Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

    [quote author=vesna8.11 link=topic=2952.msg185193#msg185193 date=1288295371]


    Glavni akteri su odrzali konferenciju za stampu, i svi su otprilike isto kazali---ucinice sve da dodju do pobede.
    [/quote]

    Nije mi jasno sta Simoceli trazi medju ovom ekipom!!!

    Comment


    • #92
      Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

      Meni nije jasno sta Pedrosa trazi medju ovom ekipom.Dje je Ben Spies $%&5qw7
      sigpic

      Comment


      • #93
        Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

        [quote author=caniggia7 link=topic=2952.msg185229#msg185229 date=1288299833]
        Meni nije jasno sta Pedrosa trazi medju ovom ekipom.Dje je Ben Spies $%&5qw7
        [/quote]

        Po meni Dani i treba da bude tu,zasluzio je.Ali onaj cupavi nikako!!!

        Comment


        • #94
          Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

          [quote author=Djuka99gp link=topic=2952.msg185238#msg185238 date=1288300130]
          Po meni Dani i treba da bude tu,zasluzio je.Ali onaj cupavi nikako!!!
          [/quote]
          Da "cupavi" ima Danijev motor bio bi bolji od Danija.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

            &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Sve je moguce,ali mislim da je Dani ipak bolji vozac.

            Comment


            • #96
              Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

              [quote author=Djuka99gp link=topic=2952.msg185244#msg185244 date=1288300396]
              &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Sve je moguce,ali mislim da je Dani ipak bolji vozac.
              [/quote]
              Vozac poput Danija koji ne sme da udje u duel ne zasluzuje fabricki tim Honde.Simoncelli je zver od vozaca.Njegove trke su uvek zanimljive i dueli su sjajni,jeste bezobrazan,ali opet bolje to nego da gledam Pedrosu kako se nekom sklanja s puta.
              sigpic

              Comment


              • #97
                Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                To je istina!!!

                Comment


                • #98
                  Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                  Dani je bolji ... ok ovaj ulazi u duele ali kako!?bezobrazno,sto je previse previse je,dovesce u opasnost i sebe i nekog drugog ko nece hteti da odustane!
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                    [quote author=Djuka99gp link=topic=2952.msg185248#msg185248 date=1288300624]
                    To je istina!!!
                    [/quote]
                    Marcu po mom misljenju treba dati sansu i mislim da bi je iskoristio,fenomenalan vozac.Sve lepo krece Spies dolazi u Yamahu i jos samo Marco mesto Pedrose i sve je na svom mestu sto se fabrickih timova tice.Videcemo jos Haydena kakav ce biti,mada i njega bi neko trebalo da zameni,neko ko ima vise zelje za pobedom i ko bi na jakom Ducatiju ostvarivao dobre rezultate.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                      [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2952.msg185250#msg185250 date=1288300748]
                      Dani je bolji ... ok ovaj ulazi u duele ali kako!?bezobrazno,sto je previse previse je,dovesce u opasnost i sebe i nekog drugog ko nece hteti da odustane!
                      [/quote]
                      Pa jel u MotoGP treba odustati?Pravi vozac poput Lorenza,Rossija,Stonera,Spiesa se nikad nece povuci,a Dani bi mogao malo u SBK.Smorio je ovde svojim voznjama.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                        ne treba odustati ali ne ni ponasati se ne sportski u 90 odsto duela u kojima si i biti bezobrazan! tebe je mozda smorio mene nije pokazao je da je mnogo dobar vozac pogotovo nekoliko trka pre povrede!
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2952.msg185256#msg185256 date=1288301151]
                          ne treba odustati ali ne ni ponasati se ne sportski u 90 odsto duela u kojima si i biti bezobrazan! tebe je mozda smorio mene nije pokazao je da je mnogo dobar vozac pogotovo nekoliko trka pre povrede!
                          [/quote]
                          Mnogo je dobar ali ima i mnogo boljih,onih koji vise zasluzuju mesto u fabrickom timu Honde,a Simoncelli je jedan od njih.Ok dobio je tih par trka,ali njega gledati je smor,uvek vozi trku za sebe nikog oko njega na kilometre,nema veze na kojoj je poziciji uvek je tako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                            tu nije on kriv,nego ne mogu da ga stignu!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                              Pa ako je prvi to nije njegov problem ako je sam i daleko od svih,nece valjda cekati da ga stignu pa kao da pravimo zanjimljivo!!! h5g6k8

                              Comment


                              • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                                [quote author=Djuka99gp link=topic=2952.msg185263#msg185263 date=1288301696]
                                Pa ako je prvi to nije njegov problem ako je sam i daleko od svih,nece valjda cekati da ga stignu pa kao da pravimo zanjimljivo!!! h5g6k8
                                [/quote]
                                Da ali i kad je drugi uvek je sam i nikad nikakvog duela nema,a ako ga neko stigne obidje ga i to je to.Covek ne prikazuje nista novo vec godinama,a Honda i Spanski lobi nenormalno ulazu u njega,a on to svojim razultatima nije zasluzio.Bolje je da se okrenu Yamahi,Lorenzu i Spiesu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X