Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

    Krenulo te. $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

      cuti ne baxuziraj 7&@%q $%&5@$A

      Comment


      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

        Carteru ja ti mogu samo srecu doneti,baksuzluk nikako. $#^%RT


        Ovo sam za veceras odigrao:
        1.tiket:
        Golden State - Cleveland z2 (-215,5+)
        Phoenix - Houson z2(-216,5+)
        Atlanta - Lakers kp2
        Young 1 (-19,5+)


        2.tiket:
        Miami - Portland h2 (+8,5)
        Wade 2 (-25,5+)
        Iguodala 2 (-14,5+)
        Phoenix - Houston h2 (+5,5)
        Buducnost - Zagreb h2 (+4,5)

        sigpic

        Comment


        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

          ja cu na la i sa hendijima na phili i portland.. nek nam je srecno mambo, kao i ostalima ako sta igraju $8#a

          Comment


          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

            Srecno Carteru,srecno Mamba $#^%RT ,srecno ostali...


            Pogodio sam Zagreb i na drugom sada cekam 4 NBA para...mora jedan doci. ^&*ST*^#
            sigpic

            Comment


            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

              [quote author=carter985 link=topic=2953.msg263834#msg263834 date=1299620999]
              ja cu na la i sa hendijima na phili i portland.. nek nam je srecno mambo, kao i ostalima ako sta igraju $8#a
              [/quote]

              jes dobio ovo? #$&+|r
              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

              Comment


              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                [quote author=Popaj77 link=topic=2953.msg264067#msg264067 date=1299640656]
                jes dobio ovo? #$&+|r
                [/quote]
                yap, prosla sica <cw> $#^%RT


                ps. bravo ti ga mambo za drugi tiket, koliko ja vidim to je proslo +*@WT*48*

                Comment


                • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                  [quote author=carter985 link=topic=2953.msg264099#msg264099 date=1299658976]
                  yap, prosla sica <cw> $#^%RT


                  ps. bravo ti ga mambo za drugi tiket, koliko ja vidim to je proslo +*@WT*48*
                  [/quote]


                  Da...prosao je. +*@WT*48*
                  Bravo i tebi. $8#a


                  Na prvom sam samo promasio Cleveland - Golden State...kao da su igrali Chicago - Milwaukee a ne oni . 7&@%q
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                    Odigrao sam samo jedan tiket danas,iako je bilo dosta utakmica...ponuda nije nesto posebna,dali su samo dva hendikepa i to na Boston i San Antonio. *%@(D!RY-


                    Pa bi to ovako izgledalo h5g6k8 :


                    Toronto - Utah kp2
                    New Jersey - Golden State kp2
                    Charlotte - Chicago kp2
                    New Orleans - Dallas kp2
                    Minnesota - Indiana kp2
                    Brand 2 (-14,5+)
                    Jefferson 2 (-22,5+)
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                      nesto mi se ne svidza ponuda, pa sam ovo odigrao na ece peci pec:
                      sarlot over
                      nj over
                      phili under
                      boston under
                      memphis over
                      nek nam gi je sa srecom, trebaca nam $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                        Da dobije bar jedan od nas dvojice...samo da konstantno pljackamo kladionice. h5g6k8
                        Dovoljno je dnevno jedan od dva tiketa. $#^%RT
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                          Momcovi (vi koji ste iskusni i koji znate vise od mene), dajte neki tiket da odigram da se digne neka sitna kinta ako je moguce
                          Neka kvota 15,20.

                          Comment


                          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg264655#msg264655 date=1299711023]
                            Da dobije bar jedan od nas dvojice...samo da konstantno pljackamo kladionice. h5g6k8
                            Dovoljno je dnevno jedan od dva tiketa. $#^%RT
                            [/quote]
                            eto dobili smo obojica, al labuda 7&@%q $#^%RT


                            [quote author=D-Wade #3 link=topic=2953.msg264841#msg264841 date=1299756982]
                            Momcovi (vi koji ste iskusni i koji znate vise od mene), dajte neki tiket da odigram da se digne neka sitna kinta ako je moguce
                            Neka kvota 15,20.
                            [/quote]kad bi to tako islo, kladze ne bi ni postojale &+I}\
                            vidis da se ne moze naci ni sigurna kvota od 4-5 a kamoli 15-20

                            Comment


                            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                              [quote author=D-Wade #3 link=topic=2953.msg264841#msg264841 date=1299756982]
                              Momcovi (vi koji ste iskusni i koji znate vise od mene), dajte neki tiket da odigram da se digne neka sitna kinta ako je moguce
                              Neka kvota 15,20.
                              [/quote]


                              Javi se u ovoj temi,mozda ti ovi fudbaleri $8#a mogu pomoci,ima danas Liga Evrope...NBA nikada nije siguran,a jos su veceras samo 3 utakmice.


                              http://www.sportklub.info/forum/inde...dseen.html#new



                              [quote author=carter985 link=topic=2953.msg264854#msg264854 date=1299761326]
                              eto dobili smo obojica, al labuda 7&@%q $#^%RT
                              [/quote]


                              Jbg. $#^%RT
                              Danas igram na L.A.,Gasola over i jos nesto.Kasnije cu napisati kada odigram. %QWT&W


                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                                BM24, sad si me u potpunosti razocarao.
                                Nije meni problem napraviti tako nesto nego sam danas odigrao jedan tiket a zelim da vidim i vase misljenje pa da uporedim i usput uzmem koji dinar ako moze.
                                A i razlog zasto trazim savet je jer ima tri zajebane utakmice a vi znate sta se sve desava, ko je sta jeo, koga je ostavila zena, kome je umro komsija i na osnovu toga znate kako ce da odigraju .
                                Ja pre neki dan igrao :

                                Bargnani 21.5+
                                Anthony 25.5+
                                Howard 22.5+
                                James 25.5+
                                Love 20.5 +
                                Nowitzki 22.5+

                                Kvota mi bila skoro 40 i samo me glupavi Howard zajebo sto je dao 20 poena a kreten promasio 8 bacanja.

                                Comment

                                Working...
                                X