Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

    jebes mu misa ako ne odigram na no 1-1, znam da nije realno al kvota bas lepa 5,0 (%fsd%&j ako nista odsigracu bar za 100 kinti pa ako prodje prodje &*#GI(]

    Comment


    • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

      ja sam igrao na oba tiketa Majami. na jednom H2, a na drugom ppbezh 2.

      Comment


      • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

        na kraju dobih jedva i tih sugavih 500 7&@%q

        prvobitno sam hteo da stavim 300, al posto sam bio vec pukao 4 tiketa stavio samo 100, na kraju malo falilo da ni to ne dobijem iako su vodili svih 46 minuta 7&@%q

        Comment


        • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

          Gde su sad oni koji su pričali da Lakersi dobijaju sa hendikepom od 25 $#^%RT

          Comment


          • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

            [img width=1024 height=221]http://i52.tinypic.com/2h3x8o9.jpg[/img]

            Comment


            • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

              [quote author=dejan1111 link=topic=2953.msg190398#msg190398 date=1289041007]
              Gde su sad oni koji su pričali da Lakersi dobijaju sa hendikepom od 25 $#^%RT
              [/quote]sve bi ja njih pohapsio &*#GI(]

              Comment


              • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                [quote author=dejan1111 link=topic=2953.msg190398#msg190398 date=1289041007]
                Gde su sad oni koji su pričali da Lakersi dobijaju sa hendikepom od 25 $#^%RT
                [/quote]

                sve to treba pobiti. $#^%RT

                Comment


                • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                  [img width=1024 height=194]http://i51.tinypic.com/21cec03.jpg[/img]

                  Comment


                  • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                    daj decki da nadjemo dve tekme iz 2-2
                    kandidati su mi
                    toronto-gs , gs je igrao juce i to prilcno lose, al posto mi toronto nije nesto drag, igracu iz 2-2 $#^%RT
                    a za drugi par se dvoumim izmedju
                    chi-denver i dalas-boston (%fsd%&j
                    jes da ce denver biti prilicno oslobaljen veceras al oet u bullsima se manje vise sve vrti od rose-a i raspolozenosi suta denga..
                    a za ovoj drugi par, missim nema sumnje da je boson kvalitetnije, al posto su igrali i sinoc a dalas je pre dva dana izgubio kuci od denvera puno bi im bilo 2 poraza, tako da missim da je bolje da ne diram to $#^%RT
                    kaj vi kazete?

                    Comment


                    • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                      Ja sam igro 2 na Sunse i na Boston.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                        [quote author=carter985 link=topic=2953.msg192339#msg192339 date=1289247207]
                        daj decki da nadjemo dve tekme iz 2-2
                        kandidati su mi
                        toronto-gs , gs je igrao juce i to prilcno lose, al posto mi toronto nije nesto drag, igracu iz 2-2 $#^%RT
                        a za drugi par se dvoumim izmedju
                        chi-denver i dalas-boston (%fsd%&j
                        jes da ce denver biti prilicno oslobaljen veceras al oet u bullsima se manje vise sve vrti od rose-a i raspolozenosi suta denga..
                        a za ovoj drugi par, missim nema sumnje da je boson kvalitetnije, al posto su igrali i sinoc a dalas je pre dva dana izgubio kuci od denvera puno bi im bilo 2 poraza, tako da missim da je bolje da ne diram to $#^%RT
                        kaj vi kazete?
                        [/quote]

                        Nezgodne su za tipovanje i jedna i druga utakmica, mada bih ja da moram odigrao Boston iz 2-2, chicago je izgubio 2 uzastopno, nece dozvoliti da izgube i trecu...
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                          Bulls-i su se odmorili, najbolji su skakacki tim u ligi, Denver bukvalno nema normalnog centra u sastavu, jednostavno cisto sumnjam da Nuggets-i mogu do pobede, realno, ne navijacki. @(*6sd$%
                          Ja bih probao sa Spurs-ima 2-2, mada pretpostavljam da ti je tu dosta manja kvota nego na ostalim.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                            a nema pojma, sve su danas manje vise tekme gde moze i kec i dvojka, pitanje je dal cemo zabosti prave (%fsd%&j
                            da sunsi nisu juce igrali, igrao bi dvojku, ovako i moze a i ne mora.
                            ja cu igrati gs2-2 i denver2-2 pa kako ispadne ^a%v

                            Comment


                            • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                              [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg192355#msg192355 date=1289248387]
                              Bulls-i su se odmorili, najbolji su skakacki tim u ligi, Denver bukvalno nema normalnog centra u sastavu, jednostavno cisto sumnjam da Nuggets-i mogu do pobede, realno, ne navijacki. @(*6sd$%
                              Ja bih probao sa Spurs-ima 2-2, mada pretpostavljam da ti je tu dosta manja kvota nego na ostalim.
                              [/quote]tako je, zato sam ih odma i elemenisao iz kombinacije &*#GI(]

                              ma znam tebra da denver nema normalnog centra u sastavu, al i bez kenjona i nenea su dobili dalas u gostima

                              Comment


                              • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                                majko mila kakvi retardi ovi iz meridiana, odem sad na sajt da odigram ovo sto sam rekao, kad debili izbacili danasnje tekme i ubacili sutrasnje bez kvota &*(@W6 &*(@W6 $JS}|

                                Comment

                                Working...
                                X