Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

    Za veceras sta sam igrao:

    (-17,5+) Allen 2
    (-20,5+) Scola 2
    (-19,5+) Gasol 2
    (-14,5+) Igoudala 2
    San Anstonio-Milwaukee 1

    Kvota:16,29
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2953.msg214710#msg214710 date=1292450981]
      Za veceras sta sam igrao:

      (-17,5+) Allen 2
      (-20,5+) Scola 2
      (-19,5+) Gasol 2
      (-14,5+) Igoudala 2
      San Anstonio-Milwaukee 1

      Kvota:16,29
      [/quote]
      Ako Iggy ne da preko 14 poena, onda stvarno, treba da prestane sa kosarkom $#^%RT
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

        I ja sam ga posmatrao u zadnje vrijeme i mislim da mu je red da prebaci preko 14,uzima dosta suteva,igra dosta minuta,ali ga sut nikako nece,a mislim da ce i Allen i Scola ici preko jer igraju protiv ekipa koje ne igraju odbranu bas najbolje.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

          Philadelphia je ekipa u kojoj cesto 6-7 igraca imaju dvocifren broj poena,najcesce od 12 do 18,tako da ne cudi neefikasnost Iggy-a!
          sigpic

          Comment


          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

            prema meridianu la ce veceras u istom terminu igrati 2 tekme na 2 razlicita mesta

            &8@^J &*#GI(] &*#GI(]

            Comment


            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

              Sa prvom petorkom ce u New York a sa klupom u Philadelphiu.Dve muhe jednim udarcem. $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                &*#GI(]

                Comment


                • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                  t-mac sta si igro $%&5@$A
                  ja se dvoumim oko svakog meca $#^%RT
                  miami 2 il over 209.5
                  utah 2 il over 189.5
                  detroit 1 il under 190.5
                  portland under 199.5
                  la 2
                  i tako dalje I#^@8

                  Comment


                  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                    Za veceras sam igrao:

                    Philadephia-LA Lakers 2
                    Toronto-New Jersey 1
                    (25.5) James vise
                    Houston-Memphis 1
                    (27.5) Bryant manje
                    Portland-Minnesota (-9,5) H2
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                      Ja sam odigrao:
                      Philadelphia - Lakers 2
                      Houston - Memphis 202,5 vise poena
                      Brook Lopez 19,5 vise poena
                      Danny Granger 20,5 vise poena
                      Arsenal - Stoke 1
                      Espanyol - Barsa 2
                      Lille - Nancy 1


                      Kvota: 32,98


                      Iznenadila me dobra kvota na Lakerse. @(*6sd$%


                      Ima jos jedan tiket,ne mogu se setiti parova,nije mi pri ruci.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                        Ajd' postovacu kasnije sta sam igrao, mrzi me da sad trazim tikete. $#^%RT
                        Opet za nekoliko meceva nisu postavljene kvote. #%d*
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                          [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg215336#msg215336 date=1292611217]
                          Ajd' postovacu kasnije sta sam igrao, mrzi me da sad trazim tikete. $#^%RT
                          Opet za nekoliko meceva nisu postavljene kvote. #%d*
                          [/quote]
                          sad jesu, al i dalje nisu ispravili ny-la (na online-u), tako da taj par necu ni igrati, jel ako bi odigrao tipa dvojku i ona dodje, oni bi rekli to nije bio taj par tako da je kvota 1... a da recimo odigram dvojku a dodje kec, onda im ne bi smetalo sto pise la umesto majamija i uzeli bi mi uplacene novce, velika je to bagra, vec sam imao takve situacije 7&@%q

                          Comment


                          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...


                            Moj tiket:

                            New York-Miami 2
                            Toronto-Nets 2
                            Hawks-Bobcats 1
                            Houston-Mamphis 2
                            Granger vise od 20,5 poena
                            Stoudemire vise od 29,5 poena
                            Wade vise od 26,5 poena
                            Iguodala vise od 15,5 poena
                            Aldrige vise od 18,5 poena


                            Kvota : 252,94


                            Smor mi pisati drugi tiket h5g6k8
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                              Evo i mojih perverzija za veceras:


                              Detroit - LAC over
                              NO - Utah 1
                              OKC - Sacramento under
                              Houston - Memphis 1
                              Dallas - Phoenix H1
                              Portland - Minny under
                              Phila - LA 2






                              Indiana - Cleveland H1
                              NY - Miami H1
                              Phila - LAL under
                              Detroit - LAC 2
                              NO - Utah over
                              OKC - Sacramento H1
                              Houston - Memphis under
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                                Ja sam igrao

                                Houston - Memfis pp over 102.5
                                Toronto - NJN bezh 1
                                New York - Miami H2
                                Portland - Minesota H2

                                Comment

                                Working...
                                X