih 38 minuta njemu dovoljno tek da se preznoji. Uostalom i Wade i on ce u PO igrati po 45+ minuta ako ne u prvoj rundi onda u sledecim pa cu vas onda pitati gde cete i sta cete. Miami FTW!

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Jednostavno mi je krivo prvo naravno zbog Jamesa koji vec 6. sezonu zaredom ima MVP brojeve i koji je pored svega sto se izdesavalo uspeo da ima najbolji WS najbolji PER da ima najvisi prosecan index da bude 2. najbolji strelac tik uz Durenta da bude najbolji ne PG asistent lige da belezi prosecno 8 skokova i da ne nabrajam smesno je pricati o tome. Niko se nije setio da doda tezinu ovome sto je uradio zbog dogadjanja po ligi i po Americi pored sve mrznje i pored svih sranja on je iz ovoga izasao jaci i zreliji. A svi su se nasli pametni da Rose-ovim ne prosecnim ali ne ni MVP brojevima dodaju tezinu povreda i no1 seed-a. Da ne pricam o Mileru koliko je bio povredjen i o Hazlemu... Jednostavno ja sam ubedjen da ce Miami igrati finale NBA lige nadam se sa LAL jer bi to bio praznik od 6,7 utakmica ko god da dobio i ubedjen sam da je LeBron Dzejms u ovom trenutku najbolji igrac na svetu i da iza njega stoji milion razloga. Uostalom da hoce on i Kobi bi bili predvodnici MVP trke nego se obojica jednostavno cuvaju za PO. Neki ce reci ali LBJ igra 38 mpg kako se on cuva. Pa tako lepo sto je tih 38 minuta njemu dovoljno tek da se preznoji. Uostalom i Wade i on ce u PO igrati po 45+ minuta ako ne u prvoj rundi onda u sledecim pa cu vas onda pitati gde cete i sta cete. Miami FTW!
                              Za sve se pita Stern,odnosno,koji mu timovi vise donose para...;)

                              Comment


                              • Originally posted by Vule_89 View Post
                                Za sve se pita Stern,odnosno,koji mu timovi vise donose para...;)
                                Ako je tako onda se ne brinem niko Jamesa ne voli vise od mene Baneta i Sterna

                                Comment

                                Working...
                                X