Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

    Ti ga znas licno,pa zato tvrdis da je los covjek? (%fsd%&j
    Meni ne postoji antipaticniji lik od Rosija,ali da kazem da je los covjek ne mogu,jer ga ne poznajem...
    sigpic

    Comment


    • #77
      Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

      [quote author=Vladan link=topic=2952.msg184843#msg184843 date=1288215182]
      Ti ga znas licno,pa zato tvrdis da je los covjek? (%fsd%&j
      Meni ne postoji antipaticniji lik od Rosija,ali da kazem da je los covjek ne mogu,jer ga ne poznajem...
      [/quote]

      C.Stoner je loš covjek jest ja ga znam imas sta protiv ? nemoze da podnese da gubi isti je lorenco cao vozdra ...vidilo se 2008 na laguna seci &d$7
      Valentino Rossi #46

      G.O.A.T

      Comment


      • #78
        Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

        A Rosi je dusa od covjeka &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
        Vazno je da je on u dresu Materacija proslavio titulu Italije u fudbalu,ljudina *(z$8
        I zato sto ne moze da podnese da gubi je los covjek?Pa ja sam nesto mislio da svi velikani tesko podnose poraz,odnosno ne vole da gube...
        sigpic

        Comment


        • #79
          Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

          Sta tek treba reci onda za Alonsa u F1?Ne gleda se kakav je covek ako se nervira kada gubi.Ko gubi ima pravo da se ljuti zar ne? @(*6sd$%
          Valjda ne navija za Inter... $#^%RT
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #80
            Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

            [quote author=Vladan link=topic=2952.msg184850#msg184850 date=1288215781]
            A Rosi je dusa od covjeka &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
            Vazno je da je on u dresu Materacija proslavio titulu Italije u fudbalu,ljudina *(z$8
            I zato sto ne moze da podnese da gubi je los covjek?Pa ja sam nesto mislio da svi velikani tesko podnose poraz,odnosno ne vole da gube...
            [/quote]

            A sta bi trebao proslavit u dresu Zidana? Naravno da je los covjek kad nece ni da se rukuje s boljim &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] sad ti mene ubjeduj da je stoner bolji.... HAHHAHAHA
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • #81
              Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

              ovo sve gubi smisao...vi raspravljate o tome ko je bolji covek fghj48d

              Comment


              • #82
                Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                [quote author=Zeka29 link=topic=2952.msg184905#msg184905 date=1288255045]
                ovo sve gubi smisao...vi raspravljate o tome ko je bolji covek fghj48d
                [/quote]

                Ni ja ne vidim poentu uopste fghj48d
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • #83
                  Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                  [quote author=L. Lawliet link=topic=2952.msg184906#msg184906 date=1288255575]
                  Ni ja ne vidim ponetu uopste fghj48d
                  [/quote]
                  Ni ja ne vidim poentu,a uostalom dobricama nije ni mesto na stazi. &+I}\
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                    [quote author=Zeka29 link=topic=2952.msg184905#msg184905 date=1288255045]
                    ovo sve gubi smisao...vi raspravljate o tome ko je bolji covek fghj48d
                    [/quote]

                    Apsolutno se slazem. Mi mozemo da sudimo o tome kakav je ko covek samo na osnovu sopstvenih zapazanja preko televizije, kao i spekulacija u medijima koje su retko kad verodostojne. Cinjenica je da su i Storner i Rosi velemajstori profesije kojom se bave, kao i podatak da su uradili mnogo toga za sam MotoGP. Rosi je svojom harizmom tokom predhodnih 15tak godina privukao milione ljudi ovom sportu ucinivsi da motoGP konacno izadje iz senke Formule1. Pruzio im je zabavu na stazi, a i izvan nje. Moto GP je od suvoparnog sporta namenjenog iskljucivo hard-core zaljubljenicima u motore pretvoren u zabavu za celu porodicu. Samo ovo ce imati (vec ima) veliki uticaj na razvoj samog sporta i omogucice nam godine uzivanja u istom. U prilog ovome svedoci i podatak da je Valentino Rosi jedan od omiljenih sportskih figura u Velikoj Britaniji (biti omiljen u Britaniji a ne biti britanac je raritet, odnosno Rosi je gotovo izuzetak), kao i cinjenica da BBC prenosi svaku trku ekskluzivno, sto je za svakoga ko poznaje programsku semu BBC-a jasan dokaz popularnosti sporta. Kejsi sa druge srtane je izazvao velikog sampiona i osvojio titulu dominantnom sezonom, ovo je ponovo rasplamsalo vatru u sampionatu koja je bila zagasena Rosijevom dominacijom tokom godina. Takod da nagli porast popularnosti MotoGP duguje i njemu takodje. Svi imamo svoje favorite, ali ne vidim potrebu za povlacenjem paralela izmedju vozaca na ovaj nacin, to vam je isto kao kad bi ste ih poredili po tome ko bolje peva, sto ce reci krajnje irelevantno za ono cime se bave, a po cemu ih treba vrednovati.
                    http://www.ebike-ridingtips.co.uk/vi...file=rossi.flv

                    Comment


                    • #85
                      Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                      Jeste na SK culi najavu za MotoGP.
                      "Kakva Severina,ovo je pravi gas gas!"
                      +*@WT*48*
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                        Jeb** ih najava ... nek stave trku na obicnom SK ;)
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • #87
                          Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010



                          Glavni akteri su odrzali konferenciju za stampu, i svi su otprilike isto kazali---ucinice sve da dodju do pobede.

                          Comment


                          • #88
                            Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                            Niđe veze sad sam proćitao samo nešto vidjećemo ovo ono a svi hoće pobjedu , HVALA CAOOO Rossi winner !
                            Valentino Rossi #46

                            G.O.A.T

                            Comment


                            • #89
                              Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                              @ Vesna jel Lorenzo opet kasnio?
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                                Pa sada nisu pokazali kako je ko dolazio, vec su svi bili za konferencijskim stolom.
                                Mada, imam utisak da su svi nekako smoreni, ni kod jednog se nije osecala zelja da nesto vise kazu.

                                Comment

                                Working...
                                X