Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

    [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg193237#msg193237 date=1289393750]
    Znam, Lavovi su ubedljivo najbolja kladionica uz Meridian, ali mi nijedna nije blizu, a da se cimam zbog tiketa nema teorije...
    Nema veze, iskombinovao sam jedan sa tenisom i igrao sam jedan samo fudbal.
    [/quote]

    Mozes da vezes sa Nhl,nego,znas mozda gde ima da se igra koledz kosarka?

    Comment


    • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

      NCAA basket je bio da se igra u Formi kod mene dok je jos postajala, secam se da sam igrao par puta prosle sezone i iskreno ni u jednoj drugoj kladionici nisam video.
      Ali, to je stvarno ludilo pogoditi osim ako naravno ne picis po kvotama. Treba znati svaki univerzitet u pm. $#^%RT
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

        Ma ponekad gledam,pa sam hteo da probam...

        Comment


        • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

          Vasington - Hjuston PH2

          Comment


          • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

            t-mac a i ostali, sta vi kazete za ove parove:
            toronto 1.9-sarlot 1.9
            washington 2.35-hjuston 1.6 , dal je hjuston bas toliki favorit?
            ny 1.5-gs 2.6 , jel moze gs do pobede, ocel igrati elis?
            memfis 1.85- dalas 1.95 , mogla bi dvojka na dalas, a?
            (%fsd%&j

            Comment


            • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

              Prvi par sam izbegao, ja bih navijacki odigrao dvojku na Toronto zato sto su mi toliko jadni da to nije normalno, Houston sam igrao dvojku iako ce ih Wall sigurno silovati jer jedini plej im je Ish Smith, i Brooks i Lowry su im povredjeni, ali ostatak tima je daleko bolji od Wizards-a. GS moze do pobede protiv svakog, ali ove pacenike nije isao sut zadnje 3-4 tekme tako da bi bio red da malo prokenja, a Dallas moze dvojka svakako.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg193691#msg193691 date=1289425374]
                Prvi par sam izbegao, ja bih navijacki odigrao dvojku na Toronto zato sto su mi toliko jadni da to nije normalno, Houston sam igrao dvojku iako ce ih Wall sigurno silovati jer jedini plej im je Ish Smith, i Brooks i Lowry su im povredjeni, ali ostatak tima je daleko bolji od Wizards-a. GS moze do pobede protiv svakog, ali ove pacenike nije isao sut zadnje 3-4 tekme tako da bi bio red da malo prokenja, a Dallas moze dvojka svakako.
                [/quote] ja sam nesto kontao, iz 2-2 na sarlot, gs i dalas(dal sve tri ili samo dve od ovih jos cu videti).
                sto kazes ny je los u sutu par tekmi unazad, pa aj sad ti znaj dal ce danas proraditi (%fsd%&j
                dalas mi je tu nekako najblizi dvojci, al videcu jos sta mi je ciniti (%fsd%&j

                Comment


                • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                  Ma jebem im mater, oni cekaju neki jak tim da ih iseku, onaj Douglas i Galinari ce da daju po 8 trojki. #%d*
                  Zvekni dvojku na Charlotte, oni su prosle godine bili najbolja odbrana u ligi, kad budu stisli one smehotresne Raptors-e ovi nece znati gde se nalaze.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                    odigracu na jednom sarlot i dalas a na drugom sva tri, sve iz 2-2 {-8*

                    Comment


                    • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                      Kvota na Boston protiv Majamija je 3.25 fghj48d

                      Comment


                      • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                        Pa dabome kad je pola botona povređeno, i još West pod suspenzijom #%d*

                        Comment


                        • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                          [img width=1024 height=118]http://i53.tinypic.com/2hcjj15.jpg[/img]

                          Comment


                          • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                            [quote author=carter985 link=topic=2953.msg193723#msg193723 date=1289426735]
                            odigracu na jednom sarlot i dalas a na drugom sva tri, sve iz 2-2 {-8*
                            [/quote]
                            [quote author=carter985 link=topic=2997.msg193821#msg193821 date=1289437914]
                            znaci jebeno ne mogu da verujem #%d*
                            +1 za sarlot, toronto ide u kontru i grese, loptu bacaju u aut, do kraja 3 sekunde i lopta za sarlot, a majmun dzekson prigovara sudiji dobija tehnicku i nereseno na poluvremenu $JS}| $JS}| $JS}|
                            [/quote]
                            kvota na gs bila 4,2 na dalas 2,9 na sarlot 2,75, i sve mi to sjebe retardirani jackson #%d*

                            Comment


                            • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                              Singl

                              Miami H1

                              Comment


                              • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                                [quote author=dusan1610 link=topic=2953.msg193961#msg193961 date=1289483557]
                                Singl

                                Miami H1
                                [/quote] za koje pare??

                                Comment

                                Working...
                                X