Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

    pogodio sinoc dvojke na lejkerse i kliperse al me sjebao portland, a jos hteo umesto njih da stavim milvoki #%d*

    Comment


    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

      Dobija li veceras NY, sta kazete?

      Comment


      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

        [quote author=dusan1610 link=topic=2953.msg267494#msg267494 date=1300045294]
        Dobija li veceras NY, sta kazete?
        [/quote]


        Jednostavno moraju dobiti,jer bi porazom mogli lagano spasti na 7. poziciju,iza Philadelphie...nemaju sada prava na kiks. %QWT&W
        sigpic

        Comment


        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg267501#msg267501 date=1300045497]

          Jednostavno moraju dobiti,jer bi porazom mogli lagano spasti na 7. poziciju,iza Philadelphie...nemaju sada prava na kiks. %QWT&W
          [/quote]

          Vraca se Bilaps, cist 1

          Comment


          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

            pogodio sam sarlot dvojku, treba mi jos pobeda orlanda za 800 dinara #%d* $#^%RT

            [quote author=dusan1610 link=topic=2953.msg267494#msg267494 date=1300045294]
            Dobija li veceras NY, sta kazete?
            [/quote]
            jasta, ne bi trebalo da bude problema &+I}\

            Comment


            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

              [quote author=carter985 link=topic=2953.msg267560#msg267560 date=1300048616]
              pogodio sam sarlot dvojku, treba mi jos pobeda orlanda za 800 dinara #%d* $#^%RT
              jasta, ne bi trebalo da bude problema &+I}\
              [/quote]


              Boli tebe uvo,imas nalog na netu. $*(5f $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg267569#msg267569 date=1300049103]

                Boli tebe uvo,imas nalog na netu. $*(5f $#^%RT
                [/quote]
                ok ako mislis zbog dobitka, al ako mislis da je bolje online kladjenje onda se varas $#^%RT

                Comment


                • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                  Tu sam i ja da potvrdim. $#^%RT
                  Moz' puknes sve u sekundu kad te obori neko kao mene Villareal malopre. h5g6k8
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                    [quote author=carter985 link=topic=2953.msg267576#msg267576 date=1300049430]
                    ok ako mislis zbog dobitka, al ako mislis da je bolje online kladjenje onda se varas $#^%RT
                    [/quote]


                    Ma zbog dobitka, vec smo naveli razlog. $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg267582#msg267582 date=1300049545]

                      Ma zbog dobitka, vec smo naveli razlog. $#^%RT
                      [/quote]ondak se konstantacija usvaja &+I}\

                      @t-mac
                      ma pricao sam sa mambom i kaze da bi i on igrao na dobitke od po 500-600 dinara, al sramota onda ici na kasu kod onih devojaka i dizati tu sicu &*#GI(] &*#GI(]

                      Comment


                      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                        Ma ja ne mogu ni to da ubodem u pm, a kamoli nesto vise. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                          [quote author=carter985 link=topic=2953.msg267587#msg267587 date=1300049840]
                          ondak se konstantacija usvaja &+I}\

                          @t-mac
                          ma pricao sam sa mambom i kaze da bi i on igrao na dobitke od po 500-600 dinara, al sramota onda ici na kasu kod onih devojaka i dizati tu sicu &*#GI(] &*#GI(]
                          [/quote]


                          p%8@ $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                            Zaboravio sam na kladionicu...je l' igrao neko nesto za veceras,Carter??? $8#a


                            Sacramento - GS 2
                            NJ - Boston h2
                            Memphis - Clippers under
                            Wade over
                            Jefferson over
                            Udrih under
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                              ma ona magarcina almagro me iznervirao &*(@W6 pa sam odigrao ovo za 100 dinara
                              boston 2
                              oklahoma 2
                              lac +6.5
                              sa +4.5
                              phi +0.5
                              gs +0.5
                              *E8$

                              Comment


                              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                                I ja tek sada nesto kontam,kud odigra Benu under...pa igraju protiv GS,utrpace im 120 poena a Beno od toga 15 najmanje. #%d* h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X