Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

    Opet yanone gresi koji put u ovoj sezoni? *T_*@SR a sta bi sa onim turcinom? decko je vozio fantasticno... @%&*

    Comment


    • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

      najbolja trka sezone u sve tri klase !!!! #$&+|r #$&+|r #$&+|r
      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

      Comment


      • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

        Pogledajte Reddinga!!!!!
        FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

        Comment


        • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

          [quote author=pDv. link=topic=2952.msg186760#msg186760 date=1288526308]
          Opet yanone gresi koji put u ovoj sezoni? *T_*@SR a sta bi sa onim turcinom? decko je vozio fantasticno... @%&*
          [/quote]
          Ima nekih problema sa rucicom,ali i dalje se bori.4. je trenutno.Idemo Sofoglu do podijuma.Covek crpi zadnje atome snage iz tog motora.
          sigpic

          Comment


          • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

            wooooooooooooooooooooooow kakva trka fantasticno !!!!!!!!!! bravo bradl zao mi je turcina +-*^%* najbolja trka u moto2 od pocetka definitivno !

            Comment


            • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

              Jaooooooooooooooooooooooooo koja trka!!!!!!!Sta smo sve mogli videti.Zao mi Sofoglua,covek je zasluzio i pobedu a kamoli podijum.Iannone takodje zasluzio mnogo.Steta za pad.Svaka cast Bradlu za pobedu u ovako ludoj trci,a takodje i Baldoliniju i De Angelisu za dobre voznje.U jednom trenutku se ucinilo da ce Redding i do pobede mozda na kraju ipak 4.Sve u svemu nek bude upola ovako u ostalim kategorijama i bice odlicno!
              sigpic

              Comment


              • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                [quote author=pDv. link=topic=2952.msg186765#msg186765 date=1288526754]
                wooooooooooooooooooooooow kakva trka fantasticno !!!!!!!!!! bravo bradl zao mi je turcina +-*^%* najbolja trka u moto2 od pocetka definitivno !
                [/quote]Ma kakav moto2,najbolja od pocetka sezone u sve tri klase,samo da je bar sufoglu bio treci.Zamislite da svakog videnda bar u jednoj od tri klase bude ovako.ODAVNOOO nismo gledali ovakvu borbu!+!!!!! &*%R* &*%R* $#^%RT
                FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                Comment


                • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                  Ko nije gledao trku UZIVO ima mnogo...mnogo toga bzog cega treba da zali.A mi smo morali da gledamo na usran net! $JS}|
                  FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                  Comment


                  • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                    [quote author=MLADOSTLE link=topic=2952.msg186771#msg186771 date=1288527238]
                    Ko nije gledao trku UZIVO ima mnogo...mnogo toga bzog cega treba da zali.A mi smo morali da gledamo na usran net! $JS}|
                    [/quote]
                    Ja sam imao problema sa SK4 ali sam na kraju ipak odgledao najbolji deo normalno bez ikakvih smetnji.Trka za pamcenje.Cekam da izadje na net da odma skinem,gleda mi se opet,a i svima ostalima verovatno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                      Soufoglu zaista odlican, pokazao potencijal. Bice izuzetno gledati ga sledece sezone u moto2, definitivno ce biti jedan od kandidata za titulu. Na ovoj stazi je pokazao brzinu od samog pocetka trke, doduse njegovo nepoznavanje staze a i motora su tokom trke dosli do izrazaja, tako da je njegova maksimalna brzina po krugu pocela da bude nedovoljna da se odbrani od ostalih vozaca u trentutku kad je staza postala suva.
                      http://www.ebike-ridingtips.co.uk/vi...file=rossi.flv

                      Comment


                      • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                        [quote author=bronza link=topic=2952.msg186773#msg186773 date=1288527326]
                        Soufoglu zaista odlican, pokazao potencijal. Bice izuzetno gledati ga sledece sezone u moto2, definitivno ce biti jedan od kandidata za titulu. Na ovoj stazi je pokazao brzinu od samog pocetka trke, doduse njegovo nepoznavanje staze a i motora su tokom trke dosli do izrazaja, tako da je njegova maksimalna brzina po krugu pocela da bude nedovoljna da se odbrani od ostalih vozaca u trentutku kad je staza postala suva.
                        [/quote]
                        Kenan Sofoglu je vozac potreban MotoGP! &+I}\ Poseduje veliki talenat,sjajan u duel igri,ne boji se nikoga.Za mnoge od vas je on nepoznanica ali ja sam ga pomalo pratio u Supersportu i tvrdim da je kao takav prekopotreban MotoGP.U 2011 ce verovatno voziti u Moto2 i boriti se i za titulu a mogao bi posle i u najjacu klasu da predje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                          Meni je zao Janonea. Stvarno je ludak, kada je onako vozio.
                          Ali je bar opet pokazao da ne ume da kalkulise, ide na sve ili nista. Bez obzira sto je na kraju nista, svaka cast.
                          Takvi vozaci daju posebnu draz ovom sportu.

                          Comment


                          • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                            [quote author=caniggia7 link=topic=2952.msg186772#msg186772 date=1288527311]
                            [quote author=MLADOSTLE link=topic=2952.msg186771#msg186771 date=1288527238]
                            Ko nije gledao trku UZIVO ima mnogo...mnogo toga bzog cega treba da zali.A mi smo morali da gledamo na usran net! $JS}|
                            [/quote]
                            Ja sam imao problema sa SK4 ali sam na kraju ipak odgledao najbolji deo normalno bez ikakvih smetnji.Trka za pamcenje.Cekam da izadje na net da odma skinem,gleda mi se opet,a i svima ostalima verovatno.
                            [/quote]Posaljimi onda posle link kad skines,da je odgledan jedno 1000 puta!
                            FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                            Comment


                            • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                              [quote author=vesna8.11 link=topic=2952.msg186775#msg186775 date=1288527553]
                              Meni je zao Janonea. Stvarno je ludak, kada je onako vozio.
                              Ali je bar opet pokazao da ne ume da kalkulise, ide na sve ili nista. Bez obzira sto je na kraju nista, svaka cast.
                              Takvi vozaci daju posebnu draz ovom sportu.
                              [/quote]
                              Jedan od takvih je bio Kevin Schwantz.Poslednji krug uvek njegov.Danas na sve ili nista idu Simoncelli i Spies.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                                [quote author=MLADOSTLE link=topic=2952.msg186778#msg186778 date=1288527628]
                                Posaljimi onda posle link kad skines,da je odgledan jedno 1000 puta!
                                [/quote]
                                Saljem samo me podseti i imaj strpljenja naravno dok izadje,mada mislim da to brzo ide.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X