Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

    [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg213222#msg213222 date=1292163634]
    Ja igrao Phila-u under, SA under i Orlando sa hendikepEm, vezao sa par tekmi NFL-a...
    [/quote]
    t-mac koliko je na orlando cista kvota?
    ja sad odigrao
    zaragoza-real 2 (1,2)
    la clipers-orlando 2 (1,75)
    za 850 ne bi li dobio bar i tih hiljadu /SR&]

    Comment


    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

      1.75 cista dvojka na Orlando!? $%&RQa
      Mene mrzelo da idem do Meridian-a, u TAS-u 1.30 ako sam dobro zapamtio, hendikep 7.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

        [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg213225#msg213225 date=1292164156]
        1.75 cista dvojka na Orlando!? $%&RQa
        Mene mrzelo da idem do Meridian-a, u TAS-u 1.30 ako sam dobro zapamtio, hendikep 7.
        [/quote]pa da, zato mi nista i nije jasno... a opet nisam smeo da stavim vise na orlando, iako je greska.
        znaci vamo isto stoji hendi od -6.5 na orlando za kvotu od 1,85 a cista dvojka na orlando 1.75 h5g6k8

        Comment


        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2953.msg213201#msg213201 date=1292157450]
          Jeste na poene,evo za Griffina npr. ovo sto pise -20,5+,1 znaci da ce imati 20 ili manje poena,a 2 da ce imati vise od 20 poena.
          [/quote]

          aaa.... jbg ovde nema to na poene....

          [quote author=carter985 link=topic=2953.msg213219#msg213219 date=1292163054]
          nisam nista pazljivije razmatrao, al nesto i ne vidim neku sigurno kombinaciju, mozda jedino orlando 2, al videcu malo kasnije, pa javim ako se pojavi sta "sigurno" $8#a
          [/quote]

          ja danas odmaram... nedelja $#^%RT
          PS nikako Orlando cisto 2, mnogo su u padu forme, a Griffin i ekipa vec 2 uzastopno gube samo 1 poen..... ne znam
          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

          Comment


          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

            Da li neko moze da mi kaze jel postoji kladionica u srbiji koja svaki dan izbaci sve parove NBA(a da nisu LAVOVI)???
            Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:

            Comment


            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

              nema takve koliko ja znam, obicno nase kladze uzimaju kvote sa jacih stranih kladza koje u prvom trenutku ne izbacuju kvote za sve parove ali nakon nekog vremena izbace i kvote za sve ostale meceve, a nase kladze uglavnom ostanu na toj prvoj ponudi i retko kad dodaju i onaj ostatak tekmi.

              Comment


              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                [quote author=carter985 link=topic=2953.msg213550#msg213550 date=1292202070]
                nema takve koliko ja znam, obicno nase kladze uzimaju kvote sa jacih stranih kladza koje u prvom trenutku ne izbacuju kvote za sve parove ali nakon nekog vremena izbace i kvote za sve ostale meceve, a nase kladze uglavnom ostanu na toj prvoj ponudi i retko kad dodaju i onaj ostatak tekmi.
                [/quote]
                Uvek moram kombinovati NBA i jos nesto i redovno me to nesto zjb.Poludeo sam vise.Danas sve utakmice pogodim ali dzabe kad sam stavio NFL i sjebe me GB
                Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:

                Comment


                • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                  Carter-u, bajka, ja za veceras spicio Miami H1 (nisu imali kvote za ppH1 #%d* ), Dallas over i Jazz sa hendikepom. Da su bile kvote za Chicago i tu bi isao H1. Vezao sam jos sa nekim perverzijama, 6 somica na 100 djunti.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                    [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg213634#msg213634 date=1292251330]
                    Carter-u, bajka, ja za veceras spicio Miami H1 (nisu imali kvote za ppH1 #%d* ), Dallas over i Jazz sa hendikepom. Da su bile kvote za Chicago i tu bi isao H1. Vezao sam jos sa nekim perverzijama, 6 somica na 100 djunti.
                    [/quote]

                    kako 6 somica na 100 djunti? koliko ti je djunta? h5g6k8
                    za dalas over svakako, a ovo jos nisam gledao, ja u principu ne volim da igram te hendije od 10-ak poena al ako prodje fuzbal, onda cu i ja tako I#^@8

                    editad vidim da si napisao da si vezao sa ostalim perverzijama, tako da je sve jasno ako djunte $%&5@$A

                    Comment


                    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                      za promenu odlucio sam se za jedan siguran tiket I#^@8
                      dalas over (1,85)
                      portland 2-2 (3,8)
                      utah h1 (1,85)

                      Comment


                      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                        preceni ja portland #%d* mogu sad komotno na spavanje !*^*-S&

                        Comment


                        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                          očigledno da, ali ovo meni mnogo koristi kod procene trenutne forme
                          http://www.nba.com/2010/news/powerra...s=iref:nbahpt1
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                            I opet sam promasio samo jednu. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                            Jebeni Cottbus, pa ovo je postalo toliko nenormalno da se vise ni ne nerviram, nego se smejem sam sebi. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                              alba over
                              azovmas under
                              panelinios under
                              getingen under

                              i jedan ekzibicioni
                              antwerpen 1 (1.3)
                              zadar 2 (1.95)
                              skyliners 1 (1.3)
                              tartu rock 2 (6)

                              nba malo kasnije, al u principu, sarlot 1 i atlanta 2 su u glavu sto bi se reklo

                              Comment


                              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                                Ja tek kad sam dosao kuci vidim da mi debil pogresno otkucao sve meceve + izbacio jedan. &8@^J &8@^J &8@^J
                                Eto mi kad hocu da igram u Milenijumu. #%d*
                                Bar je EC otkucao kako treba, al' tu sam stvarno lupetao. Elem, hteo sam da odigram Charlotte H1, Hawks-e dvicu, Wolves-e, NJ, Houston under i Orlando over.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X